خوان باشی (نیاوران)

نیاوران،ابتدای جماران،خیابان هاشمی،کوچه لاله پلاک۶

11:30-17 19:30-23:30

ایرانی

5.3

کیفیت

دکور

پرسنل

سرویس

اینجا هستم

معرفی

نمایش منو

نمایش نقشه

خوان باشی (نیاوران) خوان باشی (نیاوران) خوان باشی (نیاوران) خوان باشی (نیاوران) خوان باشی (نیاوران) خوان باشی (نیاوران)

مهشیدعلیرضایی

1402/1/2

برای شب عید در فضای باز رستوران جا رزرو کردیم . اول از همه برخورد کارکنان این مجموعه عالی هست. همگی با احترام با شما رفتار میکنند و فضای رستوران هم خوب است. تنها نکته بد موسیقی زنده و غذا است. ما لوه کباب سفارش دادیم با مرغ ترش که واقعا افتضاح بود. دجی هم انتظار داشت ما مجلس گرم کنیم. موسیقی را با ولوم ۱۰۰ گذاشته بودم کنار دستگاه ایستاده بود. آخرش هاش یادش افتاد یه تکونی بخوره در کل اگر مجموعه سرآشپز و دجی عوض کنه عالیه میشه

3

کیفیت غذا

کیفیت غذا

کیفیت غذا

کیفیت غذا

سانیSANI

1401/4/15

کیفیت غذا عالی بود. خیلی خوشمزه بود . قلیونش فقط گرونه . هم محوطه باز دارن هم سالن که ما قلیونو تو فضای باز کشیدیم برای صرف غذا رفتیم تو سالن. سفارش ما کباب تابه ای و مرغ بود

4

کیفیت غذا

کیفیت غذا

کیفیت غذا

کیفیت غذا

AmirJavan

1400/11/26

نقاط قوت: 1- دکوراسیون فضای داخل رستوان خوب بود. 2- کیفیت غذا (اردک شکم پر سفارش داده بودیم) خوب بود. 3- زیتون پرورده و سالاد مخصوصشون عالی بود. نقاط ضعف: 1- ابتدا که وارد شدیم پرسنل خیلی تحویل گرفتن. رفتار پرسنل محترمانه بود اما به شدت در امر تدارکات ضعیف بودن به این علت 1) سفارش نوشابه دادیم بعد از اینکه غذامون تموم شد گفتم نوشابه ما چی شد (حدود 30 دقیقه از سفارش ما گذشته بود و غذامونم تموم شده بود) اصن یادشون نبود؛ 2) بعد از صرف غذا حدود 20 دقیقه هیچکدوم از پرسنل مراجعه ای جهت جمع کردن وسایل روی میز رو نداشتن تا اینکه خودمون جمعشون کردیم بعد اومدن کلی معذرت خواهی (که فایده ای نداشت)؛ 3) چای سفارش دادیم به جای نوشابه اونم بعد از 20 دقیقه دوباره اقدام کردیم و ازشون درخواست کردیم که یادشون رفته بود. در کل پرسنل مبتدی و آموزش ندیده بودن و در حد همچین رستوانی نباید این ضعف های که جز پایه و اساس می باشد وجود داشته باشد. 2- منو غذاها فقط دارای اسم و محتویات غذا بود و فاقد قیمت بودند. 3- صورتحساب رو باید به مشتری تحویل دهند بعد درخواست کارت بانکی و پرداخت کنند.

2

کیفیت غذا

کیفیت غذا

کیفیت غذا

کیفیت غذا

زهراملانوروزی

1400/11/21

بابت تزئینات تولد از قبل هزینه پرداختم ولی انجام نشده بود و وقتی رسیدیم خیلی هول هولکی اینکار رو انجام دادن و اصلا با قیمتی که بابتش پرداختم همخونی نداشت، کیفیت غذا هم پائین بود. ولی رفتار پرسنل عالی بود و من امتیازی که دادم فقط به خاطر رفتار پرسنل و فضا بود.

