دیس پر

ایرانی

گیشا ،پایین تر از خیابان 23، پلاک 306

12-15:30 19:30-23

8.2

دیس پر
دیس پر
دیس پر

کیفیت

دکور

پرسنل

سرویس

اینجا هستم

معرفی

نمایش منو

نمایش نقشه

دیس پر دیس پر دیس پر دیس پر دیس پر دیس پر

علي غفاري

1400/3/1

4.0

سلام و درود ما امروز به اتفاق تمام اعضای خانواده به دیس پر رفتیم محیط حانوادگی خوب و با ا رامشی داره منو غذا زیاد متنوع نیست و تشکیل شده از چندین نوع کباب و جوجه کباب و قرمه سبزی و قیمه قیمت ها و کیفیت غذا مناسبه مثلا ما ۲ دوتا جوجه ترش گرفتیم و یک کباب برگ با ته چین و یک پرس کباب لقمه همه از کیفیت و طعم غذا راصی بودیم به نظر من می تونید یکبار امتحان کنید یه چند تا عکس از غذا گذاشتم که یه دفعه وسط غذا خوردن یادم افتاد که عکس گرفتم که بابت این مطلب پیشاپیش مغذرت می خوام .

Mohammad G.

1400/1/14

4.5

محیط رستوران بسیار زیبا و دلنشینه، پر از خورده لوازم نوستالژیک. منو نسبتا محدود اما از نطر کیفیت بسیار خوب. پیش غذای میرزاقاسمی بود که خوب بود. غذای اصلی چلو لقمه و چلو کباب برگ بود که هر دو ( به خصوص برگ ) بسیار لذیذ و خوش طعم بودند. حجم غذاها هم نسبتا زیاد بود و واقفا دیس پر بودند. هزینه موارد بالا شد ۲۴۸ تومان.

mojtaba alizadeh

1399/5/23

3.0

یه محیط اروم، پرسنل مودب، ولی غذاها طعم معمولی 😑 چلو ماهیچه حجم خیلی خوب ولی طعم خیلی معمولی، میرزا قاسمی نچدان خوب

مسعود محبی

1399/5/21

4.25

محیط مطلوب و خانوادگی ، پرسنل مودب ، کیفیت خوب غذا ها . مشکل اصلی عدم موجود بودن تمامی غذاها و سالاد ها در منوی آن است به طور مثال سالاد سزار تو منو داره ولی موقع سفارش میگه فعلا نداریم 🤣

فرزین فرزین

1399/3/17

4.0

برای پنجمین بار به این رستوران رفتم و راضی بیرون اومدم. قیمت غذاها نسبت به قبل از عید، کمی بالاتر رفته و دورچین های غذا شامل بورانی بادمجان و ترشی حذف شده ولی هنوز هم جزو رستوران هایی هست که من با اشتیاق برای غذا خوردن به اونجا میرم . علیرغم موضوع کرونا، باز هم پنج شنبه شب مشتری زیاد داشت.

علیرضا کرمی فرد

1398/12/2

4.0

سلام امروز به همراه همسرم رفتیم این رستوران خیلی دیزاین جالبی داشت و اینکه منوی جذاب . غذا با کیفیت بود مرغ ته چین یه کم سرد بود که به محض اطلاع کلا ظرف غذا را عوض کردن و یه غذای دیگه آوردن که بسیار هم داغ بود . در کل خوب بود راضی بودیم

فرزین فرزین

1398/10/8

3.75

تا به حال 4 بار این رستوران رو امتحان کردم. در مجموع رستورانیه که میشه به دیگران توصیه اش کرد. یه مزیتش اینه که غذا داغ سرو میشه. کیفیت و طعم غذاها و مخلفات هم خوبه . کباب لقمه اش خیلی لذیذه. جوجه ترشش خوبه ولی میتونه بهتر باشه. زرشک پلو با مرغش رو دو بار خوردم که دفعه اول فوق العاده بود ولی دفعه دوم مرغش طعم جالبی نداشت و بوی زهم میداد که موقع پرداخت صورتحساب این موضوع رو منعکس کردیم. برخورد صندوقدار خیلی خوب بود و گفت میخاین این ایتم رو از صورتحساب حذف کنیم و اگه مایلین مدیر رستوران رو صدا کنم که باهاشون در این مورد صحبت کنین که ما خواهش کردیم خودشون به ایشون منتقل کنن. به نظر میاد مدیریت حرفه ای و پاسخگویی داره. قیمت غذاها و مخلفات هم به نسبت حجم و کیفیتش خوبه. مثلا یه ظرف زیتون پرورده که کاملا برای دو نفر کافیه رو 8000 تومان سرو میکنن.

یاسمن اردبیلی

1398/9/22

3.5

یه رستوران نسبتا بزرگ و‌ دکوراسیونی با وسایل و تصاویر دهه شصت که ایده بامزه ای بود.خیلی تمیز و لوکس نیست اما برخورد پرسنل خوب بود و کیفیت غذا هم قابل قبول بود.جوجه ترش و کباب لقمه سفارش دادیم به همراه ماست و دوغ محلی.جوجه ترش طعمش خوب بود و لقمه زعفرانی هم خیلی آبدار و خوشمزه بود.حجم برنجش خیلی زیاده.کنار غذا هم دو تا ظرف خیلی کوچیک ترشی و بورانی بادمجون هست.ته دیگش کنار غذا خیلی برشته و تازه بود.البته برنج خیلی چلو نبود اما بد هم نبود.قیمت هم نسبت به حجم مناسب بود.

