;
بستن جستجو

در میان 6000+ رستوان و کافه‌ و شیرینی‌فروشی و کلی خوراکی خوشمزه، بگرد!

فیدیلیو، یه جای مناسب بگو برای
مکان‌های داغ این هفته
7.7
$ $ $ $ 0

مارکوف

برای درج نظر شما باید عضو باشید یا در سایت ثبت نام کنید .
آخرین ریویوها
جای دنج و دوست داشتنی ای هست، اینکه فضای باز هم داره دوست داشتنی ترش کرده، پرسنل افرد خونگرمی هستن اما کمی دیر به دیر میزهارو چک میکنین و اگه چیزی لازم داشته باشین خودتون باید دنبالشون بگردین، کلم پلو اینجا خیلی خوش مزست هویج پلو رو خیلی توصیه نمیکنم، افاگاتو و چایی و کیک هم امتحان کردم که خوب بودن، اگه اون اطراف بودیم اینجا میتونه گزینه خوبی باشه.
فضای گرم و دوست داشتنی در کنار دوستانی ک اداره کافه رو به دست دارن مارو برای اولین بار ک به اونجا رفتیم واقعا شگفت زده کرد مارکوف از باید رفت هاست و اینکه در کنار این همه خوبی کیفیت بالا و قیمت خوب هم به ویژگی های خوبش باید اضافه گرد
امروز ۳۰ فروردین ۹۸ کافه مارکوف رفتیم نکات مثبت و منفی رو براتون میگم نکات منفی: ۱-حیاط خیلی کوچیک صندای ها خیلی نزدیک بهم و صندلی های آهنی کج و کوله و قدیمی( فقط رنگ شده بودن) بدون هیچ نشیمن ابری یا پارچه ای ، انقدر صندلی ها یخ و سفت بود که کمر درد گرفتیم ۲-دمنوش سرماخوردگی سفارش دادیم که به جرات تا به امروز بدمزه تر از این دمنوش نخورده بودم ، قهوه فرنچ سفارش داریم که کلا اب جوش بود با قهوه اون هم بد مزه ، ما که کلا از نوشیدنی ها راضی نبودیم نکات مثبت ۱-اگر کسی خیلی فضای باز دوست داشته باشه بد نیست ولی فضای داخل خوب دیزاین شده قیمت ها هم متوسط منطقه، رفتار پرسنل معمولی در کل جایی نیست که به دوستلنم پیشنهاد بدم یا خودم مجدد برم
سرویس دهی خیلی بده. با اینکه خیلی خلوت بود فقط نیم ساعت گذشت ، آخرش هم نیامدند اردر بگيرند. درحالیکه میز بغل که قبل از من آمده بود سفارشش را گرفت. انگار فقط به مشتریهائی اهميت ميدهند که میشناسنشان.
محیط کمی تنگ ولی دنج هست ،منظره خوبی داره سیگار آزاده ،پرسنل رفتار مودبانه ای دارند ولی سرویس دهی با اینکه کافه خلوت بود کمی ضعیف و با تاخیر بود .چیپس و پنیرش و حتما امتحان کنید 😋
سرویس دهی خوب بود ، ولی محیط داخل کافه رو نپسندیدم ، خیلی هوای داخل کافه سرد بود و نمیدونم به چه علتی با این هوای سرد در ورودی کافه رو باز گذاشته بودندولی حیاط کوچک قشنگی داشت .
یکی از کافه‌های واقع در محوطه باغ موزه زندان قصر، کافه مارکوف هست؛ که از دور، ظاهر کافه توجهتون رو جلب میکنه. حیاط کافه با آویزهای رنگی تزیین شده و هنگام آفتاب می‌تونن جلوی شدت نور رو بگیرن. وارد گافه که میشین، در یک راهروی تقریبا باریک میزهای مختلف (دو نفره، سه نفره، میز دایره‌ای، کاناپه و یک میز برای تعداد 6 نفر به بالا) چیده شده‌امد. برخورد پرسنل محترمانه و صمیمی بود. منو در یک کتابچه نوشته شده که با پارچه گلداری جلد شده و شامل نوشیدنی‌های گرم، نوشیدنی‌های خنک، دمنوش، عرقیجات، بستنی و کیک، و اسنک هست. ما موهیتو، شربت بهارنارنج و چیپس و پنیر سفارش دادیم. نوشیدنی‌ها خنک و خوش طعم بودن. چیپس و پنیر هم دو نوع پنیر، سس و ژامبون داشت که ما خوشمون اومد. در کل فضای کافه خیلی خوب بود و هیچ اصراری برای زود بلند شدن به ما نکردن؛ در صورتی‌که مراجعین کم هم نبودن.
گزارش کافه #مارکوف: یکی از کافه‌های واقع در محوطه باغ موزه زندان قصر، کافه مارکوف هست؛ که از دور، ظاهر کافه توجهتون رو جلب میکنه. حیاط کافه با آویزهای رنگی تزیین شده و هنگام آفتاب می‌تونن جلوی شدت نور رو بگیرن. وارد کافه که میشین، در یک راهروی تقریبا باریک میزهای مختلف (دو نفره، سه نفره، میز دایره‌ای، کاناپه و یک میز برای تعداد 6 نفر به بالا) چیده شده‌اند. برخورد پرسنل محترمانه و صمیمی بود. منو در یک کتابچه نوشته شده که با پارچه گلداری جلد شده و شامل نوشیدنی‌های گرم، نوشیدنی‌های خنک، دمنوش، عرقیجات، بستنی و کیک، و اسنک هست. ما موهیتو، شربت بهارنارنج و چیپس و پنیر سفارش دادیم. نوشیدنی‌ها خنک و خوش طعم بودن. چیپس و پنیر هم دو نوع پنیر، سس و ژامبون داشت که ما خوشمون اومد. در کل فضای کافه خیلی خوب بود و هیچ اصراری برای زود بلند شدن به ما نکردن؛ در صورتی‌که مراجعین کم هم نبودن.
داخل باغ موزه ی قصره. چاي كوهي خوب بود،كاپوچينو معمولي،يه اسلايس كيك شكلاتي بي بي ١٠ تومن، در كل معمولي بود