;
بستن جستجو

در میان 6000+ رستوان و کافی‌شاپ و شیرینی‌فروشی و کلی خوراکی خوشمزه، بگرد!

فیدیلیو، یه جای مناسب بگو برای
مکان‌های داغ این هفته

گران قیمت ترین بستنی دنیا

گران ترین بستنی جهان به نام "  Grand Opulence"  به مناسبت جشن پنجاهمین سالگرد رستوران منهتن سرندپیتی 3 ساخته شد. رستوران سرندپیتی 3 پنجاهمین سالگرد خود را در سال 2004 جشن گرفت و تصمیم به ایجاد گران ترین بستنی مغز دار جهان گرفت که یک شاهکار تبلیغاتی به حساب می آمد.


این بستنی با 1000$ قیمت به عنوان گران قیمت ترین بستنی جهان در کتاب گینس به رسمیت شناخته شد.
توصیف بستنی طلایی سرندپیتی به این صورت می باشد:
پنج اسکوپ از غنی ترین بستنی وانیلی که از دانه های وانیل Tahitian  مخلوط با وانیل ماداگاسکار درست شده که با برگی طلایی ساخته شده از طلای 23 عیار پوشیده شده است همراه با ذرات ریزی از گران قیمت ترین شکلات جهان به نام Amedei Porceleana .

همچنین پوشیده شده از تکه های شکلاتی نادر به نام Chuao  که از دانه های کاکائویی واقع در سواحل کارائیب در ونزوئلا برداشت می شود.


پوشیده شدن این بستنی با آبنبات های عجیب و غریب میوه ای که متعلق به پاریس می باشد و گیلاس شیرین یک شاهکار به حساب می آید.بستنی سرندپیتی در یک جام کریستالی دارای 1 قیراط الماس همراه با یک قاشق طلایی 18 عیارکه سه ماه صرف طراحی آن شده به همراه با دسر خاویار طلایی آمریکایی که بسیار منحصر به فرد می باشد سرو می شود.


پانزدهمین بستنی طلایی برای شانزدمین سال تولد شخصی پیش فروش شد.
اگر شما تمایل به امتحان این دسر دارید باید بدانید که از چند روز قبل باید تماس بگیرید چون آماده سازی آن چند روزی طول می کشد.


 

negneg

1392/10/3

این عکس برای گران ترین بستنی برج میلاد استفاده شده بود