;
بستن جستجو

در میان 6000+ رستوان و کافی‌شاپ و شیرینی‌فروشی و کلی خوراکی خوشمزه، بگرد!

فیدیلیو، یه جای مناسب بگو برای
مکان‌های داغ این هفته

شعبه دوم شانلی در ولنجک به زودی راه اندازی می شود

 


منیژه پاکدل مهربانی موسس و مدیر رستوران بین المللی شانلی با اعلام این خبر گفت: به دلیل افزایش تعداد مشتریان و تقاضای آنها برای ایجاد شعبات جدید دومین شعبه بر اساس نظرسنجی های صورت گرفته در شمال تهران و منطقه ولنجک راه اندازی می شود.
وی با اعلام این مطلب که احتمال دارد در شعبه دوم در منو تغییراتی ایجاد شود گفت: مراحل مطالعاتی راه اندازی شعبه دوم نزدیک به یک سال طول کشیده و شعبه دوم بر اساس نظرات مشتریان رستوران طراحی شده است.
پاکدل مهربانی گفت: در فاصله زمانی کمتر از 10 ماه از راه اندازی این شعبه، شعبه سوم نیز پس از مکان یابی به احتمال زیاد در شمال شرق تهران راه اندازی خواهد شد. همچنین درخواستهایی برای ارایه امتیاز رستوران و توسعه رستوران از طریق فرانچایزینگ از سوی سرمایه گذاران در تهران و چند شهر بزرگ وجود دارد که در حال بررسی آنها هستیم.
وی افزود: در شعبه دوم تلاش شده است محلی انتخاب شود که جای پارک مناسب برای خودرو و دسترسی راحت از طریق اتوبان برای مشتریان فراهم شود.
رستوران شانلی در کمتر از 4 سال فعالیت خود در 4 همایش ملی و بین المللی به عنوان رستوران برگزیده انتخاب شده و شهریور ماه امسال مدیر این رستوران نیز به عنوان کارآفرین برگزیده در حوزه رستوران انتخاب شد.
این رستوران 5 استاندارد بین المللی دریافت کرده و از الگوهای مدرن مدیریتی در اداره و توسعه شعب استفاده می کند.

ساجده

1391/8/30

عالیه ، حیف که مرزداران کوچیکه ، امیدوارم سالن بقیه شعبات بزرگتر باشه