;
بستن جستجو

در میان 6000+ رستوان و کافه‌ و شیرینی‌فروشی و کلی خوراکی خوشمزه، بگرد!

فیدیلیو، یه جای مناسب بگو برای
مکان‌های داغ این هفته
6
$ $ $ $ 0

بورا بورا (باشگاه انقلاب)

برای درج نظر شما باید عضو باشید یا در سایت ثبت نام کنید .
آخرین ریویوها
مانند باقی کافه های باشگاه انقلاب دو محیط داخلی و خارجی دارد که بسیار خلاقانه طراحی شده اند. البته اگر سرمایی هستید اصلا نگران نباشید چون برای فصول سرما تدابیر ویژه ای در نظر گرفته اند. این کافه رستوران در نزدیکی درب غربی باشگاه قرار دارد و انواع غذاهای خوش طعم و نوشیدنی های سرد و گرم را سرو می کند. صبحانه ی مخصوص این کافه را به هیچ عنوان نباید از دست داد، علاوه بر آن استیک و سوپ مخصوص بورا بورا از خوشمزه ترین چیزهایی است که در این کافه می توان سفارش داد. 
سلام من تجربه خوبي از سرويس دهي نداشتم. علت اصلي تغيير مداوم مديريت به خاطر زمان اجاره سالانه در كليه اماكن باشگاه است.
روز شنبه۲۴ آذر برای صرف نهار بعد از یه ورزش و پیاده روی حسابی و بسیار هم گرسنه به این رستوران رفتیم.(رستوران در مجموعه ورزشی انقلاب واقع شده و شما برای ورود به محوطه باشگاه انقلاب باید کارت عضویت داشته باشید و یا به همراه یه دوست به صورت مهمان و با پرداخت هزینه وارد مجموعه بشید.). رستوران فضای باز و محوطه بیرونی با امکانات گرمایشی و دوطبقه هم فضای داخلی داره.ما طبقه بالا نشستیم و از اونجاییکه روز شنبه هم بود،بسیار خلوت و آرامش بخش بود و ویوی عالی داشت چون تماما از دور تا دور با شیشه پوشیده شده بود و اطراف پر بود از درخت و منظره زیبا... برخورد پرسنل بسیار گرم و محترمانه بود و منو رو برای ما اوردن و سفارش ما رو بعد از گذشت حدود ۲۰ دقیقه حاضر کردن(البته سالاد ،نوشیدنی و سیب زمینی سرخ کرده رو خیلی زوتر برامون به عنوان پیش غذا سرو کردن).غذای اصلی هم پیتزای چانو بود. و اما نگم براتون از کیفیت و خوشمزگی شون... سیب زمینی ها بسیار ترد و عالی،اب پرتقال طبیعی و بسیار خوش طعم،سالاد سزار با مرغ گریل مزه دارشده و طعم و عطر پنیر ،پیتزای چانو با فیله های استیک بسیار ظریف و مزه دارشده و نون بسیار عالی... در کل کیفیت غذا بسیار عالی بود و همچنین دکوراسیون بسیار خوشرنگ و شاد که کاملا متناسب بود با فضای ورزشی مجموعه. ضمنا به نظرم طبقه بالا رستوران میتونه محل مناسبی برای جشنها و دور همی ها با دوستان باشه. واقعا جاداره به مدیریت این رستوران بخاطر همه این مواردی که نام بردم تبریک بگم...
من براي صبحانه رفتم .لاته اش كه شير قهوه بود و اصلا از فوم شير خبري نبود.املت بورا بورا شور و تيكه هاي استيك هم بسيار سفت.به هيچ عنوان پيشنهاد نمي شه.