;
بستن جستجو

در میان 6000+ رستوان و کافه‌ و شیرینی‌فروشی و کلی خوراکی خوشمزه، بگرد!

فیدیلیو، یه جای مناسب بگو برای

لبخند را به کودگان هدیه دهید

تنها با یک عکس از بشقاب افطار خود، لبخند را به کودکان هدیه دهید
شرکت پریل به مناسبت ماه مبارک رمضان و با هدف سهیم شدن هموطنان عزیز در یک کار خیریهو انسان دوستانه، کمپین #بشقاب_آرزوهارا راه اندازی کرده است.
هموطنان می توانند با به اشتراک گذاشتن عکس از بشقاب افطار خود در شبکه اجتماعی اینستاگرام با هشتگ فارسی#بشقاب_آرزوهاو یا هشتگ انگلیسی #Plate_Of_Wishesو یا با آپلود عکس از بشقاب افطار خود در وب سایت کمپین به نشانی http://plateofwishes.com
در این کمپین شرکت نمایند.
پریل در ماه رمضان به ازای هر عکسی که هموطنان از بشقاب غذای خود به اشتراک بگذارند به کودکان خیریه بچه های آسمان کمک مالی خواهد کرد.
بر اساس این گزارش آندسته از هموطنانی که با ارسال عکس های بیشتر و دعوت از دوستان و اعضای خانواده برای همراهی در این طرح  مشارکت نمایند  کمک مالی بیشتری به کودکان خیریه بچه های آسمان خواهند نمود.
این کمپین در سه مرحله شامل مرحله 4 هزار نفری (واریز 300 میلیون ریال کمک مالی) مرحله 8 هزار نفری (واریز 600 میلیون ریال کمک مالی) و مرحله 10 هزار نفری(واریز یک میلیارد ریال کمک مالی) هدف گذاری شده است.
همچنین به ازای هر عکسی که بیشتر از 10 هزار عکس در وبسایت این کمپین به اشتراک بگذارید، کمک مالی شرکت پریل به خیریه کودکان آسمان بیشتر خواهد شد.
این طرح تا پایان ماه مبارک رمضان ادامه خواهد داشت.
همین حالا کلیک کنید و با شرکت در این کمپین، لبخند را به کودکان هدیه دهید.
برای مشاهده عکس های ارسالی هموطنان و کسب اطلاعات بیشتر به وبسایت کمپین مراجعه نمایید.