;
بستن جستجو

در میان 6000+ رستوان و کافی‌شاپ و شیرینی‌فروشی و کلی خوراکی خوشمزه، بگرد!

فیدیلیو، یه جای مناسب بگو برای
مکان‌های داغ این هفته

مشاهده پروفایل کاربران فیدیلیو

دوستان عزیز فیدیلیویی و کاربران همیشه همراه، سال 94 را با بهبودها و تغییرات جدی و بزرگ با هدف ارائه سرویس ها و خدمات بهتر برای شما برنامه ریزی کرده ایم. یکی از تغییرات جدید ایجاد پروفایل کاربری کامل و قابل مشاهده برای سایر اعضا می باشد. در صفحه پروفایل هر کاربر نام کاربری، نام و نام خانوادگی، لیست رستوران های مورد علاقه، لیست نظرات نوشته شده در صفحه رستوران ها یا فیدیبورد، سابقه عضویت و سطح عضویت به همراه امتیاز کاربر نمایش داده می شود.

راه اندازی پروفایل کاربران از تاریخ 1 اردیبهشت صورت گرفته است و شما می توانید برای دیدن پروفایل خود در آدرس fidilio.com/your id به جای your id نام کاربریتان را بنویسید. به زودی اسامی کاربران در فیدیبورد و بخش نظرات رستورانها به پروفایل آنها لینک خواهد شد. امتیازها نیز از دیروز محاسبه می گردد. از کاربران عزیز فیدیلیو خواهشمندیم از این تاریخ طبق نظرات خود اطلاعات حساب کاربری شامل نام کاربری و نام و نام خانوادگی خود را تصحیح فرمایید. برای اینکار بعد از ورود به حساب کاربری، روی کلید پروفایل در بالای صفحات کلیک کنید. همچنین شما می توانید از اینجا به صفحه ویرایش پروفایل بروید.

در این طرح جدید اعضا با توجه به فعالیت در فیدیلیو امتیاز در یافت خواهند کرد و به سطوح کاربری بالاتر می روند. فعالیت های امتیاز آور به ترتیب ضریب اهمیت به شرح زیر است.

- تکمیل پروفایل (یکبار)

- نوشتن نظر همراه با عکس در صفحه نظرات رستوران.

- نوشتن نظر کامل بدون عکس در صفحه رستوران.

- ارسال پست فیدیبورد با عکس و تگ رستوران.

- ارسال پست فیدیبورد با تگ رستوران.

- دریافت لایک برای نظر نوشته شده در صفحه رستوران.

- دریافت لایک برای پست نوشته شده در فیدیبورد.

این طرح به زودی با امکاناتی بیشتر تکمیل خواهد شد.