;
بستن جستجو

در میان 6000+ رستوان و کافی‌شاپ و شیرینی‌فروشی و کلی خوراکی خوشمزه، بگرد!

فیدیلیو، یه جای مناسب بگو برای
مکان‌های داغ این هفته

ipads سفارش غذا با

دی سانتوس اولین رستوران نیویورکه که از طریق iPads سرویس ارائه میده.
اگه می خوایید تجربه ی یک رستوران آی پدی رو تو نیویورک داشته باشین رستوران دی سانتوس توی "وست ویلیج" نیویورک  می تونه انتخاب خوبی باشه. این رستوران ایتالیایی که قبل ترها پاتوق "جنیس جاپلین" و "باب دیلن" بود این روزها کاملاً روشهای سرو سنتی خودش رو به سرو آی پدی تغییر داده. صاحبای رستوران این کار رو به دو دلیل انجام دادن یکی اینکه سفارشهاشون رو از آی پد دریافت کنن و یکی هم به این دلیل که سرو شکلی به رستورانشون بدن.
آی پد رستوران همراه با سیستم نقطه ی فروش (POS) مخصوصیه که مثل یه برنامه ی کاربردی توی تبلته. این برنامه منوی کاملی داره که اجازه می ده کاملاً ببینید دارید چی می خرید. بعد سفارش شما به صورت بیسیم به آشپزخانه فرستاده می شه تا آماده شه. می خواهید با کارت اعتباری پول پرداخت کنید؟ مشکلی نیست. می تونید از همین آی پد کنارتون که توش یه جای مستطیلی برای کارت تعبیه شده این کار رو بکنید.
فکر می کنید مضحکه که مداد و ورق ارزون برای یادداشت کردن سفارش رو با آی پد عوض کنید؟ بر عکس صاحبای رستوران ادعا می کنن تازه با این کار تو خرجاشون صرفه جویی هم کردن. سفارشها سریعتر داده شده و سریعتر آماده می شه و مدیرا می تونن کارمنداشون رو تحت نظر داشته باشن که این البته برای گارسنهایی که عادت دارن نوشیدنی مجانی برای بعضیا بریزن خوب نیست. با وجود اینکه این رستوران تو نیویورک اولینه رستورانهای آی پد تو جاهایی نظیر جنوب کالیفرنیا و چین قبلاً افتتاح شدن.