;
بستن جستجو

در میان 6000+ رستوان و کافی‌شاپ و شیرینی‌فروشی و کلی خوراکی خوشمزه، بگرد!

فیدیلیو، یه جای مناسب بگو برای
مکان‌های داغ این هفته

تغییر نام رستوران الف به سرجیو الف با مدیریت جدید

" سرجیو الف " یا همان رستوران "الف" سابق که مدتی با مدیریت "سامان مقدم" که کارگردان سینما و تلویزیون اداره می شد و مدام با فراز نشیبهای فراوانی رو به رو بود، پس از پشت سر گذاشتن مشکلات فراوان سرانجام توسط "سامان مقدم" به آقای "سرجیو" واگذار شد.
آقای"سرجیو" که 17 سالی می شود در کار رستوران داری و آشپزی است، قبل از "سرجیو الف" در رستوران هایی چون جام جم و گلنوش، فعالیت می کرده است. او که کودکی عاشق آشپزی بوده، در تهیه هر نوع غذایی که در پف آن از خمیر استفاده، بخصوص انواع پیتزاها، تبحر خاصی دارد.
آقای "سرجیو" توانسته در این مدت کم خوب بدرخشد، کیفیت غذاها و رضایت مشتری اهمیت بسیاری برایش دارد. آشپزی اصلی این رستوران به عهده خانم جوانی می باشد که به پخت انواع غذاهای بین المللی تسلط کامل دارد.
این رستوران به خاطر آرامش و دنجی خاصی که دارد، پاتوق هنرمندان نامداری چون نیکی کریمی، مهناز افشار وعلی قربانزاده و بخصوص خود سامان مقدم می باشد.
نکته ای که این رستوران را از رستورانهای دیگر متمایز می کند، قیمت غذاها می باشد که نسبت به رستورانهای دیگر، بسیار مناسب می باشد.


رضا امیری

1393/3/3

امشب با وجود باد، بارون و طوفان تهران چون از قبل رزرو کرده بودیم، به همراه خانومم رفتیم رستوران الف سرجیو فضای آروم خوبی داشت، دوست داشتنی بود ولی کمی فضای سردی داشت، از نکات مثبتش نون سیر بسیار خوشمزه اش و لیوان پر از یخ که کمتر تو رستورانای تهران تجربه کردم کمی کف رستوران گلی بود که اگه واسه هوای طوفانی امروز بوده باشه ایرادی نداره. بشقاب غذای من یه لب پریدگی داشت که بهتره دقت بشه. در مجموع جایی بود که دوست داشتم و بازم امتحانش می کنم