;
بستن جستجو

در میان 6000+ رستوان و کافی‌شاپ و شیرینی‌فروشی و کلی خوراکی خوشمزه، بگرد!

فیدیلیو، یه جای مناسب بگو برای
مکان‌های داغ این هفته

چرا بعضی رستورانها در فیدیلیو نیستند

دوستان عزیز فیدیلیو احتمالاً برای شما هم پیش آمد نام رستورانی را در وب سایت فیدیلیو جستجو کنید و با تصویر زیر روبرو شوید.

 شاید بعضی از شما فکر کنید چون این رستورانها حاضر به پرداخت هزینه به فیدیلیو نشدند در این سایت جایی ندارند. جالبه شما هم بدانید که اساساً برای درج اطلاعات رستوران مثل عکس منو و مشخصات و اختصاص یک صفحه اصلی که مستلزم رفتن عکاس به محل رستوران، گرفتن عکس و منو،  و انجام کارهای دفتری و ورود رستوران به سایت که بطور متوسط حدود 50 هزار تومان برای هر رستوران هزینه به فیدیلیو تحمیل می کند از رستوران هیچ وجهی دریافت نمی شود و این کار بصورت رایگان انجام می گیرد.
خوب احتمالاً از خود سوال می کنید با این وضع چرا بعضی رستورانها هنوز همکاری نمی کنند و با وجود اینکه در حال حاضر بهترین رستورانهای تهران در  فیدیلیو حضور دارند برخی رستورانهای معروف مثل پدیده شاندیز، پنتری، موفتار، بیستانگو، ته دیگ، شاندیز فرشته و بعضی رستورانهای تازه تاسیس وارد سایت نشده اند. آیا فیدیلیو سراغ آنها نرفته؟!!
تعدادی از این رستورانها می گویند ما نیازی به تبلیغ نداریم ما انقدر مشتری داریم که نیازی نیست مردم ما را بشناسند، بعضی دیگر می گویند ما رستورانهای خاصی هستیم و مخاطبان ما افراد سطح بالایی هستند که در این اینترنت پیدا نمی شوند، بعضی مدعی اند که سطح آنها از دیگر رستورانها بالاتر است و خوب تعداد زیادی از مدیران این رستورانها کلاً معلوم نیست چه می گویند و حرف حسابشان چیست؛ فقط می گویند، نه!
اما ما هنوز برای بالا بردن کیفیت سایت فیدیلیو و برآورده کردن خواسته های شما از طریق تکمیل کردن بانک اطلاعات فیدیلیو، سعی و تلاش می کنیم. برای نمونه حدود دو هفته پیش یکی از کاربران فعال سایت در تماس با ما، خبر از باز شدن یک رستوران ایتالیایی در حوالی میدان هروی داد. بعد از اینکه یک بار مراجعه بازاریاب فیدیلیو بی نتیجه ماند تلفن رستوران را به دست آورد تا پیگیری را از طریق تلفن انجام دهد و  این هم مکالمه یکی از اعضای تیم بازاریابی فیدیلیو با مدیریت رستوران آرمانی

