بارن

خیابان مطهری، خیابان سهروردی جنوبی، خیابان اورامان، پلاک ۱۳

7-23:30

کافه

8

کیفیت

دکور

پرسنل

سرویس

اینجا هستم

معرفی

نمایش منو

نمایش نقشه

بارن بارن بارن بارن بارن بارن

AliRahpou

1398/8/20

کافه تمیزیه و فضاش بر خلاف عرف کافه‌ها، روشنه. ما املتش رو خوردیم که خوب بود و از لحاظ قیمت با کیفیت تناسب داشت. کلا جایی هست که باز برم، فقط فضاش کمه و ممکنه تو ساعات شلوغی پر باشه.

4

کیفیت غذا

کیفیت غذا

کیفیت غذا

کیفیت غذا

مریمفتحی

1398/8/12

علی رغم کوچیک بودن فضای کافه بنطرم خیلی دنجه البته اگر ظرفیت داخل تکمیل بشه بیرون هم برای مشتریا میز و صندلی میذارن. یه میز دارن با کلی کیک و شیرینی متنوع که میتونید انتخاب کنید. برخورد پرسنل هم عالیه.

5

کیفیت غذا

کیفیت غذا

کیفیت غذا

کیفیت غذا

MohammadHashemi

1398/4/13

با ورود با رفتار محترمانه پرسنل مواجه شدیم. مرغ کاری رو تست کردیم که طعم خوب و گرمای مناسب رو داشت، و البته متریال با کیفیت. پیش از سرو مرغ کاری با تکه های نان تست و سالاد الویه خوش طعم پذیرایی شدیم. تارت سیب و کارامل متوسط بود. در ارائه ی نوشیدی خیلی تاخیر داشتن.

4

کیفیت غذا

کیفیت غذا

کیفیت غذا

کیفیت غذا

یاسمناردبیلی

1398/4/8

کافه بارن چند سال پیش رفته بودم و کیفیت قابل قبولی داشت.اینبار ساندویچ مرغ کاری،قهوه لاته،تارت سیب کارامل و سودا سفارش دادیم.توی فاصله آماده شدن سفارشها برامون سه تا تیکه لقمه الویه آوردن که ایده خوبی بود.برخورد پرسنل هم خوب بود.ساندویچ با فیله مرغ و سس کاری و گوجه فرنگی بود که مقدار سس عالی بود و تندی خیلی مناسبی داشت.کنارش هم سالاد کلم بنفش بود که خیلی مزه خوبی داشت.سودا رو توی لیوان ریختن که با قیمت پنج هزار تومن کمی نامعقول بود.تارت بیس خوبی داشت و اندازه شیرینی کارامل و مقدار دارچینش خوب بود اما سیبها خیلی سفت شده بودن مثل پلاستیک.قهوه هم به نسبت خوب بود. و امان از صدای خیلی بلند موسیقی که این روزها همه جا هست و بالطبع باعث میشه بقیه هم با صدای بلندتری باهم صحبت کنن که اصلا خوب نیست.

3

کیفیت غذا

کیفیت غذا

کیفیت غذا

کیفیت غذا

یاسمناردبیلی

1398/4/8

کافه بارن چند سال پیش رفته بودم و کیفیت قابل قبولی داشت.اینبار یه ساندویچ مرغ کاری، سودا،قهوه لاته و تارت سیب و کارامل سفارش دادیم.قبل از آوردن سفارش برامون سه تا تیکه لقمه کوچیک الویه آوردن که خیلی فکر خوبی بود.ساندویچ فیله مرغ و سس کاری و گوجه فرنگی بود که اندازه سس کاری خیلی مناسب بود و تندی خیلی خوبی داشت.سودا رو باز کردن و توی لیوان ریختن آوردن که با قیمت ۵ هزار تومن کمی نامناسبه! تارت سیب جالب نبود.بیس تارت معمولی بود و سیبها خیلی سفت شده بودن مثل پلاستیک ولی شیرینی کارامل و مقدار دارچینش مناسب بود.لاته هم معمولی بود. و همچنان امان از صدای خیلی بلند موسیقی که این روزها همه جا هست.

