حسین (فرحزاد)

ایرانی

یادگار امام، ابتدای فرحزاد شمالی

11:30-23:30

7.8

حسین (فرحزاد)
حسین (فرحزاد)
حسین (فرحزاد)

کیفیت

دکور

پرسنل

سرویس

اینجا هستم

معرفی

نمایش منو

نمایش نقشه

حسین (فرحزاد) حسین (فرحزاد) حسین (فرحزاد) حسین (فرحزاد) حسین (فرحزاد) حسین (فرحزاد)

سانی SANI

1400/11/23

5.0

من ۳ بار تجربه رفتن به این مکان رو دارم.خیلی باصفاس واقعا . اواسط هفته برید که خلوت تر باشه. غذاهاشونم با کیفیت هست. قلیون هم که دارن .

مریم نوری

1400/11/3

5.0

اولین بار بود که با خانواده رفتیم، با وجود شلوغی زیاد، سرویس دهی عالی بود، برخورد کارکنان عالی بود، تختی که نشستیم تمیز بود، شب عالی بود، پیشنهاد میکنم امتحان کنید، مطمئناً مشتری اونجا میشین

یاشار علیزاده

1400/6/24

4.0

ما برای سالگرد ازبدواج رفتیم جای دنج و خوبیه خنک و راحت. غذاهاش خوشمزه و کیفیت خوب

نیما حاتمی

1399/12/22

2.75

با سلام ... ۱؛قیمت غذاهاش گرونه ی سیخ کوبیده لقمه زعفرانی ۶۰هزارتومن بدون برنج چه خبره ۲؛برنج ی پرس ۱۸هزارتومن ۳؛به نظر من فقط برای یکبار امتحان خوبه ۴؛کوبیده هاش جالب نیست ۵؛جوجه لاریش خوبه ۶؛برخوردشون خوبه ۷؛اگه به موقع برسین پارکینگ بهتون میرسه والا باید بیرون پارک کنین

Maral Shirazi

1399/10/15

4.0

بعنوان یه آشپز و مهمتر یه گیلانی بسیار سخت پسند کیفیت ماهیچه بی عیب و نقص، محیط مناسب و بی عیب.

علی کیانی

1399/10/9

4.0

دیروز رفتیم به این رستوران...اول از همه اینکه نگهبان جلوی در خیلی انسان محترم و خوش اخلاقی بود و اینکه فضای داخلی رستوران واقعا دلنشین و زیباست...تمامی کارکنانشون هم واقعا مودب و خوش اخلاق هستند.دوتا فضا دارن یکی آلاچیقیه که بصورت اتاق میمونه و سیستم گرمایش داره و درب شیشه ای گذاشتن براش که خیلی خوبه، یکی هم طبقه بالاش که اونجا هم خیلی خوبه تخت داره و نمای زیبایی داره...نکته مثبت اینکه وقتی نشستیم یه آقایی با لباس مخصوص اومدن همه جارو با یه دستگاهی ضدعفونی کردن و نکته جالب تر استفاده از منوی یکبار مصرف بود.بطور کلی بهداشت خیلی رعایت میشه...کیفیت و حجم غذاهاشون هم با توجه به قیمتا واقعا مناسب بود و بهتون پیشنهاد میکنم حتما حداقل یکبار این رستوران رو امتحان کنید.

reyra _S

1399/8/22

4.5

جای زیبا همراه با پرسنل خوب و خوش اخلاق و غذای عالی

غزاله لشنی

1399/8/10

4.25

از اولین رستوران های تو مسیر هست و جاش سرراسته . کنار رستوران پارکینگ دارن و از پارکینگ وارد رستوران میشید . نمازخونه هم تو پارکینگ دارن . فضای رستوران قشنگ و بزرگه ‌ تقریبا پلکانی هست . جوجه با استخوان و لقمه شو خوردم . لقمه ش یه کم بو میداد اما بازم خوب بود . جوجه با استخوانشم خیلی بزرگ نبود اما مزه ش خوب بود . دورچین کبابها لبو داشت . خیلی زود غذامونو آوردن . جایی که ما نشستیم آلاچیق ها مثل یه راهرو بودن که یه کم از هم جدا شده بودن و دیوارشون کامل از هم جدا نبود .

موارد مشابه

قاصدک (فرحزاد)

ایرانی
متوسط
منتخب

فرحزاد شمال، خیابان آبشار...

باغ بهشتی

ایرانی
متوسط
منتخب

فرحزاد، خیابان آبشار، بن ...

رامان

فرنگی
متوسط
منتخب

یادگارامام جنوب،فرحزاد ش...

تخت جمشید

ایرانی
متوسط
منتخب

فرحزاد شمالی،روبروی خیابا...

Fidilio © 2009 - 2023

کلیه حقوق این وبسایت برای فیدیلیو محفوظ است