;
بستن جستجو

در میان 6000+ رستوان و کافه‌ و شیرینی‌فروشی و کلی خوراکی خوشمزه، بگرد!

فیدیلیو، یه جای مناسب بگو برای
مکان‌های داغ این هفته

دوره چهارم اصول شام کاری در رستوران دوئت

 

 

 گروه فیدیلیو با همکاری دبیر خانه مسابقه سخنرانی سخن سواران در یکی از برترین رستوران‌های تهران و با حضوراستاد بیدار مغز، برترین مدرس تشریفات و یکی از شاخصترین سخنرانان و داوران مسابقه سخنرانی سخن‌سواران ایران دو دوره از این کلاس را میزبان شما بود و مجددا در تاریخ ۲۸ دی در رستوران دوئت این کلاس برگزار خواهد شد که در کنار آموزش اصول تشریفاتی صرف شام کاری مهارت‌های ارتباطی خود را نیز ارتقا دهید.

در این برنامه ۴ ساعته:

با اصول تشریفات و مناسبات صرف غذا آشنا می‌شویم.

نکاتی درباره ایجاد ارتباط عمومی قوی  یاد خواهیم گرفت.
از نحوه صحیح و اصولی میزبانی در رستوران آگاهی پیدا می‌کنیم.
با یک ست منوی جذاب (پیش غذا، غذای اصلی، دسر) در کنار هم شام میل می‌کنیم.
و همچنین در بخشی از این دوره آموزشی- فرهنگی اقدام به ایراد سخنرانی های سر میزی (tablestory) خواهیم کرد. بی‌انداره منتظر شنیدن خاطرات شما هستیم و می‌توانید بهترین پیشنهادات را برای ارتقای بیان خود پذیرا باشید.
پیشنهاد می‌شود پیش از حضور در این برنامه با مطالعه مقالات شام کاری ولباس رسمی با آگاهی از نکات ابتدایی در این برنامه شرکت نمایید.
با توجه به ساختار این برنامه ظرفیت فوق العاده محدود آن (۲۰ نفر) علاقه‌مندان جهت شرکت در این دوره می‌توانند از هم‌اکنون  ثبت‌نام نمایند. هزینه  شرکت در این شب نشینی که یکشنبه ۲۸ دی از ساعت ۱۹:۳۰ الی ۲۳:۳۰ دررستوران دوئت برگزار می شود ۱۲۰ هزار تومان (همراه با پذیرایی شام و دسر) است. در صورت تمایل درخواست خود را برای شرکت در این برنامه با ذکر نام و شماره موبایل به ایمیل club@fidilio.com ارسال نمایید و یا در ساعت کاری با شماره تلفن ۸۸۵۴۷۴۳۴ و یا 09398957385 تماس حاصل فرمائید.
اعضای فیدیلیو کلاب می توانند با پرداخت ۱۰۰ هزار تومان در این برنامه شرکت کنند.

 برای مشاهده گزارش برنامه دوره های گذشته شام کاری اینجا را کلیک کنید