0

کیفیت غذا

کیفیت غذا

کیفیت غذا

کیفیت غذا

hadistaheri

1398/1/16

برای صبحانه به این کافه رفتیم، جای پارک اطرافش زیاد بود (امروز صبح جمعه) اما پارکینگ اختصاصی ندارن... محیط کافه خوبه صندلی هاشون زیاد نیست و فضا هم خیلی بزرگ نیست اما دنج و نورگیره چون دور تا دور مافه شیشه هست. قیمت منو نسبت به کیفیت قوق العاده بالا بود... و فقط از املت فرانسوی راضی بودیم. اول صبح جمعه وقتی با این کم و کثری هایی که میگم رو به رو میشه ادم حوصله ی سوال و جواب از پرسونل رو نداره و این خیلی بده که این چیزهای پیش پا افتاده رو رعایت نمیکنن و اهمیت نمیدن. ما صبحانه ی انگلیسی سفارش دادیم با املت فرانسوی و چای ... تلخ ترین چایی زندگیم رو خوردم! خیلی بد، کنارش قند نبود و نبات هم نبود. چی پف گذاشته بودن دو عدد! با شکر ... دیگه فکر میکردم اکثر کافه ها نبات گذاشتن کنار چای رو یاد گرفته باشن... املت فرانسوی خوب بود هم کافی بود و هم خوش مزه. صبحانه ی فرانسویشون یک شگفتی جدید بود! سالاد کلم کنارش بود و هیچ خبری از بیکن نبود... سه تا دانه قارچ! واقعا من نمیدونم این مدلی سرویس دادن چه لطفی داره خب اگر این کافه در توانش نیست صبحانه ی انگلیسی درست کنه چرا از منو حذفش نمیکنن . تجربه ی بدی بود و خیلی ناراضیم. امیدوارم این کامنت رو بخونن و رسیدگی کنن در جهت بهتر شدن ...

2

کیفیت غذا

کیفیت غذا

کیفیت غذا

کیفیت غذا

Pashama

1397/9/22

من چند بار رفتم جاش كوچيكه ،قهوه و چاي و كيك هاش خوبن ولي غذا و سالاد هنوز جاي كار داره

4

کیفیت غذا

کیفیت غذا

کیفیت غذا

کیفیت غذا

Pashama

1397/9/22

من چند بار رفتم قهوه و چايي ماسالا و كيك هاش خوبه ولي غذا و سالاد هنوز خيلي جاي كار داره ...

0

کیفیت غذا

کیفیت غذا

کیفیت غذا

کیفیت غذا

NgrEti

1397/9/21

انواع شیک و قهوه و کلا نوشیدنیاش خوبه... انواع کیکها و صبونه ش هم خوشمزه س... سالاد سزارشو دوست نداشتم... لازانیا هم اصلا خوب نبود. در جمع محیط خوبی داره و پیشنهادش میکنم... خودم هم زیاد میرم اونجا

4

کیفیت غذا

کیفیت غذا

کیفیت غذا

کیفیت غذا

🍔🍟دکمهقابلمه ای🌭🍕

1397/9/11

محیطی کاملا دنج و آرام بهمراه موسیقی های زیبا. صبحانه انگلیسی ان خیلی خوشمزه .نوشیدنی میکس آلواورا که نیم لیتر است!!! بسیار خوش طعم است. در ابتدای ورود هم نوشیدنی هات چاکلت برایمان آوردند.

5

کیفیت غذا

کیفیت غذا

کیفیت غذا

کیفیت غذا

golisaha

1397/6/4

امروز رفتيم كافه بارن اولش برخود عالي بود، براي خوش آمد برامون نوشيدني آوردن. دو تا شيك سفارش داديم كه خيلي شيرين بود😕. قبل از اينكه بريم سمت صندق اطلاع دادم جدا جدا حساب مي كنيم، موقع حساب كردن با بي ادبي مسئول مربوطه مواجه شدم. تاسف آوره

3

کیفیت غذا

کیفیت غذا

کیفیت غذا

کیفیت غذا

محمدرضاذاکری زاده

1397/5/16

فضا کوچک صبحانه بسیار کم قیمت بسیار بالا این مطلب را من که بیش از چهل کافه در تهران برای صبحانه رفتم می‌نویسم. فقط احتمالا با اسنپ فود هماهنگ کرده که جزو ده کافه برتر تهران قرارش بدهند.

