;
بستن جستجو

در میان 6000+ رستوان و کافه‌ و شیرینی‌فروشی و کلی خوراکی خوشمزه، بگرد!

فیدیلیو، یه جای مناسب بگو برای
مکان‌های داغ این هفته
6.6
$ $ $ $ 0

باغ موزه مقدم

برای درج نظر شما باید عضو باشید یا در سایت ثبت نام کنید .
آخرین ریویوها
فقط فضای سبز و ساختمون قشنگی داره که اصلا هم بهش رسیدگی نشده،استخرها و حوض ها خالی و فضای سبز بی جون و افسرده،قیمت دو تا موهیتو با طعم معمولی و سیب زمینی هم شد ۵۳ هزارتومان که به نظرم زیاد بود،۶ تومن هم ورودیه هر نفر هست.در کل جایی نیست که دوباره بخوام برم یا پیشنهاد کنم به کسی،برای یک بار رفتن و دیدن بد نبود.
فضای قدیمی و خیلی خوبیه. هم حس نوستالژی داره و هم باصفاست. حتما یک بار سر بزنین.
کافه باغ موزه مقدم از جاهای دیدنی تهران در، خیابان امام خمينی، بعد از خیابان شیخ هادی، جنب بانک ملت، پلاک ۲۵۱ قرار دارد. اگر قصد سفر با مترو به این موزه را دارید می‌توانید از ایستگاه‌های حسن‌آباد و دانشگاه امام علی (ع) استفاده کنید. این موزه بین این دو ایستگاه مترو قرار دارد و با حدود پنج دقیقه پیاده‌روی به آنجا می‌رسید. وقتی در این محل قدم می‌زنید، اگر از قبل از محل این موزه آگاه نباشید اصلا فکر نمی‌کنید چنین بنایی در این محل وجود دارد. همه ساختمان‌های اطراف آن از معماری معمولی و نسبتا جدیدی برخوردار هستند، اما به درب ورودی موزه که می‌رسید همه چیز عوض می‌شود. اولین چیزی که توجه شما را در کافه باغ موزه مقدم از جاهای دیدنی تهران جلب خواهد کرد حوض و شمعدانی و استفاده بسیار زیاد و مناسب و زیبا از رنگٰ‌های شاد مانند فیروزه‌ای، آبی آسمانی و بنفش است. ورودی موزه برای هر نفر ایرانی ۳۰۰۰ تومان است که با ارائه کارت دانشجویی می‌توانید از تخفیف هم بهره‌مند شوید.
هیچ محیط خاصی نداره و فقط از زیبایی بسیار زیاد محیط باغ بهره میبره ، بغیر از ۳ تا میز ۲ یا ۳ نفره بقیه میزا همه بزرگ هست و حالت share داره ، سرویس دهی ضعیفه و کیفیت معمولی و متوسط
املت خیلی سرد بود وقتی اومد روی میز...انگار از قبل درست کرده بودن سفارش میدادی میریختن تو ظرف واست میاوردن