;
بستن جستجو

در میان 6000+ رستوان و کافی‌شاپ و شیرینی‌فروشی و کلی خوراکی خوشمزه، بگرد!

فیدیلیو، یه جای مناسب بگو برای
مکان‌های داغ این هفته

مسابقه آواز در جشن فیدیلیو برای سالگرد فنسی

یکشنبه شب ۱۶ تیر ماه به مناسبت اولین سالگرد تاسیس رستوران فنسی فیدیلیو جشنی با حضور اعضاء فیدیلیو کلاب در این رستوران برگزار کرد. این برنامه از ساعت ۸ شب با پذیرایی شام از میهمانان (با ۲۵% تخفیف) شروع شد و بعد از شام برنامه های ویژه این جشن برگزار گردید.

مجری جشن ها و مراسم های فیدیلیو آقای حامد اکبری اجرای این جشن را نیزبر عهده داشت ، در کنار قرعه کشی بین حاضرین در مراسم یک مسابقه جالب نیز در این جشن اجر شد. با سیستم کارا ائوکه ای که توسط شرکت ال جی برای این مراسم نصب و راه اندازی شده بود شرکت کنندگان فرصت خوانندگی با موزیک و محک زدن استعدادشان در این زمینه را پیدا کردند،این افراد با انتخاب موزیک مورد علاقه خود برای انتخاب بهترین خواننده جشن با هم رقابت کردند ، که این مسابقه با استقبال بسیار زیاد در جشن مواجه شد ، در پایان برنامه هم کیک بزرگ سالگرد تاسیس فنسی توسط پرسنل رستوران بریده و با آن از حضارپذیرایی شد.
گر چه در هر برنامه ای کاستی و نواقصی وجود دارد اما این جشن یکی از بهترین و منظم ترین مراسم های فیدیلیو بود که از همین رو از مدیریت و کارکنان رستوران فنسی قدردانی می نماییم و سال های موفقی را برای آنها آرزومندیم.

 

nadi Ham

1392/4/24

سلام حتما باید عضو فیدیلیو کلاب باشیم؟

maryam jalilian

1392/4/21

chetor mitoonim to injoor marasem sherkat konim?

mahdie amiri

1392/4/20

سلام. چرا به همه خبر ندادید؟