2

کیفیت غذا

کیفیت غذا

کیفیت غذا

کیفیت غذا

داوداکبریه

1397/4/15

واقعا متاسفم از اینکه ۱ ساعت از وقتم رو جلوی درب این کافه حروم کردم. سفارش وافل و سوسیس تخم مرغ دادیم.بعد از ۴۵ دقیقه یه وافل تکه تکه و خورد شده و سرد آوردن.بدون هیچ مخلفاتی در کنارش.نه میوه،نه سیروپ و نه حتی خامه.بعد از اینکه اعتراض کردیم میگه آشپزمون حالش خوب نیست.همین از دستش بر اومده. سوسیس تخم مرغ رو هم گفتم دوبار سوخته،یه ربع دیگه براتون میاریم. این در حالی بود که سفارش چند تا از دوستان خودشون رو بلافاصله و بدون تاخیر حاضر کردند. واقعا متاسفم از اینکه جمعه من رو به این شکل خراب کردند.

0

کیفیت غذا

کیفیت غذا

کیفیت غذا

کیفیت غذا

امينحاجي موسي

1397/2/18

كيك هاي خوشمزه اي ميتونين سفارش بدين

4

کیفیت غذا

کیفیت غذا

کیفیت غذا

کیفیت غذا

MahanVahidi

1397/1/9

امروز ۹۷/۰۱/۰۹ یه صبحانه ایرانی و فرانسوی عااالی تو محیط همیشه گرم این کافه ، خیلی خوب بود بهتون پیشنهاد میکنم امتحان کنید ، تنها ایرادی که این کافه داره تعداد کم میزهاست نسبت به مشتریا البته بعضی از روز ها بیرون از کافه میز گذاشته میشه. و شما میتونید میز رزرو کنید.

4

کیفیت غذا

کیفیت غذا

کیفیت غذا

کیفیت غذا

شیواصفری

1396/9/26

جزو کافه های مورد علاقه من است.فضای خوب و تمیزی دارد.پرسنل رفتار محترمی دارند.کیفیت خیلی خوبی دارد.پای سیب و آلبالو و لاته سفارش همیشگی من است.خیلی راضی ام.

5

کیفیت غذا

کیفیت غذا

کیفیت غذا

کیفیت غذا

سپهرمحسنی

1396/2/24

یکی از الکی گرون ترین کافه هایی بود که رفتم...کیفیت خوبه اما نسبت به قیمت اصلا خوب نیست...بزرگترین مشکل همین قیمت و فضای زیاد از حد باز‌ بود که احساس لخت بودن میکرد آدم با اینکه طرفدار کافه های زیاد تنگ و تاریک هم نیستم ولی اینجا واقعا زیادی باز بود

3

کیفیت غذا

کیفیت غذا

کیفیت غذا

کیفیت غذا

yeganehy

1396/1/4

كيفيت غذاها عالي و خيلي خاصه👌🏻👌🏻 برخورد پرسنل خيلي خيلي خوبه،در كل همه چيز عاليه ساندويچ مرغ كاري و املت فرانسوي واقعا خوشمزززه است

4

کیفیت غذا

کیفیت غذا

کیفیت غذا

کیفیت غذا

اليح

1395/12/1

كافه بارن جز كافه هايي است كه هر چند وقت يكبار مي رم.صبحانه هاي خيلي خوبي داره.املت فرانسوي در ميان صبحانه ها بسيار خوشمزه است.فضاي كافه بسيار روشنه و پر از ظرف هاي رنگي و خوشگل.بهترين نكته اش اينه كه اجازه سيگار كشيدن به أفراد رو در محيط بسته نمي ده.مواد مصرفي بسيار تازه است و جلوي چشم سفارش دهنده غذا و قهوه و...درست مي شه.قهوه فرانسه و هات چاكلت هاي خوبي داره كه اكثرا در دو سايز كوچه و بزرگ موجود هستند.شيريني هاي بسيار عالي داره كه از همه بهتر تارت شكلات و تارت ليمو هستند.نكته منفي فقط اينكه به شدت كند هستند و سفارش سه نَفَر نزديك ٤٠دقيقه آماده سأزيش طول كشيد.

