;
بستن جستجو

در میان 6000+ رستوان و کافی‌شاپ و شیرینی‌فروشی و کلی خوراکی خوشمزه، بگرد!

فیدیلیو، یه جای مناسب بگو برای
مکان‌های داغ این هفته

آشنایی با شرکت نقش و نوشیدنی 100plus حامیان نرم افزار ios فیدیلیو

نرم افزار فیدیلیو ویژه سیستم عامل iOS و موبایل های اپل با حمایت مالی شرکت نقش وارد کننده دستگاههای اپل و نوشیدنی 100plus در تاریخ 24 اسفندماه 90 عرضه می شود. با حامیان این برنامه آشنا شوید.شرکت نقش

•    شرکت نقش در سال 1374 تاسیس شد و از سال 1380 به طور تخصصی پیشگام عرضه برندهای معروف و شناخته شده نوت بوک به بازار کشور بوده است دراین سال ها ، شرکت نقش تدریجا" فعالیت خود را به چند برند برتر Apple , Panasonic , Sony معطوف کرد.
•    در سال 1381 عرضه خدمات تعمیر و نگهداری برندهای معروف نوت بوک را آغاز کردیم  و تدریجا" ضوابطی که شرکت نقش برای خدمات پس از فروش وضع کرد، تبدیل به استانداردهایی مطلوب و مورد نظر خریداران ومتقاضیان گارانتی نوت بوک در ایران شده است.
•    از سال 1386 علاقمندان ایرانی محصولات اپل نیز توانسته اند رایانه ها و لوازم جانبی اپل را با ضمانت تعمیر و نگهداری رایگان نقش تهیه کنند و با خیالی آسوده نسبت به کیفیت محصول ، از خدمات پس از فروش برتر نقش بهره مند شوند.خدماتی که پیش از این کاربران ایرانی محصولات اپل از آن برخوردار نبوده اند.
•    شرکت نقش همواره تلاش کرده است که مرجع معتبر و قابل اطمینان اطلاعات فنی برای کاربران محصولات رایانه ای باشد.با پیگیری همین هدف، شرکت نقش از ابتدای سال 1389 تولید و انتشار کتاب ، فیلم آموزشی وهمچنین بروشور کامل محصولات اپل را در دستور کار خود قرار داده است وهم اکنون سایت اینترنتی شرکت نقش یکی از مراکز اصلی مراجعه کاربران و کارشناسان رایانه  است.
•    با هدف تخصصی کردن فعالیت ها و ارتقاء سطح ارائه خدمات فنی و تخصصی ، خدمات تعمیر و نگهداری و خدمات پس از فروش نقش در شرکت نقش البرز تمرکز پیدا کرده است.
•    به منظور تامین نظر کاربران ایرانی اپل و همچنین ارائه لوازم جانبی با کیفیت بالا از سال 1390 شرکت نقش اقدام به ارائه انحصاری محصولات جانبی با همکاری شرکت ایرانی درسا و همچنین برند بین المللی Moshi  در ایران نموده است. این محصولات هم اکنون با پشتیبانی شرکت نقش در دسترس کاربران اپل در سراسر کشور قراردارد.واقعیت این است که نوشیدن نوشابه گازدار لذت بخش است ومردم ولو با منع شدن توسط دکترشان باز ترجیح میدهند گاهی مصرف کنند خوب پس چه بهتر که نوع مناسب تر و کم ضررتر آن در اختیارشان باشد ویا فرهنگ مصرف به اندازه و صحیح ترویج شود شما آب راهم اگر به افراط بنوشید مضر است و میزان سدیم خون را پایین می اورد.
عمده مضرات نوشابه بعلت گاز و قند فراوان و اسیدی بودن آن است.
نوشابه 100PLUS Isotonic Drink  نسل جدیدی از نوشیدنی های گاز دار با مشخصات
-    گاز کمتر
-    قند اندک و طبیعی
-    اسیدیته کم
-    دارای املاح معدنی مورد نیاز بدن (کلسیم سدیم پتاسیم فسفات...)
-    غلظتی برابر خون انسان
نه تنها لذت نوشیدن نوشابه ای گوارا را دارد بلکه مواد معدنی مورد نیاز بدن را تامین مینماید.

 

دکتر فاوست

1390/12/26

این نرم افزار کی در ایتونز عرضه میشه؟

mana 20

1390/12/29

آیا در سوپرمارکتهای شهر توزیع شده یا خیر؟

ardalan darvish

1390/12/25

قرار بود جایزه ای که تو همایش بردیم برامون ارسال شه ولی خبری نشد