;
بستن جستجو

در میان 6000+ رستوان و کافه‌ و شیرینی‌فروشی و کلی خوراکی خوشمزه، بگرد!

فیدیلیو، یه جای مناسب بگو برای
مکان‌های داغ این هفته

گزارش سومین جلسه شام کاری در دوئت

گزارش سومین جلسه شام کاری در رستوران دوئت


پس از برگزاری موفقیت آمیز دو دوره شام کاری، سخن سواران و فیدیلیو این بار در رستوران دوئت بر آن شدند سومین دوره این رویداد بی نظیر را به تاریخ 6 آبان برگزار کند.
مقدمات این برنامه یکشنبه با حضور استاد بیدارمغز در محل رستوران چشم نواز دوئت و با همراهی مدیریت رستوران برگزار شد تا شبی بی‌کم و کاست و به یاد ماندنی برای عزیزان فراهم شود.
تاکید بسیار استاد در حضور به موقع در این برنامه باعث شد حتی ترافیک همیشگی تهران خللی در برگزاری برنامه ایجاد نکند و برنامه راس ساعت 7:45 دقیقه شامگاه برگزار شود.

 

در این رویداد که سعادت حضور مهمانان بسیاری زینت بخش دوره آموزشی بود به رسم دو برنامه قبل با تبدیل اعضا به دو گروه میزبان و میهمان آغاز شد.

 

 

تفاوت فاحش این دوره نسبت به دوره های پیشین حضور همراه با پیش مطالعه قبلی و آمادگی حضار حاضر در جلسه بود که سطح عمومی کلاس را یک پله محسوس ارتقا داد.
در جریان این برنامه مهمانی نیز از آمریکا حضور داشت که مطالب آموزشی دوره هر چند همراه با مترجم به ایشان منتقل می‌شد اما تاثیر مثبت آن ملموس می‌نمود.

 

 

پس از گذار از آموزه های اولیه که گزارش کامل آن را می توانید در گزارش دوره نخست این جلسات مطالعه نمایید سرو سوپ با نظر استاد بیدارمغز شروع شد. با این تفاوت که حضار خود نسبت به سرو سوپ اقدام می نمودند که کاری بس دشوار می نمود و آنان که به خاطر این سختی از بیشتر برداشتن آن امتناع کرده بودند با چشیدن طعم بی نظیر آن، دچار افسوس شدند.

 

 

استیک و سالاد نیز که جز منوی اصلی این برنامه است به روال دوره پیشین سرو شد و خدمه بی نظیر رستوران دوئت با مهمان نوازی تمام نسبت به پذیرایی علاقه مندان اقدام می نمودند.

 

 

سوالات تمام ناشدنی این علاقه مندان و قوانین سفت و سخت شام تشریفاتی و رسمی یادآور جمله معروف استاد بیدارمغز در این برنامه ها شد " شما در اینجا برای نخوردن جمع شده اید"
حقیقت امر هم جدای از این موضوع نیست. آنچه از چنین جلسه ای اننظار می‌رود بیشتر تمرکز بر صحبت‌های غیر‌رسمی سر میز شام توجه دارد تا خود شام. در حقیقت این همان میز مذاکره است که طعمی نو در آن دمیده اند.

 

 

صرف شام با توضیحات تکیملی استاد خاتمه یافت و نوبت به بخش table story این کارگاه شد. تک تک حضار با عشق و علاقه نسبت به معرفی خود و شرکت تحت نظر خود سخن راندند و استاد بیدار مغز نیز ضمن ارائه نکات کوچک تقویت این سخنرانی با درنظر گرفتن اهداف عالیه این کارگاه در تلاش برای معرفی هر چه بیشتر اعضا به یکدیگر و ایجاد شبکه کاری مطلوب بود. در این بین صحبت‌های مدیریت محترم رستوران نیز در معرفی دوئت و چشم‌انداز  رستوران شنیدنی بود.

 

 

به عنوان فردی که در سه کارگاه متوالی شرکت کرده ام می توانم به جرئت عنوان کنم این دوره بهترین دوره این سه گانه بود و نیز بایستی اعتراف کرد در هر دوره مطالب آموزشی جدیدی توسط استاد و سایر دوستان به اینجانب منتقل می‌شود.

 

 


 

 


 

 

 

 

مازیار عبیدیان

1393/9/16

تا اونجا که بنده اطلاع دارم و توی مبحث "کد رفتار بین المللی و تشریفات" عنوان شده, سرو با کلیپ رسمی ترین نوع سرو غذا به حساب میاد. توی عکس چیزی که من میبینم همون چیزیه که باهاش سالاد رو سرو میکنن. مسئله دوم هم اینه که سرو سوپ با ملاقه و توسط میهمان صورت نمیگیره. اگر سرو سوپ برای مهماندار سخت باشه, بهتره ظرف سوپ از قبل به صورت آماده روی میز قرار بگیره. موفق باشین.

س م

1393/9/2

یک رستوران خوب با معماری داخلی زیبا و غذاهای بی نظیر