;
بستن جستجو

در میان 6000+ رستوان و کافی‌شاپ و شیرینی‌فروشی و کلی خوراکی خوشمزه، بگرد!

فیدیلیو، یه جای مناسب بگو برای
مکان‌های داغ این هفته

جشن فیدیلیو در رستوران لامینا


جشن آخر سال در رستوران لامینا
دوشنبه بعد از ظهر همه دور هم جمع شدیم برای برگزاری جشن آخر سال. بعد از یکسال کنار هم بودن، همکاری و دوستی وقت آن بود تا در پایان سال قدردان هم باشیم و با آرزوهای خوب برای یکدیگر به استقبال سال نو برویم.

 


برای ما که بسیار عزیز و ارزشمند بود ساعاتی در کنار همراهان وکاربران فیدیلیو بودن. این فرصت را داشتیم تا بسیاری را برای اولین بار ببینیم و بدانیم کیفیت کار ما چقدر برای دیگران مهم است. پس به خودمان یادآوری کردیم مسئولیت سنگینی را که در مقابل مخاطبانمان داریم.
دقایقی هم فرصت پیدا کردیم تا به دور از تنش های کاری با گروه همکاران فیدیلیو بنیشنیم و با هم گپ بزنیم. امسال فرصتی هم برای پیدا کردن همکاران جدید بود. دوستان ما در گروه دیجیتال پرشیا که مسئولیت فنی سایت را به عهده گرفته اند، پدرام پورحسین و مهدی تقی زاده با توجه به توانایی های فنی شان نوید روزهای خوبی را برای فیدیلیو می دهند و حامد عبدالله پور عزیز که همواره از روز اول تا اکنون بهترین امکانات را در نرم افزارهای موبایل فیدیلیو به اجرا در می آورد تا این برنامه یکی از محبوب ترین برنامه های گوشی های موبایل باشد.

 در جشن آخر سال فیدیلیو بازی و مسابقه هم داشتیم که برندگان هدایایی از فیدیلیو دریافت کردند.

 و رستوران لامینا جای هیچ گونه حرفی برای ما باقی نگذاشت وقتی تمام مهمانان از پذیرایی بسیار عالی آن صحبت می کردند. فضای دنج زیبا و آرام رستوران لامینا باعث شد که جشن امسال یکی از بهترین  جشنهای فیدیلیو باشد. بایستی قدردانی کنیم از زحمات مدیریت رستوران لامینا آقایان ابراهیمی و  معمارپور  که بهترین سرویس را برای ما فراهم نمودند.

 با آرزوی سالی توام با خوبی و سلامتی برای تمام دوستان فیدیلیو به استقبال بهار می رویم.

سال نو مبارک