;
بستن جستجو

در میان 6000+ رستوان و کافی‌شاپ و شیرینی‌فروشی و کلی خوراکی خوشمزه، بگرد!

فیدیلیو، یه جای مناسب بگو برای
مکان‌های داغ این هفته

ناهید پدیده ای که به زودی افتتاح می شود

 

روزهای پنج شنبه و جمعه سیزدهم و چهاردهم مهر ماه 91 روزهای افتتاحیه رستوران ناهید می باشد .
برای این افتتاحیــه تدارکاتی دیده شده تا شاید مشتریان رستورانها که مدتها به دنبال یک رستوران لوکس ایرانی با سرویس و پذیرایی بین المللی بوده اند کمال رضایت را داشته باشند و از مدت اقامتشــان لذت ببرند .

 سیستم مدیریتی رستوران ناهیــد از خصوصیاتی برخوردار است که آن را با شیوه های نویـن و بروز رستوران داری بین المللی همسو ساختــه و تجربة بیش از 40 ســال در هتلها و رستورانهای خوشنام اروپا همچنین فعالیـت درخشان روی لوکس ترین کشتی مسافربری دنیا بنام " ام . اس اروپا " از جملـه خصوصیاتی است که در پیشبـرد اهداف ما را یــاری می سازنــد .
در انتخاب محل تأسیس رستــوران ناهید ظرافت خاصی به کار برده شده بطوریکــه در مرکز قطب معروفترین چلوکبابی های پایتخــت با بهترین شکل ممکــن راه اندازی شده است . فضــای داخلــی رستـوران آمیخته ای از هنــر و معمـاری روز دنیــا به شمار می رود. تمام وسایل اعــــم از صندلی هـا، سیستـم روشنایــی، کاشیهـا و چوبکاری های منحصر بفرد از کشورهای ایتالیا، اسپانیا، آلمان و ترکیــه وارد شده انـد تا این مکان مانند نگینی در منطقه بدرخشــد.

نحوة پذیرایی طوری طراحـی شده تا میهمانان دقایق خوشـی در این رستوران سپری کننـد. با بهره گیری از پرسنل و مهمانداران ورزیده و تعلیم دیده سعی می شود از هیچ کوششی در سیستم پذیرایی کوتاهی نگردد.

 


یکی از محاسن قابل تأمـل و از جملـه اهداف ناهیـــد استفاده از مواد اولیــة تازه و حفظ کیفیت بسیــار بالا در طول دوران فعالیت خود می باشد بطوریکــه بی شک اصلی ترین چیزی که نظر مشتریان راجلب خواهد کرد تازگی و کیفیت غذا خواهد بود.
از دیگــر امتیازات رستوران ناهید می توان به بوفة سالاد بار ، تنور اختصاصی ناهیـــد برای سرو نان داغ و همچنین عدم دریافت هیچ گونه حق سرویس در ازای پذیرایی از میهمانان گرامی اشاره کـــرد .
همچنین به زودی سالن VIP رستوران ناهید، با منوی فرنگی در کنار موسیقی زنده میزبان شبی به یاد ماندنی برای مشتریان عزیز خواهد بود.


  رستوران ناهید در خیابان مطهری بعد از تقاطع سهروردی واقع شده است.                                                                                                            

محسن ظاهری

1391/8/29

من مراسم داشتم غذاش بد نبود ولی به خاطر رفتار مسولش آبروی من سر مهمونی رفت. خیلی رفتار خوبی داشت تا قبل از پول گرفتن وقتی پوت رو گرفتن گند زدن به همه چی

mana 20

1391/7/11

غذای اصیل ایرانی با پذیرایی به روز بین المللی پس منتظریم ببینیم چه جوریاست

amirali mansoori

1391/7/30

میشه منو غذاها رو هم بزارید؟

omid kamali moghadam

1391/7/12

امید وارم بتوانم در این مراسم شرکت کنم.

مایلز یورک

1391/7/15

عمو فیدی! دمت گرم که به من sms دادی افتتاحیه اینجا رو. من نتونستم برم, ولی حتماً امتحانش میکنم در آینده, به شرطی که منوی رستوران رو تو سایتت ببینم.

shiva rezai

1391/7/15

من رفتم،،عااااااااالی بود.

ستاره جزایری

1391/7/12

افتتاحیه منم میخوااااام بیام

امیر ...

1391/7/11

افتتاحیه اش رو میشه رفت؟؟؟؟؟؟؟؟ تلفنش کو بس؟؟؟؟؟؟؟

Mahdi Mashouf

1391/8/5

منم متاسفانه نتونستم برای افتتاحیه برم اما حتما میرم و امتحانش میکنم. اگه منوی رستوران رو بزارین ممنون میشم.