کفیشه

کافه

خیابان کریمخان، خیابان شهید حسینی، پلاک ۱۱

9-24

7.6

کفیشه
کفیشه
کفیشه

کیفیت

دکور

پرسنل

سرویس

اینجا هستم

معرفی

نمایش منو

نمایش نقشه

کفیشه کفیشه کفیشه کفیشه کفیشه کفیشه

سین الف

1398/7/21

3.5

محیط خیلی ساده و صمیمی داره و اتمسفر کافشون خوبه ولی منوی جذابی ندارن و به نظرم به نسبت موقعیت و منوشون قیمت کمی بالایی دارن. سرویس دهی و حرف زدن با مشتریشون خیلی خوبه. یه پیتزای بادمجون داشتن که نه شکل پیتزا بود و نه بادمجون طعم خوبی داشت. ولی شیک هندونه‌شون خوشمزه بود

یاشار بهمند

1397/10/18

3.75

محیط نسبتاً سنتی این کافه فضای دنج و آرامی ایجاد کرده و دید مناسبی که به خیابان دارد، حس آرامبخشی به شما می‌دهد. سفارش ما لازانیا بود که به نظرم کیفیت خوبی داشت ولی در طبقه‌بندی عالی جای نمی‌گرفت و برای عصرانه‌ای دونفره (البته کم خوراک) مناسب بود. این کافه مناسب کسانی است که یا سیگار می‌کشند و یا به سیگار حساس نیستند و همین عامل باعث شد من ۲ امتیاز محیط را به این کافه ندهم. انتهای حضور ما در کافه همراه بود با آغاز بازی فوتبال ایران و امکان تماشای بازی از تلویزیون فراهم شده بود.

Amir Asgarzade

1397/8/19

5.0

محیطی بسیار دوست داشتنی با کتابخانه ای پر کتاب های شعر، پذیرایی عالی، کیک تازه، چای و شیر مخصوص خوش طعم و خاص. ما بر حسب تصادف رفتیم، اما حتما باز خواهیم رفت.

لونا امامی

1397/8/14

3.5

اولین باری که رفتم یطوری باهام رفتار شد فک کردم میشناسیم همو ، من و کارکنان.. انقد خوب و مهربون و صمیمی... واقعا فضاش آروم کننده س .

Zoya ebrahimi

1397/7/15

4.75

کافه دنج و اروم با آیتم های غذایی خوب و قهوه خوب اگر دنبالش هستین کفیشه بهترین هست، فضای دور از هیاهو مناسب برای کار و نوشتن، پرسنل و مدیریت عالی، انتقاد پذیر. غذا ها خانگی هست، روزهای جمعه غذاهای ایرانی دارن برای ناهار و... اگر اهل جاهای خلوت هستین یکبار تست کنید عاشقش میشید

موارد مشابه

تهیه غذای پارسی

تهیه غذا و کیترینگ
متوسط
منتخب

کریمخان زند،خیابان حسینی،...

باماهاس(کریمخان)

ساندویچی
متوسط
منتخب

خیابان کریمخان ، خیابان ح...

بلینسکی

کافه
متوسط
منتخب

کریمخان،ابتدای خیابان ماه...

گذر

کافه
متوسط
منتخب

کریم‌خان، ابتدای ایرانشهر...

Fidilio © 2009 - 2023

کلیه حقوق این وبسایت برای فیدیلیو محفوظ است