4

کیفیت غذا

کیفیت غذا

کیفیت غذا

کیفیت غذا

مهیارمقیمی

1395/9/8

چند هفته قبل برای صبحانه رفتیم بارن کافه. تعریفش رو شنیده بودم و در عمل هم همه چیز خیلی خوب بود. محیطش نسبتا کوچکه ولی خیلی صمیمیه و دکوراسیونش رو هم من خیلی دوست داشتم.همه چیز چوبی و طرح چوب بود. مخصوصا بشقاب و قاشم چنگالش جذاب بودند. سفارش ما یه بشقاب هات داگ بود که نحوه پختش به این صورت بود که اول هاتداگ رو پخته بودن و به شکل دایره ی کامل دراورده بودند و وسطش تخم مرغ انداخته بودند و سفیده ی تخم مرغ وارد شیارهای هاتداگ شده بود و باعث چسبندگی و انسجام شده بود.ظاهرش و طعمش فوق العاده بود.سفارش دیگه هم املت فرانسوی بود که تخم مرغ نیمرو شده رو تا کرده بودند و داخلش قارچ، پنیر گودا،پنیر دودی لهستانی و یه سری چیز دیگه بود که خیلی خوشمزه بود و ترکیب این مواد طعم خیلی خوبی رو ساخته بود.برای نوشیدنی هم آمریکانو و چای هفت گنج گرفتیم که هردو خوب بودند.چای هفت گنج یه نوع دمنوش ترکیبی بود.سرویس دهی هم خوب بود و در کل راضی بودیم از همه چیز.

0

کیفیت غذا

کیفیت غذا

کیفیت غذا

کیفیت غذا

مهیارمقیمی

1395/9/5

براي صبحانه فوق العاده خوب بود.خوشمزه و با كيفيت با قيمت خوب نسبت به كافه هاي مشابه.سرويس دهي و رفتار پرسنل هم عالي.قطعا پيشنهاد ميشه براي صبحانه."بشقاب هات داگ و تخم مرغ، خيلي جذاب و خوشمزه و زياد بود با قيمت ١٨٥٠٠.""املت فرانسوي خيلي خوشمزه بود ،داخلش پنير بلوچيز و قارچ و پنير دودي لهستاني هم داره.١٩٥٠٠"

5

کیفیت غذا

کیفیت غذا

کیفیت غذا

کیفیت غذا

rezaht

1395/8/28

امروز بعد مدت ها فرصت شد برم بارن ، فضاي كافه از اون چيزي كه فكر ميكردم كوچيك تر بود ولي در عين حال بسيار دوست داشتني براي صبحانه وافل و بشقاب تخم مرغ هات داگ سفارش داديم كه جفتش خوب بود . تقريبا تمام ظروف سِرو چوبي بودن كه حس خوبي به ادم ميداد! فقط قيمت چاي يكم غير منطقي بود ! در كل ارزش امتحان كردنو داره !

0

کیفیت غذا

کیفیت غذا

کیفیت غذا

کیفیت غذا

موارد مشابه

بورانی

تهیه غذا و کیترینگ
متوسط
منتخب

خیابان سهروردی جنوبی ، خی...

فراموشی

کافه
متوسط
منتخب

سهروردی، اورامی، نبش اسل...

اُ اینو (سهروردی)

فست فود
متوسط
منتخب

سهروردی جنوبی، پایین تر ا...

سنترال

ایتالیایی
متوسط
منتخب

سهروردي جنوبي.خيابان براد...

کلیه حقوق این وبسایت برای فیدیلیو محفوظ است

Fidilio © 2009 - 2023