;
بستن جستجو

در میان 6000+ رستوان و کافه‌ و شیرینی‌فروشی و کلی خوراکی خوشمزه، بگرد!

فیدیلیو، یه جای مناسب بگو برای
مکان‌های داغ این هفته

دورهمی کوچک فیدی‌بورد در کافه رستوران پردیس قلهک

گزارش دورهمی کوچک فیدی‌بورد در رستوران پردیس سینمایی قلهک
عصر یکشنبه یازدهمین روز از مرداد ماه فعالان عرصه فیدی‌بورد در رستوران پردیس قلهک دور هم گرد آمدند تا هم گپ و گفتگویی صمیمانه داشته باشند و هم مدیریت جدید رستوران را ارزیابی کنند.

این نشست با حضور مهیار مقیمی، علیرضا حیدری، ملیکا گرجی، حمزه خردمند، امیر آذری، آرمین محمدی و اشکان تیرگری و البته میثم مشایخی بنیانگذار فیدیلیو و صبا صفری کپی رایتر تیم برگزار شد. پس از صرف عصرانه، مدیریت رستوران به تیم فیدیبورد ملحق شدند و در مورد مشکلات و اتفاقات ناخوشایندی که طی حضور مدیریت قبلی رستوران رخ داده بود و البته نارضایتی‌های مشتریان صحبت کردند. البته مدیریت دوره جدید رستوران، با گروه رستوران های طنین می باشد که در حال حاضر اداره مجموعه رستوران گردان برج میلاد را بر عهده دارد که ظاهرا تغییر سبک و ارتقا سطح کیفی رستوران هایی که در کار خود موفق نبودند، از ویژگی های بارز این گروه می باشد. سپس آقای خسروشاهی سرآشپز با تجربه گروه رستوران های طنین به گروه ملحق شدند.

  آقای خسروشاهی که تحصیلکرده رشته آشپزی در لندن بوده و سال‌هاست که در رابطه با آشپزی مدرن ایرانی فعالیت می‌نمایند در مورد منوی جدید رستوران و سبک منحصر به فرد طبخ غذاهای آن صحبت کردند.  
رستوران پردیس سینمایی قلهک با مدیریت جدید و فضایی کاملا متفاوت با فضای قبلی در بیستم خرداد امسال مجددا افتتاح شد و اگرچه به خاطر اشتباهات و مشکلات بزرگی که در مدیریت قبلی وجود داشت، راه سختی را پیش روی خود میدید، اما با ارائه یک منوی جدید و منحصر به فرد سعی کرد محیطی کاملا جذاب و متفاوت به وجود بیاورد.
از پله‌های پردیس که بالا می‌روید به یک فضای بسیار بزرگ می‌رسید که دور تا دورش را پنجره‌های بزرگ فراگرفته و همین به شما چشم‌انداز زیبایی از فضای پارک و محله قلهک را هدیه می‌کند. رستوران به خاطر بزرگی و چیدمان درست و اصولی میزهایش فضایی کاملا شخصی در اختیار شما می‌گذارد که این خودش یکی از مهم‌ترین آیتم‌های یک رستوران خوب است، البته انتخاب کلیه اقلام روی میز، منو با نهایت سلیقه و توجه به جزئیات انجام گردیده است.

منو کاملا مفصل است و در آن هم خوراکی‌های مربوط به کافی‌شاپ وجود دارد و هم تمامی متعلقات یک منوی مدرن ایرانی! درست است، رستوران پردیس قلهک یک رستوران متفاوت با منویی مدرن است که در آن تمامی کباب‌ها به سبک و سیاق ویژه خودش طبخ می‌شود. سبکی که در آن خبری از زغال و تنور نیست و به جایش یک فر عجیب و غریب وجود دارد که کباب‌ها را با هوا و رطوبت می‌پزد و یک طعم منحصر به فرد را تقدیم مشتری می‌کند. مثلا کباب کوبیده با پنیر کبابی پخته شده و ریحان این بار داخل کباب است و ماهی‌ها علاوه بر اینکه جزو لذیذترین ماهی‌ها هستند همگی طعم اصیل خود را حفظ کرده‌اند.


رستوران پردیس قلهک علاوه بر منوی ایرانی منوی فرنگی هم دارد و با مجموعه جذابی از استیک‌ها و غذاهای دریایی و البته اسامی عجیب و غریب شما را در انتخاب حسابی گیج می‌کند. بیزانس استیک، قدح داغ و ریبای استیک و البته میگو با سس خوش‌طعم تارتار در این مجموعه قرار دارند که مهمانان فیدیلیو را با عطر و طعم و ظاهر جذابشان حسابی سورپرایز کردند.
مهمانی فیدیلیو با گپی خودمانی و صمیمی تا پاسی از شب ادامه داشت و در آن مسائل مربوط به فیدیلیو کلاب و داستان‌های تمام‌نشدنی رستوران‌های شهر بحث داغ جمع بود. مهمانی با پذیرایی منحصر به فرد و فراموش‌نشدنی پرسنل محترم رستوران به پایان رسید و این هم خاطره‌ای شد در دفتر کار فیدیلیو.

 

لیلی آل احمد

1394/5/18

چقدر جام خالی بوده.همه دوستان بورد بودن.راضی نبودم به خدا دو تا صندلی برام نگه دارین.همون یکی کافی بود.

آرمین محمدی

1394/5/24

شب خیلی خوبی بود دوستانی که نبودند حسابی جاشون خالی بود و بابت گزارش بسیار خوب متشکرم

ملیکا گرجی

1394/5/25

لیلی یعنی عالی ای:)))کاش میومدی ولی:(

لیلی آل احمد

1394/5/27

قسمت ملیکا جان.با قسمت نمیشه جنگید!!!!!( خیلی زشت بود سر تا پا مشکی و داغون میومدم).میدونستم تو هم هستی سفارش کاکتوس میدادم جام بزاری کسی نشینه.ایشالله دفعه ی بعد.

digital sendmsg

1394/5/22

جالب بود