;
بستن جستجو

در میان 6000+ رستوان و کافه‌ و شیرینی‌فروشی و کلی خوراکی خوشمزه، بگرد!

فیدیلیو، یه جای مناسب بگو برای
8.1
$ $ $ $ 0

ایستگاه (لاله)

برای درج نظر شما باید عضو باشید یا در سایت ثبت نام کنید .
آخرین ریویوها
کلا بازارچه خود کفایی یا همون گذر تمدن جای باحالیه، شبیه توصیفات بازار شامهه. چنتا کافه هم فعال داره که بنظرم این از همه بهتره.
اگه گذرتون به پارک لاله خورد و اهل چای و قهوه هستین حتما یه سر به این بازارچه و کافه بزنید. یه کافه با صندلی های بیرون چیده و دوست داشتنی که قهوه های خوبی هم داره.
یه کافه دوست داشتنی تو دل بازارچه پارک لاله. فضای فوق العاده دوست داشتنی ای داره.
فوق العاده عالی و باحاله . یک کافه تخصصی و حرفه ای در دل بازارچه سنتی پارک لاله . میز و صندلی ها رو بیرون در فضای باز بازارچه چیدن و مشتری ها می نشینند . اکثرا مشتری هاش دانشجویان و جوونای مدل هنری هستند . بسیار حرفه ای و تخصصی در زمینه قهوه ها کار می کنند . تفاوت عمده ای که با شعبه اورامان داره در جو و فضای دو شعبه است . اونجا فوق العاده دنج و آرومه ولی این شعبه در دل محوطه بازارچه سنتی لاله و شلوغی اونجاست . مخصوصا آخر هفته ها که خیلی شلوغه . من‌ هر دو شعبه رو رفتم و از هر دو راضی هستم . پیشنهاد من مراجعه در یکی از شب های وسط هفته است که خیلی شلوغ نیست و با آرامش میشه کلی از کافه و فضای بازارچه لذت برد . به درد قرارهای رسمی و کاری یا رمانتیک جلسه اولی اصلا نمی خوره . رنج قیمتی هم متوسط و کاملا معقول بود . در کل بسیار عالی بود و کاملا توصیه میشه . ما که لذت بردیم . ممنون و خسته نباشید خدمت پرسنل محترم کافه ایستگاه