;
بستن جستجو

در میان 6000+ رستوان و کافی‌شاپ و شیرینی‌فروشی و کلی خوراکی خوشمزه، بگرد!

فیدیلیو، یه جای مناسب بگو برای
مکان‌های داغ این هفته

گزارش تصویری از جشن شب یلدا

 

شب یلدا ۹۱ یکی از بهترین شبهای فیدیلیو بود و به جرات میتوانیم بگوییم این جشن یکی از بهترین مراسم فیدیلیو از نظر کیفیت برگزاری  محسوب می شد. برنامه ای که با پذیرایی بسیار خوب رستوران آ اس پ و حضور مهمانان عزیز و دوستان فیدیلیو تبدیل به خاطره ای ماندگار برای شرکت کنندگان در این جشن گردید. در این مراسم مهمانان ویژه ای نیز داشتیم. استاد ساعد باقری از شعرای بزرگ و شناخته شده کشور و شاعر سرود ملی ایران با تفالی بر حافظ و خاطراتی از شب یلدا حال و هوای ویژه ای به این شب دادند. خانم گیتی خامنه مجری دوست داشتنی برنامه های کودک نیز که دراین برنامه حضور داشتند با خواندن شعری زیبا از دوران کودکی و تعریف خاطره هایی از سالهای گذشته مهمانان را به خاطرات دوران کودکی و نوجوانی خود بردند. مهمان دیگر این برنامه استاد کاکایی بودند که ایشان نیز شرکت کنندگان در برنامه را به غزلی زیبا از حافظ مهمان کردند. این برنامه با آوازخوانی بعضی از مهمنان و مسابقه هایی با جایزه دیوان نفیس حافظ همراه بود.

 

 

 

ویدئوی بسیار زیبایی از این مراسم ببینید :

 

 

mana 20

1391/10/7

به به خیلی عالی فقط عکسهای کمی گذاشتین اگر میشه باز هم عکس بگذارید (البته اگر عکس دارید)

سوده

1391/10/7

چقد عالیه حیف شد با بچه های فیدی نیومدیـــــم :(

anahita moghtader

1391/10/9

انتخاب رستوران آ.اس.پ واقعا برای این مراسم هوشمندانه بود. من و همسرم که واقعااز نحوه پذیرایی و کیفیت غذاهاو اجرای برنامه لذت بردیم ممنون فیدی

hamid fakheri

1392/9/28

nice faghat khanande kam dasht

amir shirazinejad

1391/11/27

سپاس گذاری می کنم از همه بجه های فیدیلیو به خاطر مدیریت عالی در اجرای این مراسم که هر سال بهتر از سال قبل برگزار میشه .من و خانواده ام براتون آرزوی موفقیت و پیشرفت روزافزون داریم.

سارا مروتی

1391/10/8

به به... بسیار عالی :) دستتون درد نکنه و خسته نباشید :)