;
بستن جستجو

در میان 6000+ رستوان و کافه‌ و شیرینی‌فروشی و کلی خوراکی خوشمزه، بگرد!

فیدیلیو، یه جای مناسب بگو برای

هفته رستوران ایران در سال 1393

در بیشتر نقاط دنیا به ویژه در کشورهای پیشرفته، روزها یا بازه های چند روزه ای از سال را به بخشی از اقتصاد اختصاص می دهند. این کار منافع زیادی را ایجاد می کند. برخی از منافعی را که در مورد بزرگداشت بنگاه های اقتصادی و واحدهای صنعتی می توان ذکر کرد عبارت است از:
ارج نهادن به فعالیت های سالم اقتصادی
زمینه سازی رشد و ارتقاء فعالیتهای اقتصادی
اعتلاء کلی سطح محصولات و خدمات از نظر کمی و کیفی
ارزشگذاری به کارکنان صنایع و بنگاه های اقتصادیبرهمین مبناء هفته رستوران ایران برای دومین سال در دیماه 1393 توسط فیدیلیو (مجری انحصاری هفته رستوران ایران) و با حمایت اتحادیه رستوران داران و سلف سرویس کل کشور برگزار خواهد گردید.
در این هفته ضمن تقدیر از فعالین این صنف فرصتی فراهم می گردد تا عموم مردم با شرایط بهتر و هزینه ای کمتر فرصت استفاده از خدمات رستورانها را پیدا کنند. لذا تمام رستورانهایی که در این هفته مشارکت می کنند بایستی طی این هفت روز تخفیف قابل ملاحظه ای به مردم و مراجعین ارائه دهند.
از طرفی برگزار کنندگان این هفته با انجام برنامه های تبلیغاتی و اطلاع رسانی گسترده، مردم را به بهره مندی از خدمات رستورانها طی این هفته ترغیب می نمایند تا ضمن آشنایی مردم با این رستورانها رونقی برای کسب و کارها ایجاد گردد.


بدین منظور سال گذشته ضمن برگزاری نشست خبری با حضور اصحاب رسانه که نتیجه آن پوشش گسترده این هفته در خبرگزاری ها و روزنامه های مختلف بود، بخش های خبری صدا و سیما جمهوری اسلامی ایران نیز گزارشهایی از این هفته تهیه و پخش نمود.


علاوه بر این، شهرداری تهران با حمایت از این هفته بیش از 40 بنر شهری را به تبلیغ و معرفی این هفته اختصاص داد. ضمن اینکه گروه فیدیلیو طی یک ماه تبلیغات گسترده ای برای معرفی این هفته انجام داد.
برای مشاهده گزارشی از هفته رستوران ایران شامل برنامه های تبلیغاتی و رسانه ای و اقدامات صورت گرفته اینجا را کلیک کنید.


در دومین سال هفته رستوران ایران، بمناسبت بهترین های این صنعت نیز در 5 بخش زیر معرفی گردند.


  بهترین رستوران از نظر کیفیت غذا
بهترین رستوران از نظر کیفیت سرویس
بهترین رستوران از نظر کیفیت به قیمت
بهترین کارمند بخش سرویس
بهترین کارمند بخش آشپزخانه


برای حضور در هفته رستوران شما بایستی طی یک هفته حداقل 20 درصد تخفیف به مشتریان ارائه دهید و در قبال خدمات دریافتی از قبیل حضور در کتاب هفته رستوران و معرفی در لیست رستورانهای این هفته مبلغ 100 هزار تومان پرداخت نمایید. در صورت بالا بردن درصد تخفیف امکان کاهش این مبلغ وجود خواهد داشت.

در صورتیکه در هرکجای ایران صاحب رستوران یا کافه هستید و تمایل دارید در این فستیوال سراسری تخصصی صنعت رستوران داری ایران حضور داشته باشید برای پیش ثبت نام اینجا را کلیک نمایید. بعد از انجام پیش ثبت نام در زمان مقتضی با شما تماس گرفته خواهد شد.