فیدیلیو : سلام خانم، رستوران آرمانی؟
آرمانی: سلام، بله. بفرمایید
فیدیلیو: خسته نباشید، من از سایت راهنمای رستورانها و کافی شاپهای تهران تماس میگیرم. میتونم با مدیریت رستوران صحبت کنم؟
آرمانی: در رابطه با تبلیغاته کارتون؟
فیدیلیو: نه. برای اضافه کردن مشخصات رستوران شما در لیست رستورانها.
آرمانی: والا ما تبلیغات نداریم. الان هم مدیریت نیستند
فیدیلیو: کی تشریف میارند؟
آرمانی: مشخص نیست.
فیدیلیو: ممنون. پس من مججد تماس میگیرم
یک روز بعد...
فیدیلیو : سلام
آرمانی: سلام، بفرمایید
فیدیلیو: من دیروز تماس گرفته بودم خدمتتون، از سایت راهنمای رستورانها، قرار شد مجدد تماس بگیرم که اگه ممکن باشه با مدیریت صحبت کنم. تشریف  دارند الان؟
آرمانی : گوشی یه لحظه ....
آرمانی : سرشون شلوغه، گفتند فردا تماس بگیرید
یک روز بعد...
فیدیلیو: سلام جناب، من از سایت راهنمای رستورانها و کافی شاپهای تهران تماس میگیرم. دو بار هم قبلا مزاحمتون شده بودم. میخواستم اگر ممکنه با مدیریت رستوران صحبت کنم.
آرمانی : علیک سلام. خودم هستم. ما کار تبلیغاتی نمیکنیم.
فیدیلیو: اگه اجازه بدید من یه توضیح مختصر بدم خدمتتون.
آرمانی : الان وقت ندارم، فردا تماس بگیرید.
یک روز بعد ...
فیدیلیو: سلام جناب، من از سایت راهنمای رستورانها و کافی شاپهای تهران تماس میگیرم. دیروز با هم صحبت کردیم. وقت دارید الان؟
آرمانی : سلام، کارتون در چه رابطه بود؟ اگر کار تبلیغاتیه، ما نیاز نداریم.
فیدیلیو: نه جناب، کار تبلیغاتی نیست. ما سایت فیدیلیو را داریم که سایت راهنماهای رستو......
آرمانی : ببخشد، من الان سرم شلوغه، اینجا یه عالمه مشتری هست. ما هم کار تبلیغاتی نیاز نداریم.
فیدیلیو: بخش عمده کار ما اطلاع رسانی است، کار تبلیغاتی نیست و هزینه ای هم برای شما نداره. شما فقط کافیه که یه تعداد عکس و منو و یه سری اطلاعات در اختیار ما بگذارید تا بتونیم رستوران شما رو ثبت کنیم. اینجوری کسانیکه از طریق سایت ما دنبال رستوران تو اون منطقه هستند، به راحتی رستوران شما را پیدا می کنند.
آرمانی: اگه مجانیه، هرکاری میخواهید بکنید. من وقتشو ندارم بفرستم. الان هم کار دارم، فردا به موبایلم زنگ بزن : ......0919
روز بعد و روزهای بعد .....
آرمانی : دستگاه مشترک موردنظر خاموش می باشد ...

مهتاب شاهوي

1390/11/20

چه رفتار بدی.امیدوارم درآینده حرفه ای تر برخورد کنن.من تمام دوستام از این سایت کمک میگیرن.چون نشناخته جایی رفتن ریسکش بالاست.فکر کنم اگه بروشورتون رو ببرید بار اول با توضیح رایگان بودن،بهتر جواب بده

سامر والی‌نژاد

1391/12/22

دوستان بیشتر یک طرفه قضاوت میکنند.توی کشور عزیزمون از بس که آدما گند همه چی رو در میارن و کلاهبرداری میکنن که یه کسیم که بخواد درست کار کنه بیشتر انرژیش میره واسه متقاعد کردن مردم. حتما این مدیر هم انقد پول از جیبش دزدیدن یا انقد بهش زنگ میزنن که از همه چیز بیزاره. تلفن خونه ما روزی 2 3 تا زنگ فقط واسه تبلیغاته ، منم اول خوب برخورد میکردم ولی بعدا دیدم که نمیشه و سریع قط میکنم

ardal

1390/11/6

تهران انقدر بزرگه که واقعا اگر کسی بخواد یه رستوران خوب بره حتما باید به جای مثل این سایت مراجعه کنهتا بتواند اون چیزی رو که دوست داره و با سلیقه و توان مالی خودش جور در میاد روانتخاب کنه...

سوده

1390/12/11

امروز دنیا دنیای رقابت و سرععته... عجیبه که اینقدر به خودشون مطمئنن!!!

