;
بستن جستجو

در میان 6000+ رستوان و کافه‌ و شیرینی‌فروشی و کلی خوراکی خوشمزه، بگرد!

فیدیلیو، یه جای مناسب بگو برای

پوشش رسانه ای هفته رستوران


هفته رستوران از 4 الی 10 آبانماه برگزار شد. دیدگاه انسان دوستانه این هفته توجه مردم را به کودکان کار جلب کرد. در این راستا رسانه ها (خبرگزاریها، سازمان صدا و سیمای جمهوری اسلامی، روزنامه ها و حتی هفته نامه ها)  زحمات بسیاری کشیدند. علاوه بر آن تبلیغات محیطی نیز در سطح شهر حال و هوای پایتخت را عوض و شور و شوق رفتن به رستوران و پیگیری خبرهای آن را در مردم ایجاد کرده بود.
برنامه های «در شهر» و «اخبار» (ساعات و روزهای مختلف) صدا و سیما و خبرگزاری فارس، ایلنا، ایسنا، راوی نیوز، مهر، باشگاه خبرنگاران، شهر، مجله مهر، سما، شهرنوشت، مهرآفرین، تابناک و روزنامه های هفت صبح، تهران امروز، همشهری (مسافر و محله 12)، حمایت، قانون، اسرار، تهران امروز، اعتدال، اسرار، افکار، همبستگی و هفته نامه همشهری جوان و حاشیه از این هفته رستوران حمایت و پشتیبانی کردند. نتیجه این خبرها جذب خیرین برای کمک به کودکان کار بود.
انتقاد بسیار عالی است. هر کاری با انتقاد است که قوت می گیرد. این هفته ها بهترین فرصت برای انسانیت در وجود خود و کودکانمان نهادینه کنیم، پس بیجا نیست که انتظار داشته باشیم با دریچه منفی به این حرکت های نمادین نگاه نشود. انتقادات و خبرهای این رسانه ها راه آینده را برای هفته رستوران هموار کرد.