;
بستن جستجو

در میان 6000+ رستوان و کافی‌شاپ و شیرینی‌فروشی و کلی خوراکی خوشمزه، بگرد!

فیدیلیو، یه جای مناسب بگو برای
مکان‌های داغ این هفته

برنده ی جشنواره ی تابستانی فیدیلیو با شماره ی سیزده مشخص شد

 برنده ی جشنواره ی تابستانی فیدیلیو با شماره ی سیزده مشخص شد

جشنواره تابستانی فیدیلیو کلاب که از ۲۳ خرداد تا ۳۱ شهریور امسال برگزار شده بود ، بالاخره در تاریخ یک مهر در مراسمی که از طرف فیدیلیو برگزار شد برنده ی خود را شناخت. چهارشنبه اول مهرماه در رستوران کوچونی فرمانیه با حضور اعضای کلاب قرعه کشی سفر به استانبول انجام شد قرعه کشی ای که با اتفاقات زیادی همراه بود و در نهایت آقای آرمین صفاری به عنوان برنده ی این سفر دو نفره شناخته شد.
ساعت حدود شش و نیم بود که دیگر کم کم طبقه ی دوم کوچونی پر از مهمان های فیدیلیویی شد. دعوت شدگان 11 نفر از اعضای کلاب با همراهانشان بودند که بیشترین امتیاز را در جدول امتیاز های فیدیلیو کسب کرده بودند. مدیریت رستوران کوچونی ترتیبی داده بود که طبقه ی دوم به صورت اختصاصی در آن ساعات متعلق به مراسم قرعه کشی جشنواره ی فیدیلیو باشد و چینش میز ها به صورت گرد تغییر پیدا کرده بود تا گپ و گفت بین میهمان ها راحت تر انجام بگیرد. 
 
 
در ابتدای کار از میهمان ها با چای شیرینی پذیرایی شد در همین حین هر کدام از اعضا شروع کردند به صحبت در رابطه با امتیاز ها و نحوه ی به دست آوردنشان و رستوران هایی که در این میان مورد توجهشان واقع شده بود و هرکدام تعریف یا انتقادی از رستوران های مختلف می کردند و راجع به آن با یکدیگر بحث می کردند. در طول همین صحبت ها متوجه شدیم که آرش پورستار که با سی و چهار شانس بیشترین شانس را در قرعه کشی داشت در این مدت باید حدود ده تا پانزده میلیون تومان خرج کرده باشد تا به این امتیاز برسد. همینطور دوستان دیگری که در رده های بعدی قرار داشتند هر کدام از تجربه های خود در این زمینه صحبت کردند.
 
 
پیش غذا که آماده شد آنقدر تبادل نظر در رابطه با رستوران های مختلف داغ بود و میهمانان آنقدر گرم صحبت بودند که هیچ کس شروع نکرد ، تا این که مدریت رستوران آقای حسینی آمد و از همه خواهش کرد که در حین صحبت پیش غذا را هم شروع کنند تا بتوانیم به موقع به باقی برنامه ها برسیم.
در همین زمان قرعه کشی اولیه را هم شروع کردیم ، تعداد امتیازات کلی 999 بود که در ابتدا تقسیم به ده پارامتر صدتایی شد و از میهمان ها خواستیم که از هر صد شماره سه عدد را انتخاب کنند. در نهایت سی شماره به دست آمد که آنها را روی کاغذ های جدا نوشتیم و در پاکت قرار دادیم برای قرعه کشی نهایی.
از میان افراد حاضر در کوچونی هم سه نفر به مرحله ی نهایی راه پیدا کردند  و همین مساله باعث شد هیجان قرع کشی خیلی بالا برود ، قبل از قرعه کشی نهایی غذای اصلی که پیتزا ی استیک و پیتزای مخلوط بود آماده شد. بعد از خوردن غذا در نظر سنجی ای که انجام دادیم متوجه شدیم همه ی میهمان ها از غذا خیلی راضی بودند و تقریبا همه عنوان کردند که دوباره برای خوردن پیتزای استیک به کوچونی می آیند.
 
 
دیگر نوبت به قرعه کشی اصلی رسیده بود و همه ی حاضرین مخصوصا آنهایی که اسمشان در لیست نهایی بود دل توی دلشان نبود که ببینند چه کسی برنده ی سفر دو نفره به استانبول خواهد شد. سه نفر از حاضرین اعلام آمادگی کردند که قرعه کشی را انجام بدهند. هر کدام از این سه نفر پاکت هایی را انتخاب می کردند که از دور خارج میشد ، تا نفر آخر که قرار بود برنده ی اصلی باشد. وقتی اسم هر کدام از حاضران از پاکت بیرون می آمد و از دور خارج میشد همه آه عمیقی می کشیدند ، همین روند ادامه پیدا کرد تا آخرین پاکت با اسم آرمین صفاری که بین پنج تا شش شانس داشت به عنوان برنده باقی ماند، آقای صفاری در جمع ما حضور نداشتند به همین خاطر با ایشان تماس گرفتیم تا خبر برنده شدنشان را به اطلاعشان برسانیم اما با وجود تبریک دسته جمعی افراد حاضر و صحبت با آقای مشایخی مدیریت فیدیلیو باز هم آقای صفاری باور نکرد و اصلا قبول هم نکرد که برنده ی این سفر شده. تا این که خودش یکی دو روز بعد با دفتر تماس گرفت و وقتی با مدیریت فیدیلیو کلاب صحبت کرد تازه از قضیه مطمئن شد. جالب اینجا بود که اسم آقای صفاری به عنوان اولین اسم انتخاب شده اعلام شد ، وقتی قرار بود اولین شماره از بین یک تا صد انتخاب شود یکی از میهمان ها شماره ی سیزده را انتخاب کرد ، شماره ای که به اسم آقای صفاری بود و این بار این شماره نه تنها نحس نبود بلکه تبدیل به شماره ی شانس برای آرمین صفاری شد.
 
 
چون هیچ کدام از دارندگان یازده امتیاز برتر که در مراسم حاضر شده بودند برنده نهایی نبودند زمزمه هایی شنیده می شد که باید یک قرعه کشی هم از بین حاضرین انجام شود و ما هم جایزه می خواهیم و.... مدیریت فیدیلیو هم تصمیم گرفت طبق قرعه کشی به سه نفر از اعضا حاضر یک میز صد هزار تومانی در کوچونی هدیه بدهد. قرعه کشی از بین حضار انجام شد و آقایان آرش پورستار ، مهدی براتی  و مهیار مقیمی برنده ی این جایزشدند. اما صدای اعتراض خانم ها بلند شد که هر سه برنده از آقایان هستند و حقوق برابر چه می شود و باید یک خانم هر جزو برنده ها باشد ، برای همین یک قرعه کشی دیگر انجام دادیم و یک میز صد هزار تومانی دیگر هم به خانم مریم اکبریانی تعلق گرفت. ساعت حدود نه بود که دیگر مراسم تمام شد و میز ها به حالت عادی برگشتند تا کوچونی بتواند از مشتری هایش پذیرایی کند ، اعضا فیدیلیو کلاب هم بعد از تجربه ی یک شب هیجان انگیز و پر از اتفاقات جالب این رستوارن را ترک کردند.