خوش خوراک

1390/10/27

خیلی ها هنوز درک درستی از اینترنت ندارن و متاسفانه نمی دونن که الان بخش عظیمی از جمعیت تهران از نت برای انجام بسیاری از امور استفاده می کنن. یکیش هم انتخاب رستورانهای خوب و... فکر می کنم اینایی که همکاری نمی کنن یا اصلا متوجه نیستن چه فرصت مدرن و خوبی رو دارن از دست میدن یا خیلی الکی بدبینن (بی علت و بدون دلیل) و یا خیلی از خودشون راضی هستن و فکر می کنن نیازی به اینجور معرفی ندارن (یا خورده شیشه دارن و از شفاف سازی یه جورایی ابا دارن) در هر حال دارن اشتباه می کنن. خود همین پدیده که من خودم مشتریشم روزی نیست تبلیغاتش توی تی وی یا در مسابقات فوتبال دیده نشه اونوقت به چه دلیل حاضر نیست اطلاعاتش اینجا ثبت بشه! متاسفم براشون. خیلی عقبن.

Shadi M

1390/10/23

هاهاها.... واقعا که بعضیا از تبلیغات میترسن انگار!!! ممنون از این مطلب (:

عمو امیر

1390/10/25

گلی جون: خب، عیبی نداره...نمیشه کسی رو مجبور کرد که اطلاعاتش رو جایی ثبت کنه. البته رفتار مودبانه همه جا لازمه ولی چرا اصرار می کنید؟ در ایران نوعی ترس از شفافیت هست، شاید باور نکنیداما عامل خیلی از این رفتارها همین ترسه...به یک رستوران جدید، قدری فرصت بدید...شاید روزی خودشون به شما مراجعه کنند...البته ممکنه اون روز شرایط شما هم فرق کرده باشه :) کسی چه میدونه

حسین نجم

1390/10/27

رستوران هایی که خودشون رو خیلی دست بالا فرض می کنن رو باید تحریم کنیم تا بفهمن مشتری یعنی کی

خاله شادی

1390/10/25

عجب ... کار ایشون به عنوان مدیر یک مجموعه اصلا درست نبوده. البته گاهی شرکتهای تبلیغاتی با تماسهای مکررشون به شرکتها، سازمان ها و ... باعث ایجاد مزاحمت می شوند که همین باعث شده عموم مردم نتونن فرق بین تبلیغات و اطلاع رسانی رو تشخیص بدن.اما خوب این اصلا قابل توجیه نیست و یک مجموعه خوب باید شخصی رو به عنوان مسئول امور روابط عمومی انتخاب کنه که به این مسائل با حوصله رسیدگی کنه. به هر حال در کار شما هم مشکلات اینجوریه دیگه. :) امیدوارم شما هم در امر به روز رسانی سایت خیلی خوبتون موفق باشید.

مانا

1390/10/25

این رفتارا واقعا زشته!!!بنده هم به شخصه ریسک نمیکنم برای انتخاب رستوران..اونم تو ایران که همینطوریش رستورانای عالی هم کلی تغییر کیفیت میدن ...جای شناخته نشده یرم...فقط فیدیلیو !!!

shiima

1390/10/22

چقدر بی ادب!! هیچ وقت رستوران آرمانی نمیرم!

latimer

1390/10/26

mdco1362 موضوع روشن و همانطور که در متن توضیح داده شده است. البته ما سعی میکنیم در صورتیکه رستوران خودش عکس دارد آنها را دریافت کنیم. اما چنانچه عکس نبود فردی برای عکاسی به آنجا مراجعه می کند. کما اینکه در این مورد هم مجدداً برای مراجعه تماس گرفته شد که کسی پاسخگو نبود.

