چلوکباب رفتاری(بام لند)

کبابی

ایرانی

ﺑﺰرﮔﺮاه ﺷﻬﯿﺪ ﻫﻤﺖ، ﺧﺮوﺟﯽ ﺑﻠﻮار ﮐﺎﺷﺎن، میدان موج، خیابان موج بلوار صدف، مرکز تجاری تفریحی بام لند

12-16 20-23:30

7.7

چلوکباب رفتاری(بام لند)
چلوکباب رفتاری(بام لند)
چلوکباب رفتاری(بام لند)

کیفیت

دکور

پرسنل

سرویس

اینجا هستم

معرفی

نمایش منو

نمایش نقشه

چلوکباب رفتاری(بام لند) چلوکباب رفتاری(بام لند) چلوکباب رفتاری(بام لند) چلوکباب رفتاری(بام لند) چلوکباب رفتاری(بام لند)

فرشاد سلیمانی

1402/7/27

3.5

سلام ما برای بار دوم هست به این رستوران می آییم،اگر معمولی را حد وسط بگیریم از معمولی کمی بهتر هست ما دو عدد چلو فیله این بار گرفتینم خوراک به شدت خوشمزه ولی کاملا رد بود.

Shadi Kharazi

1402/2/16

4.75

رفتار پرسنل عالی بود بعد از سفارش خیلی غذا سریع آماده شد محیط شیک و تمیزی بود در مقایسه با قیمت باقی رستوران های بام لند قیمت و کیفیت خوبی داشت.

یاسمین مقدم

1401/2/10

1.0

سرویس دهی و رسیدگی به مشتری ضعیف و کیفیت غذای متوسط رو به ضعیف و عدم پاسخگویی به مشتری

سید اصغر حسینی

1401/1/3

1.75

کیفیت غذا خیلی خیلی پایینه . اصلا خوشمزه و لذیذ نیست . به نظرم غذاها مونده ان از برنج با کیفیت جهت طبخ استفاده نمیشه برخورد پرسنلش خیلی بده کلا جای سطح پایینیه فقط پول زیاد می گیره

Zahra Abbasy

1399/11/26

1.0

دیشب برای صرف شام به اینجا رفتیم.دو نفر بودیم. بعد از انتخاب میز و تحویل منو ، یک ربع اونهم با پیگیری خودمون ،طول کشید تا بیان و سفارش بگیرن.کباب لقمه رفتاری تک سیخ و کباب برگ مخصوص سفارش دادیم. بعد از اینکه سفارش رو گرفتن ،نان داغ رو آوردن ،و غذا یک ساعت بعد رسید.که خب نان خشک و سرد شد.و ما برنج سفارش نداده بودیم و انتظار میرفت که حداقل نان با غذا باهم بیان .لیوان ها با توجه به شرایط کرونا خیلی کثیف و به صورت غیر بهداشتی به صورت برعکس روی میز گذاشته شده بود که اصلا استفاده نکردیم.قاشق و چنگال هم با اینکه داخل پلاستیک بود ولی پلاستیک باز بود و قاشق و چنگال کثیف بود.روی هر میز الکل نبود.غذا یه کیفیت کاملا معمولی رو به بد داشت.موقعی که غذا رو آوردن یکی از پرسنل کره رو پرت کرد رو میز !!!!!که یک دونه کره بود .خب ما که برنج نداشتیم اولا ،دوما میخواستین جز آپشن بذارین باید دوتا میذاشتین.ثانیا حالا ناراحتین نذارین ،چرا پرت میکنین...بعد از اینکه غذا رو خوردیم ،میخواستیم بپرسیم که سرویس چای دارن یا نه که یه خانمی اومد و با یه لحن بدی صورت حساب رو گذاشت رو میز و با پوز سیار اومد!!!!!!!چای رو بیخیال شدیم و حتی تیکه انداختیم که الان پرداخت کنیم؟گفتن میل خودتونه ولی پرداخت کنین !!!!!!موقع خروج هیچکس به بدرقه نیومد و تازه پرسنل آشپزخونه شون روی میز نشسته بودن ......بسیار غیر حرفه ای بودن....هیچوقت دیگه اینجا نمیرم

ali alizade

1399/10/8

2.75

همراه دوستام رفتیم - خوب بود البته بنظرم بهتر از این هم میتونست باشه بخاطر قیمتهای که داره

شادی عزیزخانی

1399/10/4

3.75

چشم انداز عالی و رفتار پرسنل حرفه ای هستش... کیفیت غذا متوسط بود که به نسبت، قیمت بالایی داشت...

