;
بستن جستجو

در میان 6000+ رستوان و کافی‌شاپ و شیرینی‌فروشی و کلی خوراکی خوشمزه، بگرد!

فیدیلیو، یه جای مناسب بگو برای
رستوران‌های داغ این هفته
کافی‌شاپ‌های داغ این هفته

مراسم رونمایی از اپلیکیشن جدید موبایل فیدیلیو

بالاخره بعد مدتها انتظار در یک ظهر ابری زمستانی از نرم‌افزار جدید فیدیلیو طی مراسمی باشکوه پرده‌برداری شد. رستوران زیبای مورانو واقع در خیابان پاسداران میزبان و حامی این برنامه بود که الحق سنگ تمام گذاشت! حدود ۱۰۰ نفر از خبرنگاران صاحب نام کشور، صاحبان رستوران‌ها، شرکت‌های همکار، کاربران فیدیلیو کلاب و فعالین آی تی کشور مهمانان ویژه این برنامه بودند و تقریبا حتی یک جای خالی هم در رستوران وجود نداشت.
در این رویداد که با حمایت شرکتهای مختلف از جمله مایکت برگزار گردیدابتدا شاهین کاتبی از گروه سیب تیم توسعه دهنده نرم افزار فیدیلیو به روی صحنه آمد و در مورد اپلیکیشن جدید فیدیلیو صحبت کرد، پس از آن میثم مشایخی مدیر عامل و موسس فیدیلیو ضمن خیر مقدم به مهمانان، توضیحاتی در مورد استراتژی و روند پیشرفت فیدیلیو در سال‌های اخیر و معرفی محصولات و خدمات آنلاین فیدیلیوایراد نموده و اشاره کرد که باعث افتخار است که این روزها برای ایرانی‌هایی که اهل غذا و رستوران هستند، کلمه فیدیلیومترادف غذا شده و تنهااینستاگرام فیدیلیو دارای بیش از ۵۸۰۰۰ هشتگ است که روزانه ده‌ها نفر عکس‌های غذاها و خوراکی‌های خود را با آن تگ می‌کنند. سخنران بعدی مهدی تقی‌ زاده مدیر فناوری فیدیلیو بود که در مورد امکانات و ویژگی‌های اپلیکیشن جدید صحبت کرد، وی مژده داد که هم‌اکنون اپلیکیشن فیدیلیو برای اندرویدی‌ها قابل استفاده بوده و برای کاربران اپل نیز تا آخر همین هفته روی اپ استور اپل معرفی خواهد شد.
قسمت هیجان‌انگیز برنامه امروز مسابقه پختن پیتزا با داوری حمیدرضا رنجبر، سرآشپز معروف و مجری صدا و سیما بود که طی آن تعدادی از خبرنگاران حوزه IT و برنامه‌ نویسان وب و تلفن همراه با یکدیگر مسابقه دادند. در پایان سه گروه دو نفره برنده این مسابقه شدند که محمد مجریان و حمید استاد هاشمی برندگان گروه اول را تشکیل ‌دادند. 6 دستگاه تلفن همراه زد.تی.ای جوایز برندگان این بخش بود که به آنها تقدیم شد. مسابقه بعدی هم که شور و حال زیادی را در مراسم ایجاد کرد، مسابقه خوردن پیتزا بود که شرکت‌کنندگان در 30 ثانیه در خوردن پیتزا مسابقه دادند. نفر این بخش هم مرتضی امیری بود که جایزه‌‌ خود را از طرف فروشگاه اینترنتی بامیلو دریافت کرد.
مراسم رونمایی از اپلیکیشن فیدیلیو با پذیرایی و صرف پیتزاهای خوشمزه رستوران مورانو به پایان رسید و یک خاطره خوش دیگر به دفتر فیدیلیو اضافه شد.

 

نرم افزار جدید فیدیلیو را از استور های زیر دریافت کنید

 

 

حامیان:

 

 


 
چرا پیتزاها نام‌های مختلفی دارند؟