;
بستن جستجو

در میان 6000+ رستوان و کافی‌شاپ و شیرینی‌فروشی و کلی خوراکی خوشمزه، بگرد!

فیدیلیو، یه جای مناسب بگو برای
مکان‌های داغ این هفته

مشارکت در برنامه جهانی غذای سازمان ملل در لاسالسا


نوش جان!
باخاطری آسوده و احساس رضایت کامل از طعم غذاهای اصیل مکزیکی که زیر نظر سرآشپز جانت فرناندا کویی رز تهیه شده است لذت ببرید، چرا که شما نیز در حرکتی والا و انسان دوستانه برای مبارزه با گرسنگی در ایران شرکت نموده اید.
رستوران مکزیکی سالسا با پشتیبانی مالی و معنوی از برنامه ی جهانی غذا-سازمان ملل متحد (WFP,United Nations World Food Programme) یکی از حامیان این حرکت جهانی علیه گرسنگی می باشد.

 


ما نیز همگام با این برنامه که بیش از چهار دهه از فعالیت آن می گذرد سعی داریم تا امید را در دلها  زنده نگه داشته و بکوشیم تا هر چند هم کوچک، گوشه ای از مشکلات آنها را مرتفع سازیم. از این رو علاوه بر تخصیص بخشی از در آمد این رستوران بصورت ماهیانه و منظم برای مبارزه با گرسنگی ، سعی می شود تا با بالا بردن سطح آگاهی عمومی، زمینه ی مشارکت قشر وسیعتری از هم وطنان در این حرکت انسان دوستانه فراهم گردد.
خرسند هستیم که شما نیز در این امر یاری رسان هستید.

 

خوب است بدانید:

 

برنامه جهانی غذا، بزرگترین سازمان  بشردوستانه  دنیا در مبارزه  با گرسنگی  است. این سازمان هرساله بطور میانگین به 90 میلیون نفر در بیش از 70 کشور دنیا کمک های غذائی می رساند.

 

WFP is the world's largest humanitarian agency fighting hunger worldwide.  Each year, on average, WFP feeds more than 90 million people in more than 70 countries

 

 

فنجان را پر کن
تنها با 25 سنت آمریکا  می توانید " فنجان قرمز" برنامه جهانی غذا را با یک وعده غذای گرم برای کودکی گرسنه پر کنید و به او هدیه دهید. با 15 دلارآمریکا می توان به 10 کودک برای یک هفته غذا داد.


Fill the Cup
For just 25 cents you can fill the WFP Red Cup with a hot meal for a hungry child. 15 US dollars feeds 10 children for a week.


  برای دیدن مشخصات رستوران لاسالسا اینجا را کلیک کنید.

Negin Nili

1391/9/6

mercc salsa

**پــریــنــاز**

1391/5/1

مرسی لا سالسا:)

farzaneh fatemi

1391/4/27

مرسی سالسا که به فکر کرسنه ها هستی

sad pisces ...

1391/4/19

ممنون خیلی خوبه الان سالسا یه رده از بقیه مکزیکیا اولویتش بالاتره:)))

Camellia C.K

1391/5/1

سپاس ... امیدوارم روزی برسه که تو ایران هیچ کودکی گرسنه نخوابه. بقیه رستوران هم عجله کنند که عقب موندن !