بهنام بهنام

1399/5/20

3.5

سلام من در تاریخ 19 مرداد سال 99 شب رفتم به چلو کبابی رفتاری بام لند سفارش یک کوبیده و جوجه با استخوان خوراک را دادم .کیفیت کوبیده که پایین بود و خوراک کوبیده رو بدون نون آورد وقتی بهش گفتم رفت بعد ده دقیقه که غذا کمی سرد شده بود نون آورد و پول نون رو توی فاکتور هرعدد دو هزار تومن آورد.من تاحالا ندیدم خوراک کوبیده بدون نون باشه .اصلا از این رفتارشون خوشم نیومد .متاسفانه از رفتاری فقط یه اسمی مونده که با این رفتارهاشون اون اسم رو هم به زمین زدند .وقتی شما داری 185000 تومن پول غذا می گیری نباید هزینه نون رو جدا بگیری. مگه خوراک کوبیده بدون نون هم میشه ؟من دیگه به چلوکباب رفتاری نمی رم .

مهتاب رشیدی نژاد

1399/4/7

1.5

ما با دوستامون به این رستوران رفتیم امشب و هیچکس از کیفیت و طعم غذا راضی نبود کوبیده که خودم خوردم مزه ی پیاز میداد بیشتر تا گوشت، دیزاین هم که واقعا تو ذوق آدم میخوره به خودشون هم گفتم رستورانی با اینمه سابقه به خودش و مشتری خوبه ارزش بده و دیزاینر بیاره برای جای به این بزرگی بیشتر حس تالار عروسی های قدیم بهم دست داد که کاملا ساده بودن و هیچی نداشتن 😐 از رفتاری انتظار بالاتری داشتم.

نرگس ااا

1398/11/5

2.25

بعد از تجربه امروز، دلیل ویژه ای برای اینهمه انتظار و شلوغی متوجه نشدم.حدود یک ساعت در صف انتظار بودیم. کباب ها مشکل خاصی نداشت(بد نبود، عالی هم نبود) در ذهن هم چیزی برای ثبت شدن نداشت.برنج قابل قبول نبود.رفت و آمد پرسنل بسیار بی نظم و پرتراکم بود. رستورانی که فقط بهتر شدن را در ظاهر و دکوراسیون لحاظ کرده. کیفیت و خدمات متناسب با هزینه نبود.

نغمه فرهادی

1398/10/7

3.75

اردیبهشت ۹۸ به همراه خانواده رفتم ..سفارش ما چلوکباب سلطانی با سالاد شیرازی بود غذاش عالی بود..ولی دکوراسیون معمولی بود

سعید صادقیان

1398/9/18

3.0

سلام .کباب سلطانی قسمت کباب برگ نپخته و تازه نبود و البته فیله کباب بدتر از اون نپخته و‌بدمزه بود . کباب لقمه بازم قابل هضم تر بود و به نظر من تنها غذای خوبش ماست و موسیر بود و البته انتظاری که داشتم از کبابی معروف رفتاری بیش از این بود و ما امید شدم . البته برخورد پرسنل عالی بود .

کسری کنی

1398/8/5

4.5

صبح ابری و پائیزی امروز پنجم آبان ۹۸ بهمراه خانواده و خاله و دختر خاله ام رفتیم باملند. برای ناهار بین دروازه تهران و رفتاری دو به شک بودیم که در نهایت چون گزینه اول کبابیجات نداشت رفتیم رفتاری. برای جای نشستن حدودا بیست دیقه معطل شدیم. برخورد خانمی که مسئول پذیرش بود خیلی محترمانه بود. سفارش ما شامل یک پرس جوجه کباب ران با چلو کره و دو چلوکباب کوبیده به همراه ماطت بورانی، زیتون پرورده و دوغ بود. کیفیت غذاها مثل همیشه عالی بود. حجم غذا نه خیلی زیاده و نه کم‌. میزی که به ما داد با تاکید خودمون کنار پنجره بود که ویوی بسیار دلپذیری داشت. دو تا عکس هم در ادامه براتون گذاشتم. امیدوارم برید اینجا و تجربه ی لذتبخشی داشته باشید. :)

