;
بستن جستجو

در میان 6000+ رستوان و کافی‌شاپ و شیرینی‌فروشی و کلی خوراکی خوشمزه، بگرد!

فیدیلیو، یه جای مناسب بگو برای
مکان‌های داغ این هفته

دور جدید ارزیابی های فیدیلیو


از اسفند 89 با معرفی طرح جدید سایت فیدیلیو بخشی با عنوان قاشق طلایی را با هدف ارزیابی رستورانهای تهران به شما معرفی نمودیم که با ارزیابی رستورانهای نارنجستان، پرایم و پاریس شروع به کارنمود.
این طرح که در برنامه ای جامع و بلند مدت بنا بود بطور مستمر ادامه پیدا کند با آغاز به همکاری استاد محمود فرخ فر مدیر مدرسه هتلداری فرخ فر و از اساتید بین المللی این رشته با گروه فیدیلیو مدتی متوقف شد تا با شکل و شمایلی متفاوت و با رویکردی حرفه ای تر مجدداً این طرح را از سر بگیریم.

سیستم ارزیابی فیدیلیو که براساس سیستم های بین المللی  AAA ،Michelin و Gayot و به شکلی بومی سازی شده طراحی گردیده است 32 شاخص رستوران را مورد ارزیابی قرار می دهد.

 


بر اساس طرح جدید، هر هفته گزارش ارزیابی یکی از رستورانهای برتر تهران که زیر نظر استاد فرخ فر، مدیر سایت فیدیلیو و با همکاری چند تن از کاربران حرفه ای سایت فیدیلیو تهیه می شود در بخش قاشق طلایی سایت فیدیلیو قرار خواهد گرفت.
در این گزارش ها سعی می شود ضمن در نظر گرفتن دقیق مسائل فنی، جذابیت محتوایی برای عموم مخاطبان نیز لحاظ گردد. شما نیز نظرات خود را برای ارتقای این بخش با ما درمیان بگذارید. این طرح اولین قدم از یک برنامه جالب و باورنکردنی است که برای اولین بار توسط فیدیلیو برگزار خواهد شد و اخبار آن طی روزهای آینده به اطلاع شما خواهد رسید.
لازم بذکر است بر خلاف اکثر گزارشهای ارزیابی ایرانی که در رابطه با اصناف و کالاهای مختلف در روزنامه ها و سایت های اینترنتی درج می گردد و با هماهنگی و اطلاع صاحب کسب و کار تهیه می شود، فیدیلیو علیرغم رابطه دوستانه و گسترده با مدیران رستورانهای تراز اول تهران، بدون هماهنگی قبلی و بصورت ناشناس به ارزیابی رستورانها خواهد پرداخت تا گزارشی هرچه واقعی تر و به دور از هرگونه ملاحظه ای برای شما آماده نماید.

اولین گزارش را هم اکنون در بخش قاشق طلایی درباره رستوران موناکو بخوانید.

sara yazdani

1390/7/10

این خیلی خوب که بدونیم نسبت به هزینه که میشود کجا وچه چیزی مصرف میکنیم بسیار هم عالیست و من پیگیر هستم

mahmoud farokhfar

1390/7/10

من محمود فر خ فر هستم و در مورد سئوال اقای Mehrand این اظهارات را داشتم. سود سایت فیدیلیو فقط در این میباشد که بطور بیطرفانه و صادقانه اشخاص رستوران رو را تا آنجا که ممکن است راهنمائی کند تا آنها بتوانند در این جنگل انبوه رستوران مورد علاقه خود را پیدا کنند. فیدیلیو به مردم کمک میکند تا آنها بهترین را انتخاب کنند به رستورانها کمک میکند تا آنها بهترین باشند.

سالار

1390/7/10

توی متن بالا گفته شد که رستوران ها با معیار های بین المللی ارزیابی میشن، لظفا این معیار های بین المللی رو متناسب با سلیقه ی ایرانی در نظر بگیرید، چون بعضی از معیار های خارجی با دلخواه ایرانی ها فرق داره !!! ( از جمله : مقدار غذا )

Mehran D

1390/7/9

والا تا الان که اینجور ارزش گزاری ها همیشه شبیه یه رپرتاژ آگهی بوده و مبالغی هم بین صاحب رستوران و ناشر رد و بدل میشده .امیدوارم که نیت شما صادقانه باشه و البته یه توضیحی هم بدین که سود شما از این کار چیه ؟ چون صرف غذا در این رستورانها که بعضا گران قیمت هم هستن مستلزم صرف پول نقده .موفق باشید .

علی تقی پور

1390/7/10

اگه تدبیری هم اتخاذ کنید که رستورانها تغییر منو و تغییر قیمت هاشون رو به سایت شما اعلام کنند خیلی خوب میشه

Emperor62

1390/7/9

اگر همونجور که فرمودید قضاوتها کاملا بی طرف باشه و در عین حال کاملا مطابق با استانداردهایی که ذکر شده ارزیابی ها انجام بشه خیلی ایده خوبیه...چون آدم ترجیح میده با قضاوت افرادی مثل استاد فرخ فر و یک سیستم استاندارد یک رستوران رو انتخاب کنه تا با نظر یکی دو نفر که مشخص نیست صلیقه غذاییشون چه جوری شکل گرفته...ممنون از پیشرفت همیشگی سایت خوبتون...