;
بستن جستجو

در میان 6000+ رستوان و کافه‌ و شیرینی‌فروشی و کلی خوراکی خوشمزه، بگرد!

فیدیلیو، یه جای مناسب بگو برای
مکان‌های داغ این هفته
8.6
$ $ $ $ 0

هاستل سی دار

برای درج نظر شما باید عضو باشید یا در سایت ثبت نام کنید .
آخرین ریویوها
بعد از بازدید از کاخ گلستان به دنبال محلی برای استراحت و صرف غذا بودیم که این کافه رو انتخاب کردیم. فاصله زیادی با بازار نداره. اما اصلا از ازدحام و شلوغی بازار هیچ صدایی به اینجا نمیرسه. مکانی زیبا و ساکت. مناسب برای رفع خستگی. منو متنوع و غذاهای خوشمزه خونگی دارند. دمنوش نعنا و فلفل بسیار عالی بود
سلام این کافه یکی از پاتوق های من هست که واقعا آرامش و فضای خیلی خاصی داره کارکنان خیلی مهربون و با ادبی داره منوی متنوع و غذاهای خوشمزه ای داره من دلمه شون رو امتحان کردم واقعا خوشمزه بود و طعم غذاهای خونگی رو میداد آفوگاتو و اسپرسو رو هم امتحان کردم که خیلی خوب بود توصیه میکنم حتما سر بزنید به اینجا مخصوصا الان توی پاییز واقعا فضای محشری پیدا کرده.
موقعیت کافه نزدیک بازار است و مکان خیلی خوبی برای استراحت به دور از فضای شلوغ بازار است،رفتار کارکنان عالی و کیفیت غذاها بالاست حجم غذاها زیاد است.
كافه ايى دنج و سر سبز تو يكى از شلوغ ترين خيابون هاى تهران. نوشيدنى هاش متنوع و خوبه و غذاهاش مزه ى غذاهاى خونه ى خودمون رو ميده.
فضای این کافه خیلی زیبا و آرام هست همچنین میان وعده ها و نوشیدنی ها با کیفیت و تازه هستند.لوکیشن کافه بسیار خوب است به خصوص اگر در بازار بزرگ تهران هستید