ستاره مجیدی

1398/6/27

4.25

من همیشه از کیفیت غذای اینجا راضی بودم ولی این بار بهداشت رو خیلی رعایت نکردن در سرو غذا، برخورد پرسنل و رسیدگیشون خیلی خوب بود، طعم خود غذاها همیشه خوب بوده و تونسته تو این سالها کیفیتش رو حفظ کنه ولی احتمالا تجربه این بار باعث بشه دیگه نرم به این رستوران.

mahdi javidan

1398/5/3

4.0

چلوکباب رفتاری انقدر بین همه معروف هست که نیازی به تعریف نداشته باشه. رفتاری شعبه ای در باملند برای هوادارای این برند داره که غذاهارو مثل باقی شعبات اینجا هم با کیفیتی عالی سرو میکنه.و چشم انداز خوبی داره.

پریسا پاشایی نژاد

1398/4/23

5.0

رستوران رفتاری با بیش از صد سال قدمت و چندین شعبه در داخل و خارج از کشور جزو اولین و بهترین رستوران هاست. این رستوران فعالیت خودش از سال 1289 آغاز کرده و هم اکنون کیفیت غذاهاش زبان زد عام و خاص.

یاسمن اردبیلی

1398/4/12

4.25

این شعبه رفتاری کیفیت خیلی خیلی خوبی داره.مخصوصا کیفیت کباب کوبیده اش هم از نظر حجم و هم از نظر طعم بی نظیره.قبلا نایب زعفرانیه کیفیت بالایی داشت اما به نظرم الان رفتاری بام لند رتبه اول رو داره‌.برنج هم فوق العاده خوشمزه بود و از برنج ایرانی استفاده شده بود.پرسنل هم خیلی خوب سرویس میدادن با وجود شلوغی رستوران.کباب فیله هم واقعا با کیفیت بود. قطعا یکی از انتخاب های مطمئن برای خوردن چلوکباب ایرانی درجه یک رستوران رفتاریه.

بهنام زحمتکش

1398/2/16

5.0

خیلی عالی همه چی تموم یه دروهمی خوب کنار خانواده کیفیتش مثل همون شعبه شاپور فقط دکوراسیونش به روز تره

aafmrm aafmrm

1398/1/28

4.75

کیفیت کبابش خیلی خوب بود.ته چین بسبار خوشمزه. رفتار پرسنل محترمانه و مودبانه.فضا بسیار قشنگ.

P Dr

1398/1/21

3.75

کیفیت غذا بسیار خوب بود. رفتار پرسنل فوق العاده خوب و محترمانه هست. فضای رستوران زیبا

علی اسفندیاری

1397/12/25

4.5

در منطقه ۲۲ بهتر از رفتاری نداریم، هم کیفت غذاهاش هم جاش

alireza chaichi

1397/12/20

5.0

رستوران خوبيه برخلاف شعبه سعادت آباد. رفتار پرسنل بسيار مناسب. كيفيت غذا عالي.فقط تنها مشكل رستوران اينه كه تنوع منوش كمه. منظره بسيار زيبا داري و نماي سمت درياچه جالبه. قيمت غذاها تقريبا گران به علاوه ٩درصد ماليات هم داره. اگه روز تعطيل تشريف مي بريد،خيلي شلوغه طوري كه بايد تو صف منتظر بمانيد اما در روز عادي زياد شلوغ نيست. در مورد جاي پارك هم خود باملند داراي پاركينگ هست. در كل ارزش رفتن داره و غذا خوبي تهيه مي كنند. يه پيشنهاد هم براي رستوران دارم كه نان داغ رو راه اندازي كنند.

Samira Torabi

1397/12/7

2.75

چلو جوجه سفارش دادم که خیلی خیلی خشک بود.به نظر من میتونست خیلی بهتر باشه.ولی در حد یه رستوران معمولی بود

Ronak Torabi

1397/12/2

5.0

رفتاری از معروف ترین های تهرانه تو خیلی از فیلم ها از باقالی پلوش تعریف شده ولی خب توی این شعبه فقط تنوع کبابی هست و ته چین ولی خب در نوع خودش بالاترین کیفیت داره برخورد پرسنل عالیه خلاصه قیمت و کیفیت و حجم غذا به هم میخوره تازه بعدشم پیشنها ثد میشه یه طبقه برید بالا تر کافه روژم و چای بخورید و از منظره لذت ببرید

سعید نجفیان

1397/11/19

4.25

رستوران بسیار قدیمی رفتاری با افتتاح شعبه ای در بام لند که با حفظ اصالت رستوران، دکوراسیونی مدرن تر دارد، و مثل شعبه اصلی طعم غذاها لذیذ و دلچسب است. رفتاری حتما یکی از گذینه های اصلی و همیشگی در بین چلوکبابی ها و رستوران های ایرانی برای هر کسی می تواند باشد.

