ارکیده

ایرانی

خیابان ظفر، ابتدای خیابان دکتر مصدق، پلاک ۵۹

11-15 19-22:30

7.7

ارکیده
ارکیده
ارکیده

کیفیت

دکور

پرسنل

سرویس

اینجا هستم

معرفی

نمایش منو

نمایش نقشه

ارکیده ارکیده ارکیده ارکیده

hadis taheri

1398/8/17

2.75

اول از همه باید بگم که من از طرفدارهای رستوران ارکیده هستم پس خیلی انتظار گفتن ایرادات از این نقد و بررسی نداشته باشید. توی یه روز جمعه پاییزی، هوای خوب، من و همسرم رفتیم به رستوران ارکیده شمران سنتر برای خوردن غذا وقتی که میتونیم تمام تهران رو ببینیم. رستوران خیلی خیلی شلوغ بود. اکثر میزها رزرو بود اما خب خوشبختانه چون ما دو نفر بودیم همون لحظه بهمون میز دادن. تنها ایرادی که میتونم بگم این بود که روی میزمون پیش دستی نبود، همین. من طبق معمول غذای مورد علاقم جوجه کباب فسنجانی سفارش داردم و همسرم هم کباب بره. در مدت نسبتا کوتاهی غذامون رو آوردن و امااااا... سیر!!! این سیر های سفید و ترد... که یه جورایی امضای غذا های ارکیدس اصلا یکی از مواردی که باعث شد من یادم بره همون اول عکس های نقد و بررسیم رو بگیرم همین سیره بود. در کل کیفیت غذا عالی بود. جوجه فسنجونی مثل همیشه مزش فوق العاده بود، بره کباب خیلی نرم و خوش طعم. رسیدگی پرسنل رستوران خوب بود. آها این ولکام درینک هم که دقدقه ی خیلیا شده، اول بهمون تعارف کردن اما ما نخوردیم. بعد از خوردن غذا هم حدود ۲ ساعت با یکی از دوستانمون و همسرشون که اونجا دیدیمشون توی کافی شاپ رستوران نشستیم و چای نوشیدیم و گفتیم و خندیدیم.

Kamran Emami

1398/8/6

3.75

این رستوران نزدیک به محل کار من هست و از جمله رستورانهای قدیمی و اصیل این منطقه است. رستوران لوکسی نیست اما به نسبت قیمت، کیفیت خوبی داره و میتونین مطمئن باشید که غذاهای سالمی داره . کارکنانش هم خوش برخورد هستند و کسی که رستوران را مدیریت میکنه ، پسر صاحب قبلی رستورانه و به نوعی یک کسب و کار خانوادگی است.

سیما سالمی

1398/6/15

3.75

سلام ، من جز آدمهایی هستم که به بوی زهم گوشت خیلی حساسم ، دیروز از این رستوران با دودلی ماهی قزل آلا کبابی سفارش دادم که واقعا طعمش بینظیر بود و امروز کباب برگ ، اولین بار بود که بدون حس بوی بد و سفتی گوشت تونستم با لذت کباب رو بخورم . مواد اولیه این رستوران واقعا با کیفیت هستن . فقط امیدوارم این کیفیت همینطور حفظ بشه چون از این به بعد گزینه من برای سفارش غذای ایرانی بدون شک همینجاست.

ملیکا جوادی

1398/4/19

3.25

این رستوران جای شیک و قشنگیه که به نسبت همون گرون هم هست یه سری از غذاهاش دو تفره ست واقعا مثلا لقمه ش ۲ تا کباب بزرگ بود که من تنهایی تمومش نکردم البته حجم برنجش انقد زیاد نبود و همون واسه یه نفر بود ماست موسیرش نسبت به اندازه ش گرون بود ولی جوجه ش خیلی خوب بود و دوست داشتم مزه ی خاصی میداد نوشیدنی های خوبی دارن و سالاد هاشون تازه و خوشمزه ست تو جای قشنگی هم هست و جای پارک میشه پیدا کرد مخلفات کنار غذاش عادی و معمولیه و درکل این قیمت که گرون هست فکر میکنم فقط بخاطر منطقه ای که توش هست حساب کردن که خب تا حدی منطقیه ولی انتظار میره وقتی انقدر گرون حساب میکنن یه سری حق امتیازایی به مشتری بدن مثلا تزئین خاصی یا پیش غذای جالبی یا دیگه حداقل کیفیت خیلی بالاتر برخورد پرسنلش خوب و مودبانه بود ولی من از رییسش خیلی خوشم نیومد انگار منتظر بود یه انتقادی بکنی و جبهه بگیره خلاصه که درکل واسه یکبار تجربه و امتحان خوبه و حتی ممکنه مشتری ثابتشون بشید

Mah Aj

1397/12/4

4.5

یکی از بهترین رستورانهای ظفر هست ، قدیمی و باتجربه در کل میتونم بگم تمام غذاهاشون با کیفیت و از مواد خوب تهیه میشه ، رفتار پرسنل بسیار معقول و محترمانه هست 🤩

موارد مشابه

گلریزبرگر

فست فود
متوسط
منتخب

ظفر ، روبروی نفت ، پلاک 1...

بابا نوئل

شیرینی فروشی
متوسط
منتخب

خیابان ظفر دستگردی، روبرو...

بامیکا (ظفر)

فست فود
متوسط
منتخب

بزرگراه مدرس شمال، خیابان...

بونو (ظفر)

ایتالیایی
متوسط
منتخب

بزرگراه مدرس جنوب به شمال...

Fidilio © 2009 - 2023

کلیه حقوق این وبسایت برای فیدیلیو محفوظ است