;
بستن جستجو

در میان 6000+ رستوان و کافه‌ و شیرینی‌فروشی و کلی خوراکی خوشمزه، بگرد!

فیدیلیو، یه جای مناسب بگو برای
مکان‌های داغ این هفته
8
$ $ $ $ 0

کنافه

برای درج نظر شما باید عضو باشید یا در سایت ثبت نام کنید .
آخرین ریویوها
امشب با همسرم به این کافه رفتیم. سفارشمون قهوه ترک، چای آویشن و عسل و کنافه بستنی بود. کنافه مثل همیشه عالی بود. چای عالی بود . قهوه ترک هم خیلی خوب بود. قهوشونو روی شن درست می کنن.
سلام. دیشب برای چندمین بار به کافه کنافه رفتم. امریکانو سفارش دادم . خیلی خوب بود . و مثل همیشه کنافه لبنانی هم سفارش دادم.
من مشتری همیشگی این کافه شدم. اینجا می تونین باقلوا و کنافه هم کیلویی خریداری کنید درواقع یه جور شیرینی فروشی هم هست. اینجا باقلوا، کنافه ترک و لبنانی، انواع نوشیدنی گرم مثل قهوه، دمنوش و چای داره. اگه دنبال قهوه های متنوع هستین حتما به این کافه برین. کافه جمع و جور و تمیزیه. برای سرگرمی بازی هم دارن. رفتار مدیریت بسیار مودبانه و دوستانس، حتی یه بار من چای ماسالا سفارش دادم و زیاد راضی نبودم( البته خوش طعم بود واقعا، فقط من پیشنهاد دادم که طعمش کمه) ایشون یه چای ماسالای دیگه برای من آوردن. کنافه لبنانیشون عالیه و شمارو عضو باشگاه مشتریان می کنن که هر سری سفارشتون شامل تخفیف می شه.
کنافه بستنی فوق‌العاده خوشمزه‌ای داره.دیزاین کافه رو‌هم خیلی پسندیدم
کافه کنافه به تازگی تو سعادت اباد افتتاح شده و داخل کافه خیلی شیک و زیبا دیزاین شده. کنافه هاشون بسیار خوشمزست و پیشنهاد میکنم حتما با چای میل کنید. تزیین پسته هم که حسابی دلچسبشون کرده.