پرپروک (گیشا)

انتهای خیابان 22 ، خیابان یاس، پلاک1(روبروی بوستان گفتگو )

8-24

فست فود

6.3

کیفیت

دکور

پرسنل

سرویس

اینجا هستم

معرفی

نمایش منو

نمایش نقشه

پرپروک (گیشا) پرپروک (گیشا) پرپروک (گیشا) پرپروک (گیشا)

خسروخالقی

1399/7/6

ما از این شعبه سوخاری مرغ و پیتزا پپرونی و سوخاری قارچ و نان سیر سفارش دادیم که تلفنی برامون ارسال شد. غذا گرم رسید اما چنگال و دستمال با غذا ارسال نشده بود. کیفیت غذا معمولی رو به بالا بود اندازه پپرونی کم بود اندازه نان سیر در مقایسه کم بود و سوخاری روغن گیری نشده بود و چرب بود.

2

کیفیت غذا

کیفیت غذا

کیفیت غذا

کیفیت غذا

مريماحمدى

1398/8/7

پيتزا كارزانا ،ساندويچ مرغ كبابى و سالاد شون واقعاً عالى هستند. هزينه ى ارسال رو واقعاً بايد حذف كنند، چون توو بازار رقابتى امروز، ارسال رايگان يك نوع خدمت به مشترى به حساب مياد و با اين كارشون پوينت مثبتى بابت خدمت رسانى به مشترى دريافت نمى كنند.

3

کیفیت غذا

کیفیت غذا

کیفیت غذا

کیفیت غذا

عاطفهصمدانی

1398/4/17

اولا که این رستوران ارسالش رایگان نیست و علاوه بر مالیات بر ارزش افزوده برای محدوده پاتریس که خیلی نزدیکه هم نزدیک ۵ تومن پول ارسال میگیره و ثانیا خیلییییی خیلی دیر غذا ها ارسال میشه و بیشتر از ۱ ساعت طولش میدن و معمولا هم غذا از شکل و شمایل افتاده مثل نون مرغ سخاری که واقعا آدم فقط میتونه بندازه دور و سری آخری که ما سفارش دادیم کاملا مواد پیتزا به درش چسبیده بود و جعبه خیس شده بود به خاطر بخار غذا و کلا یه جور داغونی شده بود که زنگ زدیم و خواستیم برامون یکبار دیگه بفرستن ولی با کمال پررویی گفتن سرمون الان شلوغه و بیشتر از یک ساعت طول میکشه آخر سر هم با اونهمه تماس و پیگیری بیشتر از یک ساعت بعد تازه غذا رو آوردن که همه چی رو خورده بودیم و تموم شده بود 😑 و اینکه درسته کیفیت پیتزا هاش خوبه ولی قیمتا به نسبت حجم غذاش واقعا خیلی زیاده و پیتزا های سیب خیلی بهترن با کیفیت عالی و حجم بیشتر(البته پیتزاهای ایتالیایی اش) و قیمت کمتر در کل من فقط مرغ سوخاری و سیب زمینی سرخ کرده اینجا رو خیلی دوست داشتم چون پوست مرغ رو میگیرن و قبلا ها خیلی چرب نبود ولی الان همون سیب زمینی ها هم همیشه نرم و چرب هستن و با اینکه چند بار اعتراض کردم چیزی عوض نشد و طبق معمول جعبه تو مسیر نمیدونم چه بلایی سرش میاد که از شکل و رو میره و سیب زمینی ها همه نرم شدن شاید بهتر باشه جعبه های بزرگتری برای مرغ سوخاری بذارن🤔

2

کیفیت غذا

کیفیت غذا

کیفیت غذا

کیفیت غذا

golnaztehrani

1398/2/17

سفارش ما بعد از نیم ساعت آماده شد اونهم ساعت 3 و نیم عصر که زمان شلوغی برای ناهار نیست. پیتزا سیر و استیک سفارش دادیم که کلا 6 قسمت بود و از این 6 قسمت 2 قسمت اول و آخر پیتا نون خالی بود و تکه های گوشت طعم خوبی نمیداد. اصلا این رستوران را پیشنهاد نمیکنم حداقل برای پیتزا سیر و استیک:)

1

کیفیت غذا

کیفیت غذا

کیفیت غذا

کیفیت غذا

زهراعمرانی

1397/4/29

واقعا بی کیفیت بنظر من منطقه گیشا پیتزای رستوران فلورانس با فاصله بسیار زیاد حرف اول رو میزنه

2

کیفیت غذا

کیفیت غذا

کیفیت غذا

کیفیت غذا

farzinpaktinat

1397/4/13

اونقدری هم که می گن بد نبود ولی اونقدری هم که می گن خوب نبود خخخخخ خانم صندوقدار بیشتر شبیه بازاریاب می خواست آبمیوه در کنار پیتزا به ما پیشنهاد!کنه که من خیلی حرف زدم که واقعا آبمیوه ...

3

کیفیت غذا

کیفیت غذا

کیفیت غذا

کیفیت غذا

بهنازپالازی

1397/2/26

کیفیت واقعا پایینه

0

کیفیت غذا

کیفیت غذا

کیفیت غذا

کیفیت غذا

میلادپیری

1397/1/10

کیفیت غذا ها اصلا جالب نیست و کسی که بدونه طعم پیتزای واقعی و پاستا چیه امتیاز صفر میده به کیفیت غذا های پرپروک،فقط و فقط بخاطر تبلیغات و وسعت تعداد شعبات هستش که معروف شده.

2

کیفیت غذا

کیفیت غذا

کیفیت غذا

کیفیت غذا

fafaNrN

1396/12/27

من سبک پیتزاهاشو دوست دارم.ولی ارسالش رایگان نیست!!!!اصلاح کنید توتوضیحات.

2

کیفیت غذا

کیفیت غذا

کیفیت غذا

کیفیت غذا

موارد مشابه

فلورانس (گیشا)

فرنگی
متوسط
منتخب

خیابان گیشا، خیابان علیال...

سینان

ایتالیایی
متوسط
منتخب

گیشا ، انتهای خیابان پیرو...

دیس پر

ایرانی
متوسط
منتخب

گیشا ،پایین تر از خیابان ...

اوشن

کافه
متوسط
منتخب

گیشا خیابان علیالی غربی پ...

کلیه حقوق این وبسایت برای فیدیلیو محفوظ است

Fidilio © 2009 - 2023