آروما (بهشتی)

انتهای خیابان شهید بهشتی، بعد از تقاطع قایم مقام فرهانی، هتل آروما

09372293610

9-24

کافه

8.5

کیفیت

دکور

پرسنل

سرویس

رزرو

اینجا هستم

معرفی

نمایش منو

نمایش نقشه

آروما (بهشتی) آروما (بهشتی) آروما (بهشتی) آروما (بهشتی) آروما (بهشتی) آروما (بهشتی)

فاطمهرماسی

1398/12/7

محیط عالی و جذاب ، پرسنل مودب ، پنه آلفردو و پنینی مرغ و خامه هم که عالییییییی بود !!!!

5

کیفیت غذا

کیفیت غذا

کیفیت غذا

کیفیت غذا

samirarafati

1398/12/6

دیشب با دوستام رفته بودیم کافه آروما جای با حالی بود مخصوصا اینکه کافه 24ساعته هستش و شما میتونید تا پاسی از شب اینجا راحت بشینید.رفتار پرسنل دوستانه بود و تو انتخاب غذا به ما کمک کردن. ما پنینی مرغ و قارچ خوردیم که عالی بود بسیار خوشمزه و با کیفیت ، سالاد شکاری خوردیم که از اون هم خیلی خوشم اومد طعم خوبی داشت بعلاوه قیافه هیجان انگیز:) من رو چای حساسم که چای اینجا دمی هستش که واقعا خوش طعم بود ،کیک هویج و گردو هم بسیار تازه و خوش طعم بود.در کل از همه چی راضی بودم و اینجا پاتوق من شد :)

5

کیفیت غذا

کیفیت غذا

کیفیت غذا

کیفیت غذا

سمیهر

1398/12/5

من عاشق کافه‌های 24 ساعته ام. چون وقتی آخر شب با دوستات میری برای قهوه یا شام، مرتب استرس تمام شدن وقت و نگاه های پرسنل رو نداری. مرکز شهر یه همچین کافه ای کم داشت واقعا. این کافه فضای گرمی داره، کیفیت مواد غذایی بالاست، رفتار پرسنل خوبه.. قهوه هاشون خوشمزه است. ساندویچ ها هم لذیذه.

5

کیفیت غذا

کیفیت غذا

کیفیت غذا

کیفیت غذا

fahimehk

1398/11/1

یک کافه ی بیست و چهار ساعته، یعنی در هر ساعتی از شبانه روز که خواستید میتونید برید این کافه نزدیک سینما آزادی هست و میتونه انتخاب خوبی باشه توی اون محل من ۲۸ دی ماه ۹۸ اینجا رو پیدا کردم رفتار پرسنل خیلی خلی خوب و دوستانه بود منوی کاملی داشتن ولی بک مقدار سطح قیمت بالاست که البته نسبت به کافه های منطقه ی خودش میخوره من لاته سفارش دادم که به شدت راضی بودم نکته ی جالب این کافه این بود که دو تا اتاق vip هم داشت ولی برای جلسات کاری یا دورهمی و جشن تولدها میشد اون اتاق رو برای ساعت ها رزرو کرد اتاق های مجهز به رقص نور و بخار و تلویزیون ، جال بود برام و در نظر دارم یک بار برای تولد از این کافه استفاده کنم نور پردازی کلی سالن هم کَم نور هست و برای دوستانی که همچین نوری دوست دارن پیشنهاد خوبیه در کل جایی هشت که خودم باز بهشون سر بزنم و به دیگران هم پیشنهاد بدم

4

کیفیت غذا

کیفیت غذا

کیفیت غذا

کیفیت غذا

موارد مشابه

لاوان

شیرینی فروشی
متوسط
منتخب

بهشتی، بین قائم مقام و م...

کوتاه قامتان

ایرانی
متوسط
منتخب

خيابان بهشتي ، روبه روي پ...

بیسکاتی

کافه
متوسط
منتخب

خيابان بهشتي،تقاطع قائم م...

امیرگریل

گریل
متوسط
منتخب

خیابان شهید بهشتی(عباس آب...

کلیه حقوق این وبسایت برای فیدیلیو محفوظ است

Fidilio © 2009 - 2023