امیر صوفی

1390/11/1

به نظر خیلی غلو شده میاد. من فقط یه ذره شو باور کردم

ابوالفضل بیات

1390/10/28

متاسفانه هنوز فرهنگ استفاده از اینترنت تو ایران نیومده.به عنوان مثال مردم واسه خرید گوشی های هوشمند لحظه شماری می کنن ولی نمی دونن که این نوع گوشی ها بیشتر برای استفاده ای مثل اینگونه سایت ها هستن.درست همانطور که در اروپا و امریکا رسم است. بابت سایتتون هم تشکر می کنم و امید که هر روز پربارتر و پر بازدیدتر بشه.

pooria jam

1390/11/10

اینجور رستورانها اصلا ارزش ندارند

آرش کمالی

1390/10/29

جالب اینکه رستوران هایی گاه با ظاهر با کلاس این برخورد را دارند.

مهربان

1390/11/9

خوب به نظر من اتفاق خاصی نیفتاده بهر حال با این دست تلفن ها کسبه زیاد سروکار دارن اگر واقعا فکر می کنه نفع دوطرفه ای متصور نیست و آینده کارش براش روشنه یقینا به خاطر دل من و بقیه کاربر های سایت وقت نمگذاره.

latimer

1390/10/26

قابل توجه دوستانی که پیشنهاد جلسه حضوری دادند، همانطور که در متن مشخص است اولین بار بازاریاب فیدیلیو بصورت حضوری مراجعه کرد ولی بدلیل حضور نداشتن مدیر رستوران (یا عدم تمایل به پاسخگویی) امکان ملاقات حضوری پیدا نکرد. وعملاً برای ارائه یک سرویس رایگان به رستوران امکان مراجعه بیش از 2 بار وجود ندارد. به همین دلیل بازاریاب سعی میکند جلسه دوم را با مدیر رستوران هماهنگ نماید. طبعاً جلسات حضوری با ارائه بروشورهای معرفی فیدیلیو و همراه با نمایش سایت از طریق لپ تاپ به مدیر رستوران می باشد. البته اگر امکان ملاقات با مدیر بوجود بیاید.

رامین

1390/10/22

چقدر بی ادبانه.مطمئنا این رستوران موفق نخواهد بود همچنین رستوران های دیگه که اینطوری برخورد می کنن.ممنون از اینکه اطلاع رسانی کردید در مورد ثبت نشدن رستورانا

بهزاد برمر

1390/11/16

site shoma behtarine va resoran haie ke injori barkhord mikonan liyaghate bodan dar site shoma ro nadaran

miad molavi

1390/10/25

جالبه شما می گید ما خودمون میریم اونجا عکس و منو میگیریمو 50 هزار تومن از جیب خرج می کنیم ولی از دیالوگتون معلومه این گونه نبوده .

مهتاب شاهوي

1390/11/20

چه رفتار بدی.امیدوارم درآینده حرفه ای تر برخورد کنن.من تمام دوستام از این سایت کمک میگیرن.چون نشناخته جایی رفتن ریسکش بالاست.

Laadan Jam

1390/10/23

جقد عقب موندن اینا،دلتونم بخاد اسمتون اینجا باشه

Emperor62

1390/10/25

با اینکه عاشقتم فیدیلیو اما با کمال احترام باید بگم شاید شما هم اندکی مقصر باشید...البته توی این مورد به خصوص من به شما حق می دم...اما متاسفانه اینقدر تماسهای بی مورد و فریب دهنده در شبکه مخابرات زیاد شده که من هم اگر کسی باهام تماس تلفنی داشته باشه شاید با دقت به صحبتهاش گوش ندم...فکر کنم روش معرفی سایت و فعالیت شما برای افرادی که در عصر حجر زندگی می کنند و درک بالایی از بازاریابی و تبلیغات ندارند باید پیشرفته تر از این باشه...به نظرم اگر یک بار نماینده شما به صورت حضوری به رستوران مراجعه می کرد و یک بروشور زیبا از فعالیت ها و عملکرد شما(مثل آمار واقعی تعداد مشتری هایی که از طریق اطلاعات سایت شما به فلان رستوران تاره تاسیس مراجعه نمودند) در اختیار مدیریت رستوران قرار می داد مشکلات بسیار کمتری پیدا می کردید...