2

کیفیت غذا

کیفیت غذا

کیفیت غذا

کیفیت غذا

نسرینعبداله زاده

1400/8/4

کیفیت غذا به شدت پایین بود، باقالی قاتوقی که سفارش دادیم به نظر با باقالی یا تخم مرغ تاریخ گذشته درست شده بود که خودشون هم گفتن و سراشپر تایید کرد، غذاها سرد سرو شد، نوشیدنی ها به شدت بد مزه و بعد از اینکه غذا تمام شد تازه نوشیدنی اوردن، پرسنل به شدت بی تجربه و عدم مدیریت موج میزنه، ما برای ۱۲ نفر رزرو کرده بودیم و مهمان از خارج از کشور داشتیم هیچ وقت به این اندازه آبرومون نرفته بود، واقعا که متاسفم ، اولین و اخرین بار بود

1

کیفیت غذا

کیفیت غذا

کیفیت غذا

کیفیت غذا

mohsenzahabzadeh

1400/3/16

فضای رستوران دکوراسیون ضعیف و تاریخ مصرف گذشته ای داشت. از خانمی که منو را آوردن پرسیدم که آیا همه ی غذاها موجود هست و قاطعانه پاسخ دادن بله! برای پیش غذا نازخاتون و غذای اصلی ماهی کپور سفارش دادم که هیچکدام موجود نبود! غذاها بشدت چرب و کیفیت غذا معمولی بود. پرسنل مبتدی و آموزش ندیده بودن، موسیقی بسیار بدی پخش می شد. منو قیمت نداشت و در انتها که درخواست صورتحساب کردم به جای ارایه آن از من درخواست کارت بانکی کردن!!! در مجموع تجربه بسیار بدی بود و امیدوارم در ایران به حرفه رستوران داری حرفه ای تر و به روز تر نگاه شود.

1

کیفیت غذا

کیفیت غذا

کیفیت غذا

کیفیت غذا

safafarid

1399/11/12

یکی از بهترین رستوران هایی که رفتم. فضای بزرگ و زیبایی دارن. رفتار پرسنل خوب بود. سفارشمو خیلی زود آوردن. سفارشم خورشت ساک با اسمیتو هاوایی و نازخاتون بود. خودشونم هم برای ولکام سوپ و نان مخصوص سرو می کردن. حتما به خوان باشی برید. فیمتشونم مناسب بود.

5

کیفیت غذا

کیفیت غذا

کیفیت غذا

کیفیت غذا

نرگسااا

1399/11/11

فضا و دکوراسیون خیلی خوبه.رفتار پرسنل هم خوب بود. اولین اشکال بزرگ این بود که در منو قیمت نوشته نشده بود. قرمه سبزی با گوشت دنده بود. از لحاظ شکل ظاهری و رنگ خوب بود ولی این گوشت اصلا مناسب خورشت نیست. تمام مدت در حال جدا کردن لایه چربی از لایه نازک گوشت بودیم. با توجه به قیمت ۱۳۵ هزار اصلا ارزش نداشت. خورشت ها معمولا جزء غذای روز رستوران ها هستند و قیمت بالایی ندارند. لَوِه کباب هم نوشته شده بود که از کتف گوسفندی استفاده میشه، حجم زیادی نداشت.بهتر از قرمه بود ولی ۱۵۰ هزار بسیار زیاد بود. از برنج راضی نبودم. خوب دم نکشیده بود. هردو غذا بسیار بسیار چرب بود به طوریکه به نظرم اگر عادت نداشته باشید قادر به خوردن تمام آن نیستید.سالاد شیرازی و زیتون پرورده خوب بود.در کل رستورانی بود که چشم را سیر می کند.

2

کیفیت غذا

کیفیت غذا

کیفیت غذا

کیفیت غذا

موارد مشابه

بستنی میو (جم سنتر)

بستنی فروشی
متوسط
منتخب

نیاوران،خیابان جماران،جم ...

بابا قدرت

ایرانی
متوسط
منتخب

نیاوران،خیابان جماران،جنب...

مرشد (نیاوران)

سفره خانه
متوسط
منتخب

نیاوران، بعد از جماران، ن...

خانه بولکی

فست فود
متوسط
منتخب

بلوار اصلی نیاوران،روبه‌ر...

کلیه حقوق این وبسایت برای فیدیلیو محفوظ است

Fidilio © 2009 - 2023