احسان زیبا کلام

1397/11/11

1.75

ماهی گران و به اندازه کف دست هم نمیشد وکوچک بود ، چلوکباب برگ به اندازه طول ۲۰ سانت نهایت و خیلی کوچک بود ، برنج که فو قالعاده بد بود ،( سرد ، خارجی ، بد مزه و سفت ،) در ضمن دو تا زیتون سفارش دادیم که نمیشد خورد _ به نظر من پول الکی و اصلا نمی ارزه و کیفیت پایین بود

atefeh dorri

1397/10/21

3.75

ویو عالی و دکوراسیون خوب برخورد پرسنل مناسب غذاها با نسبت قیمت کیفیت مطلوب

علی نجمی

1397/10/18

4.25

رفتار پرسنل مناسب بود و همین طور صدای موزیک. ویو خوبی به دریاچه داشت ولی متاسفانه شیشه ها کثیف بود و ویو رو خراب می کرد. ما کباب لقمه و ته چین سفارش دادیم. لقمه خیلی خوب بود. ته چین هم طعمش خیلی خوب بود و حجمش هم زیاد بود و پر ملات. فقط شاید از نظر بقیه یه مقدار خشک باشه ولی به نظر من اکی بود.

سمانه زارعی

1397/9/5

2.0

اصلاً راضی نبودم. پرسنل در هدایت مشتری ها بد رفتار می کردند. اصلاً گیج میزدن. بلد نبودن مشتری ها رو هدایت کنم. ناهار یه دونه غذا سفارش دادیم. در کمال بی ادبی بشقاب اضافه نیاوردن و بعد از دو سه بار درخواست ما، بشقاب آوردن. یعنی اگه کم غذا سفارش بدین اصلا آدم حسابتون نمی کنند. مالیات بر ارزش افزوده هم میگیرند.

حمید خان

1397/7/25

3.75

من وسط هفته ظهر رفتم، خلوت نبود، خیلی از دوستان شکایت داشتن بخاطر تاخیر و سرویس دهی، وسط هفته همه چیز بسیار خوب و منظم و بدون تاخیر انجام شد. سفارش ته چین مرغ بود و فیله کباب، ته چین مرغش خیلی خوب بود و کمیتی هم خوب بود. فیله کباب هم خوب بود. تنها ایراد وارده ته چین زوغن نداشت و فیله کبابی هم خیلی طعم دار نشده بود. در کل غذا برای افراد مسن خیلی مناسب تر هست. ماست موسیر هم خیلی خوشمزه بود. در کل پیشنهاد میکنم برین برای غذای سالم وساده و محیط و چشم انداز خوب و برای اینکه راحت باشین اخر هفته نرین.

hadis taheri

1397/7/15

4.25

يكي از معروفترين چلو كبابي ها، چلوكباب رفتاري هست. شروع به كار اون تقريبا به يه قرن پيش بر ميگرده. شعبه اول در ميدون شاپور هست و شعبه دوم در سعادت آباد در سال ١٣٧٨ تاسيس شد. به تازگي در اسفند سال ١٣٩٦، شعبه بام لند در غرب تهران هم آغاز به كار كرد.كوبيده اي كه سفارش داديم ، واقعا عالي بود و برنجشونم ايراني و خوشمزه. منتها ته چين مرغ، خيلي خشك و سفت بود و اصلا انتظار همچين كيفيتي از رفتاري نداشتيم. متاسفانه اين شعبه مثل شعبه سعادت آباد، سالاد بار نداشت و اين يه نكته منفي به حساب ميومد. همونطور كه در عكسها ميبينيد، سقف قسمتي از سالن، متحرك بود و وقتي هوا خنك باشه، قسمتي از سالن روباز ميشه. كيفيت و طعم كوبيده: ١٠/١٠ كيفيت و طعم ته چين مرغ: ٦/١٠ سرويس دهي: ١٠/١٠ جاي پارك: ٨/١٠ ارزش نسبت به قيمت: ٨/١٠ آدرس: بزرگراه شهيد همت، خروجي بلوار كاشان،ميدان موج، خيابان موج صدف، مركز تجاري تفريحي بام لند، چلوكبابي رفتاري #10foodloversبه نقل از :