mana 20

1390/10/23

یکی به این آقای مدیر بگه تو اول برو اصول مدیریت و بازاریابی رو یاد بگیر بعد بیا رستوران بزن بعضیها فکر کردن که یه رستوران زدن آپولو هوا کردن واقعا که چقدر غرور بیجا دارن

mahyar banaei

1390/11/13

همون اول بگید مجانیه و همینطور همکاری چند تا از رستوران های معروف که همکاری کردند.راستی مدیر پرپروک چی گفته؟

kimyyya

1391/10/11

البته انقدر که این روزها برای تبلیغات و .. مخ آدمو می خورن همه از تبلیغات فراری شدن! تلفن های شرکت ما از هر 5 تا 3تاش برای تبلیغات و بازاریابیه!!

امير م

1390/10/22

خدا صبرتون بده ............. وقتى صاحب یه رستوران اینقدر از خود راضی باشه فکر نکنم به مشتری هاش. هم فکر کنه بنابراین حتى اگه خوب باشه به مرور افت مى کنه ولى فکر می کنم در مورد رستوران هاى خیلی معروف مى تونید اونها رو به صورت ناشناس بررسى کنید و مزایا و معایبشون رو تو سایت معرفی کنید

محمد مهدی

1390/11/9

خیلی دوست دارم بدونم بیستانگو و موفتار چه شکلی هستند D:

saharnaz gh

1390/11/16

اسم آرمانی خراب کرده.

سوده موسوی

1390/10/25

بعضی ها نمیتونن فرق بین یه سایت تبلیغاتی و یه بانک اطلاعاتی مثل بانک اطلاعات رستورانهارو تشخیص بدن.واقعاً متاسفم چون به ضرر خودشونه.الان فیدیلیو برای خیلیها یه مرجع انتخاب رستوران محسوب میشه.کاش متوجه بشن چه منفعت محتملی رو از خودشون سلب می کنن

Nazanin 4324

1390/10/22

من شخصا ترجیح می دم جایی برم که تو فیدیلیو معرفی شده باشه

farzane atarod

1390/11/9

شخصا میگم کار شما درسته...

HB

1390/10/30

ببینید چون بازاریابی تلفنی که تعدادیش هم واسه سر کیسه کردن مردمه زیاد شده بهتره شما کلاس کاریتون رو با این روشها پایین نیارید! به نظرم اطلاع رسانی تون باید اینقدر بالا باشه که هرکی که اراده میکنه رستوران بزنه اول از همه فکر ثبتش تو فیدیلیو باشه! منظورم اینه که باید بفهمن اونا به شما احتیاح دارن نه شما به اونا!

mehrdad_dg2

1391/6/12

خب اگر همکاری نمیکنند شما همون اطلاعات حداقلی رو بذارید همون آدرس و تلفن یه عکس از سر در و منو رو هم که خیلی از رستوران ها دم درشون هست یه به صورت یه تراکت دارند حداقل در مورد رستوران های معروف این کار رو بکنید چون یه جاهایی هست که اون قدر اعتبار و قدمت و مشتری داره که اگر تو سایت شما نباشه سایت شما خراب میشه

Amir hossein nouri

1390/10/29

منم با این مشکل زیاد رو به رو شدم زمان بازاریابی هر چند کارمون تبلیغات نبود و میخواستیم ق رار ملاقات خصوصی فیکس کنیم ولی با همچین جوابای سر بالایی برخورد میکردیم راستی فیدیلیوی عزیز یه میل بلند بالا برات فرستادم که جواب ندادیها....