hadis taheri

1398/8/17

3.0

رستوران دیس پر یکی از تمیز ترین رستوران هایی بوده که دیدم .منوی رستوران محدوده ولی نشون داده کیفیت بهتر از کمیته...رئیس رستوران در ۹۹ درصد مواقع در رستوران هست غذاهارو قبل از سرو چک میکنه ... رفتار پرسنل بسیار مودبانه اس .غذای پیشنهادی من پلو ماهیچه و جوجه ترشش هست... یه رستورانی که شمارو با دیزانش یاد بچگی ها میندازه از عکس فوتیالیست های قدیمی روی یه دیوار بگیر تا بشقاب های گل قرمز دیوار دیگه...توپ چهل تیکه و منویی که جلد کتاب فارسیمون بود.غذاها توی دیس سرو میشه و از لیوان یه بار مصرف و وسایل یه بار مصرف استفاده نمیشه مگر برای بیرون بر...

محسن محمدی محمدی

1398/8/17

0.0

بدترین رستوران عمرم واقعا برخورد پرسنل خیلی بد هیچی از منو نداشتن حتی ساده ترین اصول رستوران داری رو هم بلد نیستن

لیلی آل احمد

1398/7/7

2.75

من امشب ازشون جوجه با استخوان و برنج گرفتم.جوجه مونده بود و خود مرغش درست شسته و پاک نشده بود.یه لیموی خشک شده داخل ظرفم بود.برنج ایرانی بود ولی حجمش کم بود.با یه تیکه ته دیگ که نه ته چین بود نه ته دیگ.دو تا اشانتیون ترشی و ماست بادمجون هم بود که حدود یک قاشق غذاخوری بود.نمیزاشتن بهتر بود.روز اولی که افتتاح کردن رفتم و سه تا از غذاهاشون رو امتحان کردم و نا امید برگشتم.امشب خواستم فرصت دوباره بدم که خوب....با قیمت ۴۳ تومن برای جوجه مطمئنا گزینه های بهتری هم هست.

افشین دا

1398/5/21

4.0

امروز جمعه در این رستوران غذا خوردم. چلو کباب لقمه عالی بود. ایشالا همیشه همینطور بمونه.

Mohadese asghari

1398/4/28

4.75

اواین‌پیشنهادی که برای اینجا دارم ته چین شونه که واقعا خوشمزه و زیاد بود. جوجه با استخوان هم نرم و طعم دار بود. کباب لقمه هم آبدار و خوش طعم بود جوجه ترش شون هم خوشمزه بود ولی بهش جوجه ترش نمیشد گفت و اون طعم لازم برای‌جوجه ترش رو نداشت ولی در کل خوب بود. کباب برگ هم نسبتا خوب بود و نرم بود کنار هر غذا هم ماست بورانی بادمجان و ترشی میدادن فضای رستوران هم خیلی خوشگل و گوگولی بود.

محمدامیر کاظمی

1398/4/26

3.25

رستورانی با دکروری زیبا که آدم و یاد دهه ۶۰ ۷۰ می دازه سفارش ما لقمه و جوجه کباب با استخوان بود جوجه خوب بود طعم خوبی داشت ولی لقمه خوب نبود یا شاید مورد پسند من نبود اولا جا پخت داشت دوماا نرم نبود غذام خیلی دیر آماده شد که یکی از ضعف های یک رستوران بشمار میره

ویزی حسینی

1398/4/23

4.75

جمعه اومدیم اینجا.محیطش خوب و برخورد کارکنان مودبانه بود.ته چین و کوبیده و دوغ محلی سفارش دادیم.غذا طول نکشید و زود اوردن.توی سینی بود.ته چین زیاد و بغل دستش مرغ بود.و یه ظرف کوچیک سس ماست و بادمجان.اندازه برنج کوبییده خوب بود..ته چین عالی بود و کوبیده هم خوشمزه.از اون جاهاییه که بارها میرید و غذای بد نمیخورید.راضی میایید بیرون.قیمت ها هم خوب بود و معقول.

fahimeh k

1398/4/16

4.25

۱۵ تیر ۹۸ به رستوران دیس پز سر زدیم رستورانی با نو پردازی خیلی خوب ، فضای بزرگ ، هوای داخلی مطبوع و دکور خیلی نوستالژی رفتار پرسنل خیلی خوب و محترمانه منو خوبی داشت و قیمت ها خیلی خیلی خوب برنج ایرانی خوشمزه و اینکه کلا حجم غذاهاشون هم خیلی خوب بود قورمه سبزی و ته چین سفارش دادیم که ما خیلی راضی بودیم و ظروفی که توش غذا سرو میشه هم خیلی خوب هست جایی هست که حتما به دوستامم معرفی کنم و خودم باز هم بهشون سر بزنم

رضا نژاد گشتی

1398/3/17

5.0

عالی عالی عالی فضای دهه شصت و نوستالژیک با غذاهای ایرانی فوق العاده با کیفیت

وحید اله یار

1398/1/22

5.0

مکان جالب و کاملا دهه شصتی و غذای بسیار خوب

موارد مشابه

اوشن

کافه
متوسط
منتخب

گیشا خیابان علیالی غربی پ...

کافه ه (گیشا)

کافه
متوسط
منتخب

گیشا، کوی نصر، بین خیابان...

فلورانس (گیشا)

فرنگی
متوسط
منتخب

خیابان گیشا، خیابان علیال...

برگر استار

فست فود
متوسط
منتخب

کوی نصر، خیابان پیروزی غر...

Fidilio © 2009 - 2023

کلیه حقوق این وبسایت برای فیدیلیو محفوظ است