keiwan ghanbarzadeh

1397/6/18

3.25

فضای مناسب، قیمت های متوسط به بالا، لوکس نیست و سرویس دهی ساده داره، ساعت ۱۰ شب سالاد شیرازیش تموم شده بود!!!!، دیر غذا رو اوردن و سرد بود برنجش هرچند در گذاشته بودن روش، پرسنل مودب اما کند، طعم غذا ها معمولی، حجم غذاها متوسط رو به پایین مثلا کباب برگش نسبت به قیمتش حجم کمی داشت، گارسن انعام درخواست کرد، مالیات و حق سرویس داره. کلا برای یک رستوران با قدمت بالا عملکرد ضعیفی داره. انتظار بیشتر از ایناست

Parastoo Rahimi

1397/5/27

2.5

اصلا كيفيت غذاهاشون مثل چيزي ك هميشه از قديم شنيديم نيست !!!واقعا معمولي بود

afa atk

1397/5/20

3.5

برای آخر هفته ها اگر واقعا میخواهید در این رستوران غذا بخورید باید زودتر اقدام کنید چون صف بسیار طولانی هست که باید در نوبت بمونید تا باهاتون تماس بگیرن . ما چند رستوران دیگه همین منطقه رو قبلا امتحان کرده بودیم و خیلی مورد پسند جمع نبود و البته بقیه هم صف داشتند در هر صورت اسم نوشتیم . 35 دقیقه بعد با ما تماس گرفتند و به رستوران رفتیم فضای دلباز و منظره خوبی داشت . 3 نوع کباب سفارش دادیم شیشلیک ، لقمه ، فیله ، زمان زیادی طول کشید که غذا رو آوردن ، کباب ها رو در یک دیس خالی گذاشته بودند و دورچین ها در حد 1- 2 دونه از هرچیزی بود ، فکر میکنم گارنیش و دورچین های هر غذا یکی از مهمترین بخش های سرو غذا در رستوران های حرفه ای هست که باید رعایت بشه البته کیفیت غذا خوب بود و کباب ها کاملا مغز پخت بودند ، حجم برنج کم بود ، زیتون پرورده برخلاف اکثر رستوران ها تازه و خوب بود . سرویس دهی دیر به دیر انجام میشد و تعداد نفرات نسبت به شلوغی رستوران کم بود ولی همه مودب بودند . سرویس بهداشتی 1 دونه بود که به نسبت جمعیتی که در هر وعده به رستوران مراجعه میکنند بسیار کم بود و به همین دلیل صف طولانی جلوی سرویس تشکیل شده بود .

سادات خاتمی

1397/5/5

3.75

رستوران خوبی بود کباب لقمه و جوجه کباب سفارش دادیم کباب لقمه خوش مزه و لذیذ بود ولی جوجه خیلی سفت بود و کیفیت نداشت ولی رفتار پرنسل خیلی خوب بود ماست موسیر و زیتون پرورده و سالاد هم معمولی بود

فاطمه خدایاری

1397/4/30

4.0

من ته چین مرغ سفارش دادم که بسیار خوشمزه و حجمش زیاد بود. پرسنل خیلی خوب طوری که اصلا حس نمیکردیم چشمشون به میزمون باشه ولی به محض اینکه چنگالم از دستم افتاد یه چنگال تمیز روی میزم گذاشتن و تعدادشون با توجه به شلوغی به اندازه بود

پدرام کاظمیان

1397/4/12

0.0

واقعا رستوران بی کیفیت، غذاهای سرد، پیشخدمت های نامناسب با پوشش نه چندان تمیز. منظره خوبی دارد. گاها استفاده از رنگ بجای زعفران. هر دوباری که این رستوران رفتیم، تجربیات نامناسب تکرار شد.

