;
بستن جستجو

در میان 6000+ رستوان و کافی‌شاپ و شیرینی‌فروشی و کلی خوراکی خوشمزه، بگرد!

فیدیلیو، یه جای مناسب بگو برای
مکان‌های داغ این هفته

گزارش برگزاری اولین همایش تخصصی صنعت رستوران توسط فیدیلیو

 

اولین همایش تخصصی صنعت رستوران توسط فیدیلیو پنجشنبه 30 خرداد 92 با حضور فعالین این صنعت، اساتید رشته رستوران داری و ریاست اتحادیه رستوران دارن و سلف سرویسهای سراسر کشور جناب آقای میرابراهیمی و هیئت رییسه اتحادیه، در در هتل المپیک تهران برگزار گردید.
در این همایش که با عنوان "بررسی راهبردهایی برای کاهش هزینه و افزایش فروش در صنعت رستوران داری" برگزار گردید، به بررسی موضوعاتی چون نحوه اداره رستوران، مدیریت آشپزخانه، مدیریت نیروی انسانی، مهندسی منو و مدیریت مالی با رویکرد کاهش هزینه پرداخته شد. همچنین راهکارهای عملی و پیشرفته ارتقاء فروش مورد بحث قرار گرفت..
در بخشی از این همایش آقای دکتر هرمز مهرانی از اساتید صاحب نام بازاریابی در مورد مفاهیم بازاریابی و جایگاه مشتری در حوزه خدمات به سخنرانی پرداختند. آقای مهندس میثم مشایخی مدیرعامل گروه فیدیلیو نیز در سخنان خود به معرفی ابزارها و روشهای مدرن فروش در صنعت رستوران داری اشاره نمودند.

 

 

سخنران دیگر برنامه جناب آقای احمد گلکار از اساتید و متخصصان با سابقه صنعت رستوران در مورد راهبردهای کاهش هزینه در رستورانها پرداخته و تجربیات خود در زمینه کاهش هزینه های اداره رستوران در داخل و خارج از کشور را در اختیار شرکت کنندگان قرار دادند. آقای فرزین شواخ استاد رشته مدیریت رستوران ُ و مشاوره راه اندازی هتل٬ سخنران دیگر این برنامه بودند که ایشان نیز به معرفی ابزارهای عملی کنترل و کاهش هزینه در رستورانها پرداختند.