;
بستن جستجو

در میان 6000+ رستوان و کافی‌شاپ و شیرینی‌فروشی و کلی خوراکی خوشمزه، بگرد!

فیدیلیو، یه جای مناسب بگو برای
مکان‌های داغ این هفته

برندهای جهانی رستوران در راه ایران

 

همزمان با توافق ایران با قدرتهای جهانی در زمینه مذاکرات هسته ای و شروع رفع تحریمهای بین المللی و آمریکایی، صدای ورود برندهای بزرگ دنیا حتی در حوزه های اغذیه و نوشابه به بازار بزرگ و بکر ایران به گوش می رسد.
در کنار گمانه زنی هایی که طی ماهای اخیر در مورد حضور برندهای رستورانی در ایران شده بود مهمترین و پر سر صدا ترین اتفاق اضافه شدن کشور ایران به لیست کشورهایی که می توانند درخواست نمایندگی یا فرنچایز از کمپانی بزرگ مکدونالدز بکنند بود. گرچه هنوز بعد از تکمیل این فرم شما پاسخ دقیق و روشنی از مکدونالدز دریافت نمی کنید اما به نظر می رسد مکدونالدز فاصله چندانی با خیابانهای شهر تهران ندارد.
البته قطعا حضور این برند و برندهای مشابه در قالب یک نمایندگی متمرکز منطقه ای صورت می گیرد و اشخاص بطور مستقیم نمی توانند درخواست یک نمایندگی از مکدونالدز را داشته باشند برای همین رقابت برای گرفتن نمایندگی این برندها داغ تر از همیشه خواهد شد. همزمان شنیده می شود توافقهای اولیه یک شرکت ایرانی برای اخذ نمایندگی استارباکس در ایران صورت گرفته است.
 
فیدیلیو اخبار حضور این برندها را دنبال می کند و در تلاش است با تماس با مدیران این برندها اخبار دقیق و موثق از حضور آنها در ایران را به زودی در اختیار شما بگذارد.
 
 
اگر علاقمندید می توانید کاملترین داستان مکدونالدز به زبان فارسی را در لینک های زیر بخوانید.
 

nadia fardhid

1394/4/29

به جاي اين مواد اوليه با كيفيت بالا صادر كنن تو ايران كه كارخونه هاي داخلي رونق بگيرن ، منظورم كارخلنه هاي مواد غذايي هست . گرچه مواد اوليه داريم ولي دستگاه هاي خوب و سرمايه نداريم . مردم كار ندارن حقوق ندارن...بعد بيان پول بدن غذاي خارجي بخورن ؟! همين پول رو سرمايه گذاري كنيد تو رستوران هاي ايراني مثل بوف و امثالش.

Leila Matin

1394/4/30

ای بابا حالا ازین به بعد ایرانی هام مثل آمریکاییها چاق و چاق تر میشن. همین الانش هم یک سوم جامعه مشکل چاقی دارن. نخواستیم بابا اگه راست میگن تکنولوژی های بدرد بخورشون رو صادر کنن نه غذاهای بی کیفیتشون رو

Alireza Vosoughi

1394/5/11

باور کنید بهترینشون استارباکس هست با قهوه هاو موکا وکیک های بی نظیرش

hamed koosheshkar

1394/5/6

دوستان عزیز جهت اطلاع اولین نمایندگی اصلی ساب وی(لندن) حدود یکسالی میشه تو فود کورت باشگاه انقلاب افتتاح شده با همان سیستم و کیفیت!!!امتحان کنید

Omid Mirzaie

1394/5/26

همونطور که دوستمون گفتن مکدانلدز از بی کیفیت ترین های آمریکاس و همون بهتر که نیاد اصلا برندایی مثه Elevation, In N Out, Five Guys, Fuddruckers و ... اگه بیان ارزش دارن و ورود مکدانلدز نباید اینقدر هیاهو داشته باشه و شور و شوق ایجاد کنه تو مردم

شایان خادم

1394/5/4

سلام امیدوارم Burger King در ایران شعبه تاسیس کنه.

دانیال علی دوستی

1394/4/29

امیدوارم اول از همه subway بیاد . بعد هم burger king و domino's pizza . و chili's هم اگر بیا که محشر میشه . ولی اول از همه همون subway .