zara javan

1397/4/11

4.5

من ته چین مرغ سفارش دادم ک خیلی عالی و کامل بود و برای دو نفر خوب بود البته برای هر‌کس فرث میکنه ، کباب برگ هم خوب بود ، برنجشون خیلی عالی بود ایرانی و عطری ، گارسون ها زیاد خوب نبودن

محمدعلي كسنويه

1397/4/8

3.0

به جز محیطش همه چی بد بود نمونش ارائه سرویس ضعیف کیفیت غذاکم و از طرفی تنوع در دورچین غذا اصلا خوب نبود حیف پول

sina Zhaveh

1397/3/6

2.75

سالن خیلی خوبی داره برنج بسیار مطلوب ولی کم کباب برگ سفت و بی مزه شیشلیک بسیار بد دوغ متاسفانه قوطی و کارخانه‌ایی بود که برای یک چلو کبابی قدیمی بسیار بده کره اگر کره سنتی سرو بشه بهتره به هر حال پول کمی نمیگیرند و ما کباب یک کیترینگ برای یک اداره دولتی که سفارش ندادیم باید یکم رستورانی تر باشه ضمنا در دور چین یک غذای سنتی ایرانی مثل کباب ذرت نمیدونم چکار میکنه مگه مکزیکیه فکر میکنم ریحون منطقی تره

نازنین رحیمی

1397/3/5

1.75

بسیار سرویس دهی بد پرسنل بی ادب وطیفه نشناس کیفیت معمولی.و رزرو روز جمعه و پنج شنبه نداره باید تو صف وایستی.دیروز یعنی جمعه برای افطار مهمون بردم اینجا متاسفانه جای پارک که گیرمون نیومد موقعی که رسیدیم اذان گفته بودن و برای ورود صف داشت ساعت ۹ و ۴۵ دیقه تازه نوبت ما شد که پس از ورود گفتن منوی افطاری تموم شده و بسیار باعث شرمندگی ما جلوی مهمونا شد برخورد پرسنل واقعا عیر حرفه ای واقعا بی کلاس و کیفیت عذا خیلی معمولی ساده ترین اصول رو رعایت نکرده بودن واقعا متاسفم

داود ......

1397/2/31

0.0

سرویس دهی رستوران خیلی بده غذا را دیر آوردن و سرد بود

محمد حسین سیف اللهی

1397/2/20

2.75

رستوران معمولی بود سرویس دهیشم خوب نبود

امين حاجي موسي

1397/2/20

3.25

سرويس دهي خيلي بدي دارن مخصوصا تو تعطيلات و آخر هفته ها

ابوالفضل نیک خواه

1396/11/11

2.25

واقعا متاسفم رستوران با این قدمت چطور میتونه انقد بد باشه شعبه بام لند رو اصلا توصیه نمیکنم شاید این بد بودن بخاطر جو مجموعه باملند هست اینجا تقریبا همه به ی نوعی سرویس بد میدن

arash arian

1396/9/1

4.5

دیشب باملند بودیم.برای شام رستوران رفتاری رو انتخاب کردیم.سفارش ما چلو کباب لقمه مخصوص ،ته چین مرغ ،ماهی قزل آلا کبابی بود .به همراه ماست موسیر و زیتون .نوشیدنی هم متنوع بود.کباب هاش فوق العاده لذیذ بودن.دو تا کباب لقمه برای هر پرس توی سینی جدا اما بدون دورچین خاصی.کاملا ساده ولی خوشمزه.ماهی و ته چین مرغش هم خوب بودن.حجم غذاهای خوب و کیفیت و طعم عالی.در کل راضی بودیم.برخورد پرسنل هم کاملا راضی کننده بود.قطعا بازم میرم به این رستوران

موارد مشابه

روژ

کافه
متوسط
منتخب

همت غرب،دریاچه چیتگر،بامل...

رویال لانژ

فرنگی
متوسط
منتخب

ﺑﺰرﮔﺮاه ﺷﻬﯿﺪ ﻫﻤﺖ، ﺧﺮوﺟﯽ ﺑ...

مومنتو

ایتالیایی
متوسط
منتخب

باملند، ورودی A بلوک A، ط...

ایلی (باملند)

کافه
متوسط
منتخب

مجموعه تجاری باملند بلوک...

Fidilio © 2009 - 2023

کلیه حقوق این وبسایت برای فیدیلیو محفوظ است