غزاله حسنی

1391/3/23

akhe armani ghazahasham eftezahe hamon behtar naashe to fidilio

سارا مروتی

1391/6/13

:)) واقعاً مدیریت در ایران از جمله نوادر در جهان هستی به شمار میاد لووووول من نمی دونم بعضی ها چی پیش خودشون فکر می کنن آخه!

sogol.s

1390/10/26

معذرت می خوام ولی به عنوان کسی که تو این کاره باید بگم میشد یه کم بهتر و گیراتر بازاریابی کرد، این روزا بازاریابی تلفنی انقدر زیاد شده که واقعا حوصله میخواد جواب دادن بهشون، پس رقابت سخت تره و خلاقیت بیشتری می خواد، منم با مراجعه حضوری و ارائه بروشور و حتی همراه بردن لپ تاپ و نشون دادن سایت ( اگر wifi در دسترس بود) بیشتر موافقم

الهه سادات گتمیریان

1390/11/20

سلام و خسته نباشید من هم مدیر فروش و روابط عمومی هستم واقعا درکتون می کنم که مردم ما اصلا به حرف گوش نمی دهند و فقط حرفی رو که دوست دارند می شنوند ... قطعا آنها گوهری چون شما را از دست خواهند داد و در این بازار رقابت از بین خواهند رفت. با تشکر

Tamanna alibeik

1390/10/23

اون رستورانهایی که مشتریان و اربابرجوع رو به چشم گوسفند می بینند باید برن تو لیست سیاه فیدیلو مثل همین آرمانی

maryam shakeri

1391/6/13

سایت شما واقعاً مفید و خوبه.متاسفم برای کسانیکه مثل نمونه بالا انقدر بی ادب و بی فرهنگ هستند. من شخصاً تنها مرجعی که برای پیدا کردن رستوران و کافی شاپ بهش مراجعه می کنم سایت فیدیلیو است.

حسین نجم

1390/10/27

مرسی فیدیلیو از بابت توضیح چون همیشه سوال بود واسم

shiima

1390/10/23

بهتره لیست رستوران هایی که انقدر از خود راضی هستن رو بدین تا ما هم اونا رو تحریم کنیم و نریم

ramtin mc

1391/12/22

فقط یه رستوران داره ایرانی بیگانه با محیط وب و از خود راضی می تونه این جوری رفتار کنه

عاطفه ن

1390/10/22

خوب فیدیلیوی عزیز مسئله اینه که تو کشور ما خیلی کم هستن کسانی که معنای اطلاعاتٌ، بازاریابی و تبلیغات و مشتری مداری رو بدونن و راه تبلیغات کردن رو هم بلد باشن.که اگر میدونستن الان جهان اول بودیم. جمعیت تهران هم که اینقدر ماشالله زیاده که اگر رستورانی بدترین هم باشه باز مشتری داره!! حالا بماند که مشتری غذا رو میخوره و کلی شاکی هست!!!پس رستوران فکر میکنه مشتری خودشو داره و نیازی نیست کسی بشناستش!! و به این هم فکر نمیکنه که مهم ماندگاری و خوشنام بودن هست نه فقط مشتری داشتنی که بعد از خوردن غذا کلی شاکی باشن.

mehrdad_dg2

1391/6/12

خب اگر همکاری نمیکنند شما همون اطلاعات حداقلی رو بذارید همون آدرس و تلفن یه عکس از سر در و منو رو هم که خیلی از رستوران ها دم درشون هست یه به صورت یه تراکت دارند حداقل در مورد رستوران های معروف این کار رو بکنید چون یه جاهایی هست که اون قدر اعتبار و قدمت و مشتری داره که اگر تو سایت شما نباشه سایت شما خراب میشه

مایلز یورک

1390/12/14

خیلی ها وقتی دنبال رستوران میگردن توی اینترنت و خصوصا فیدیلیو رو جستجو میکنن، اینکه اطلاعاتشون رو بذارندر اختیار بقیهکه کار بدی نیست. فیدیلیو برای من که کاربر این سایتم حکم دایره‌المعارف داره، نه سایت تبلیغاتی. کاشکی اینو اون مدیران ازخودراضی هم بفهمن...