;
بستن جستجو

در میان 6000+ رستوان و کافی‌شاپ و شیرینی‌فروشی و کلی خوراکی خوشمزه، بگرد!

فیدیلیو، یه جای مناسب بگو برای
مکان‌های داغ این هفته

اولین شب خیرخواهانه فیدیلیو ، دوشنبه 8 اسفندماه


هر کدام از ما مشکلاتی در زندگی خود داریم. مشکلات اقتصادی مقوله ایست که هر فرد در هر سطحی با آن  دست به گریبان است، وقتی روزهای آخر سال می رسد مشکلات بیشتر هم می شود.
اما همین که دسترسی به اینترنت داریم و می توانیم برای رفتن به رستوران مورد علاقه خود تصمیم بگیریم یعنی آنقدر خوشبختیم که خیلی ها غبطه زندگی ما را بخورند.
شروع سال نو نزدیک است و همیشه قرار بوده سال جدید با شادی برای همه آغاز شود. ما تیم اجرایی فیدیلیو مطمئنیم و شکی نداریم که به شکرانه همین حد از رفاه و خوشبختی وظیفه داریم در حد توان و در دایره محدود اثر گذاری خود اگر می توانیم دلی را شاد کنیم. به همین دلیل چند برنامه برای آخر سال تدارک دیده ایم که عبارت هستند از شبی خیرخواهانه در رستوران، بازدید از یک مرکز نگهداری سالمندان و بازدید از مرکز حمایت از کودکان بی سرپرست.
اولین برنامه ما هفته آینده در رستوران صاحارا برگزار می شود که در این شب علاوه بر اینکه می توانید کمکهایی را بصورت نقدی اهداء کنید. با همکاری مدیریت رستوران 50 درصد از فاکتورغذای شما برای کمک به یک مرکز خیریه اهداء خواهد شد.
طی این هفته گزارشی از مرکزی که کمکهای شما به آن اهداء خواهد نیز تهیه خواهیم کرد.
منتظر دیدن دوستان فیدیلیو در روز دوشنبه 8 اسفندماه در رستوران صاحارا هستیم. این بار که به رستوران بیاید کار خیر هم انجام داده اید.

لازم به ذکر است با توجه به خیریه بودن این برنامه و احتمال استقبال زیاد کاربران، از شما دوستان عزیز درخواست می شود مساعدت لازم را  در صرف سریع غذا و در اختیار قرار دادن میز برای دیگران مبذول فرمایید. علاوه براین گرچه کمی انتظار برای دریافت سرویس قابل پیش بینی خواهد بود اما برای کنترل این برنامه دو سانس 7 تا 9 و 9 تا 11 شب برنامه ریزی شده است که از شما مهمانان عزیز در خواست می شود با تماس با شماره 88306538  نوبت مورد نظر خود را رزرو فرمایید.

آدرس و مشخصات رستوران صاحارا
 

مهتاب شاهوي

1390/12/2

باید ساعت خاصی اونجا باشیم؟

shiima

1390/12/2

خیلی خوبه فقط کاش روز 5 شنبه هم بود چون وسط هفته سخته!

sad pisces ...

1390/12/4

آقا من 1 و 2 شنبه قزوینم، تا ساعت چند میتونیم بیایم، اگه اعضا میان بگن :-o

مریم قاف

1390/12/9

ممنون از برنامه. ما ظهر با دوتا از دوستان رفتیم. هم از فیدیلیو و هم از رستوران صاحارا برای کار خیری که انجام دادن ممنون

latimer

1390/12/6

دوستان عزیز لطفاً برای تعیین زمان تقریبی حضور خود با شماره 88306538 تماس بگیرید

عاطفه ن

1390/12/3

اگه شلوغ شه صاحارا چطوری میخواد هم فضا هم امکان سرویس دهی رو فراهم کنه.چون صاحارا نسبتا کوچیکه فضاش. من صاحارا رو خیلی دوست دارم پس تو رو خدا شلوغی باعث نشه سرویس دهیتون خراب نشه هااااااااا. مرسی

نقره

1390/12/3

من هم دقیقا سوالم سوال mehdi یه ...

فیدل مهدی

1390/12/3

اگه نتونیم توی اون شب بریم صاحارا اما بخواهیم کمک نقدی کنیم باید چکار کنیم؟

fati a

1390/12/3

سلام خیلی کار خوبیه ممنون ایشالله که میتونم و میام

خاله شادی

1390/12/2

خیلی عالیه. مخصوصا که می خواین گزارشش رو هم بدین. اما اینجوری به نظر ممکنه مراجعه زیاد بشه و بالطبع برنامه ریزی خیلی دقیقی رو می طلبه. امیدوارم با موفقیت انجام بشه.

hesam kh

1390/12/3

پس حتما خیلی شلوغ میشه میشه رزرو کرد ؟

امير م

1390/12/2

خیلى خوبه ........فقط اى کاش جاى بزرگتر انتخاب مى شد .......از رستوران صاحارا هم خیلى متشکرم که این کمک رو مى کنه........من اگه تهران باشم حتما میام ........مرسى

blueme9

1390/12/4

ای کاش روزشو زودتر اعلام می کردید. و فقط هم مختص به یه روز نبود.

fati a

1390/12/3

سلام خیلی کار خوبیه ممنون ایشالله که میتونم و میام