;
بستن جستجو

در میان 6000+ رستوان و کافه‌ و شیرینی‌فروشی و کلی خوراکی خوشمزه، بگرد!

فیدیلیو، یه جای مناسب بگو برای
8
$ $ $ $ 0

703

برای درج نظر شما باید عضو باشید یا در سایت ثبت نام کنید .
آخرین ریویوها
برای بار سوم به ۷۰۳ رفتیم، این بار تولد گرفتیم رفتار پرسنل خیلی خوب و مودبانه بود و هماهنگ بودن، به موقع کیک و آوردن و آهنگ تولد گذاشتن، با اینکه ما تزئینات سفارش نداده بودیم، خودشون برامون بادکنک هم آوردن. سفارشمون چای معمولی، پاستا آلفردو، سیب زمینی سرخ شده، پوره، اسموتی شوپن هاور و نوشیدنی لیموناد طبیعی بود. همه عالی و با کیفیت و داغ سرو شد. سرویس بهداشتی هم تمیز بود.
دیشب برای بار دوم به ۷۰۳ رفتیم. محیطش خیلی خوب، تمیز و نسبتا بزرگه. سفارشمون چای مراکشی، ماسالا، کیک شکلاتی و ردولوت و قلیون بود. قلیون، کیک ها خیلی خوب بودن. چای مراکشی ترکیبی از چای سبز و نعنا بود که خوب بود. ولی چای ماسالا اصلا خوب نبود، جاهای دیگه ماسالاهای خیلی بهتر خوردم. در کل ۷۰۳ و خیلی می پسندم و باز هم میرم.
خیلی خوب. محیط عالی. سرپیس دهی خوب و غذای عالی. ما قلیان سفارش ندادیم ولی اون هم به نظر با حال میومد.
ما امروز به این رستوران رفتیم. محیط و دکوراسیون خوبه و تقریبا بزرگ هم هست.رستوران در طبقه ۷ امه و دور تا دورش پنجره های بزرگ داره و می تونین شهر و ببینین. برخورد پرسنل قابل قبول بود. امروز ۳ تا تولد هم داشتن. دو تا میز خیلی خوب دارن که مبلس و نزدیک پنجره هاس، ما می خواستیم اون میز و بگیریم که رزرو بود اگه دوس دارین اون دوتا میز و بگیرین از قبل رزرو کنین. سفارش ما پنه آلفردو، پوره سیب زمینی با سس قارچ، پنیر کبابی و جوجه تندوری بود. غذاها عالی بود. به خصوص پوره با سس قارچ. سرویس بهداشتی بسیار تمیز بود.‌ جا پارک راحت پیدا میشه و قلیون هم دارن.
من امشب به همراه دوستانم برای شام رفتیم ، ویو خوبی داره میزهای کنار پنجره ، اابته دو سه دست مبل هم هست که اگر بخواید قلیون بکشیو اونا بهتره ، پرسنل بسیار خوش برخورد ، قلیون ۶۰ بود ، سیب زمینی ویژه و سزار خوردزم که سیب زمینیش خاص خودش بود واقعا ، در کل پیشنهاد میکنم