;
بستن جستجو

در میان 6000+ رستوان و کافی‌شاپ و شیرینی‌فروشی و کلی خوراکی خوشمزه، بگرد!

فیدیلیو، یه جای مناسب بگو برای
مکان‌های داغ این هفته

اطلاعیه بسیار مهم فیدیلیو کلاب


طی روزهای آینده اولین سال فعالیت فیدیلیو کلاب به پایان می رسد. افتخار می کنیم طی این مدت بهترین ها را از بالاترین سطوح فرهنگی، اقتصادی، اجتماعی شهر تهران به عنوان عضو در فیدیلیو کلاب داشته ایم و این مسئولیتی بر دوش ما می گذارد تا هر روز تلاش کنیم برای بهتر شدن .
در ادامه شرایط تمدید عضویت و بعضی شرایط در سال جدید را به اطلاع می رسانیم.
1-    هر عضو کلاب در فاصله 3 ماه مانده به پایان عضویت در داشبورد حساب کاربری خود در سایت کلاب به آدرس fidilioclub.com/dashboard گزینه تمدید عضویت را خواهد داشت که از این طریق می تواند عضویت خود را با پرداخت حق عضویت جدید پرداخت کند.
2-    حق عضویت برای سال جدید به دو صورت است، در صورتی که عضو تمایل داشته باشد بسته جدید شامل کتاب جدید و هدیه فیدیلیو کلاب را دریافت کند به همراه یک سال عضویت 55000 تومان و عضویت یک ساله بدون دریافت کتاب و هدیه 40000 تومان خواهد بود. این مبلغ تا پایان سال 92 معتبر بوده و در سال 93 ممکن است تغییر نماید.
3-    عضویت اعضای طلایی فیدیلیو کلاب به صورت رایگان و افتخاری برای سال بعد تمدید خواهد شد.
4-     در سال جدید فعالیت کلاب، ممکن است بعضی از سرویس دهندگان سال گذشته حذف و بعضی به آنها اضافه شوند.
5-    از سال آینده اعضای کلاب خواهند توانست با خرج کردن از امتیاز های دریافت شده خود، محصولاتی را مثل کارت هدیه رستوران، تخفیف های بیشتر و موارد مشابه دیگری را خریداری کنند. که البته این موضوع باعث نزول سطح کاربری آنها نخواهد شد. اطلاعات بیشتر این سرویس از ابتدای سال 93 اعلام خواهد گردید.
6-    ضریب امتیاز رستوران ها در سال جدید تغییر خواهد کرد. به این صورت که امتیاز به جای هر 1000 تومان خرید  به 2000 تومان خرید اختصاص خواهد یافت. البته ضریب امتیاز بعضی رستوران ها افزایش خواهد یافت.
7-     تمرکز فیدیلیو در سال آینده ارائه خدمات ویژه برای افراد صاحب امتیاز بالاتر خواهد بود.
در صورت داشتن هر سوال و ابهام از طریق ایمیل club@fidilio.com  ویا شماره تلفن 88504575 با ما در تماس باشید.