هیزمیکس (خردمند)

برگر

خیابان کریم خان،خیابان خردمند جنوبی،شماره 24

12-24

7.3

هیزمیکس (خردمند)
هیزمیکس (خردمند)
هیزمیکس (خردمند)

کیفیت

دکور

پرسنل

سرویس

اینجا هستم

معرفی

نمایش منو

نمایش نقشه

هیزمیکس (خردمند) هیزمیکس (خردمند) هیزمیکس (خردمند) هیزمیکس (خردمند) هیزمیکس (خردمند) هیزمیکس (خردمند)

مانی کاکاوند

1400/7/1

2.0

برگرهاشون جالبه، ولی بهداشت کارکنان و فضای داخلی کاملا ضعیفه. وقتی دم در منتظر بودیم، شروع کردن به تخلیه زباله و شستن سطل‌های زباله و از بوی تعفن نمی‌شد وایساد. فضای داخلی هم به یک انبار بیشتر شبیه بود. برخورد آقایی هم که سفارش می‌گرفت خیلی غیر حرفه‌ای و غیرمحترمانه بود. تقریبا ۳۰ دقیقه طول کشید دوتا همبرگر آماده کنن. قیمت هم بالاست. دیگه نمی‌رم.

Amir Hossein Safdari

1400/1/9

4.25

من برای بار سومه که دارم میام هیزمیکس. اینبار نمیدونم چرا اما خلوت بود برای همین به راحتی تونستم تو مغازه بایستم و تمام مراحل رو ببینم. فنونی روی طبخش زدن که هیچ جا ندیده بودم. برگر رو بعد از اینکه اسمش میکنن میبرن روی هیزم و اسموکیش میکنن، بعد از طبخ در این دو مرحله ، تو این مرحله یه نوع مرینت جالب دارن که میندازنش توی یه مایعی که نمیدونم محتویات دقیقشو اما توش روغن و سیر دیدم و رنگ مایع قهوه ای طور بود. این مرحله حدودا یکی دو دقیقه طول کشید. بعد با توجه به سفارشتون محتویات برگر رو پر میکنن.

Amir Hossein Safdari

1399/10/6

4.0

سرعت عمل عالی. فرانچایزشون حجمش خیلی کم بود اما طعم فوق العاده. حیف که خیلی گرونه ترافل برگر سفارش دادم. عالی بود. واقعا گوشت راسته گوساله بود و یک ذره چربی نداشت. حجم گوشتش زیاد بود و طعم بی نظیر. اما کلا حجم ساندویچش کم بود. حیف که گرون بود یک مقدار با توجه به حجم. چون یک دونش واقعا ادمو سیر نمیکنه

مهدی افشون

1399/7/11

2.75

سلام.جای پارک روبروی فست فود و یا خیابان کریم خان راحت گیر میاد.داخل جا برای نشستن نیست.بیرون حدود 4 تا میز گذاشتن.پرسنل و مکان تمیز بود.و مایع ضد عفونی داشتن.حجم برگر ها اصلا این چیزی نیست که داخل عکس میبینید پس گول نخورید.گوشتش بزرگ و خوبه،ولی چیز خاصی گیرتون نمیاد.و اصلا به این قیمت نمی ارزه.برگر ما میکس بود (69ت).نوشیدنی بشکه ای بگیرید به صرفه تره.در کل فقط برای یک بار امتحان میارزه.

Mehrdad Kazemi

1399/7/2

4.0

تجربه خوردن یک همبرگر خوب رو میتونید داشته باشید. همه چی خوب بود واقعا حرفه ای کار میکنن.

موارد مشابه

سپیدگاه

فست فود
متوسط
منتخب

خیابان کریمخان، خیابان خر...

کاربن

کافه
متوسط
منتخب

خیابان کریم خان، خیابان ا...

چای (هفت تیر)

کافه
متوسط
منتخب

کریمخان‌زند، خردمند جنوبی...

ایست

کافه
متوسط
منتخب

خیابان ایرانشهر، خیابان آ...

Fidilio © 2009 - 2023

کلیه حقوق این وبسایت برای فیدیلیو محفوظ است