;
بستن جستجو

در میان 6000+ رستوان و کافی‌شاپ و شیرینی‌فروشی و کلی خوراکی خوشمزه، بگرد!

فیدیلیو، یه جای مناسب بگو برای
مکان‌های داغ این هفته

گزارش کلاس های آشپزی فیدیلیو و ثبت نام دوره جدید

 

اولین دوره کلاس های آموزشی آشپزی فیدیلیو از اواخر آبان در آشپزخانه آموزشی مجهز و منحصر به فرد موسسه سیاحان مروارید آسیا درهتل المپیک تهران با عنوان " بهترین های آشپزخانه ایتالیایی" شروع شده و در حال برگزاری میباشد.
این دوره از
 کلاسها با عنوان بهترینهای آشپزی ایتالیایی توسط سرآشپز ماهر و دوست داشتنی، نوید ذوالفقار در 4 جلسه  3/5 ساعته با هزینه 450000 تومان برگزار می گردد و در آن هنرجویان با اصول و مبانی آشپزی آشنا شده و ضمن یادگیری 15 دستور غذایی، شخصاً تهیه 10 غذای ایتالیایی را تجربه می کنند. 

تفاوت اصلی این دوره با سایر کلاسهای آشپزی در این است که شرکت کنندگان شخصاً تهیه تمام دستورهای آشپزی را در سر کلاس و زیر نظر مربی تجربه می کنند و می توانند غذاهای تهیه شده را همراه خود ببرند. این دوره با همکاری موسسه آموزشی سیاحان فیدیلیو برگزار می گردد  و در پایان دوره گواهینامه معتبر به شرکت کنندگان اهداء خواهد شد. هزینه این دوره 450 هزار تومان می باشد که هزینه مواد اولیه برای تهیه غذا در آن در نظر گرفته شده است. 

جهت ثبت نام در دوره جدید کلاس ها در ساعات اداری با شماره 88547434 تماس حاصل نمایید. و یا درخواست خود را همراه با نام و تلفن تماس به ایمیل contactus@fidilio.com ارسال نمایید

موارد آموزشی این دوره: 1-پاستا:معرفی انواع پاستا، طرز تهیه خمیر پاستا، آموزش تهیه انواع پاستا مانند پاستا پریماورا و کاربونارا، پاستیتسیو و سس های مربوطه شامل: سس بولونزه، سس مارینارا، سس آلفردو، سس پستو و... 2- لازانیا: روش تهیه انواع لازانیای گوشت، مرغ، سبزیجات و تکنیک های مربوطه به همراه آموزش سس های مرتبط مانند سس سفید، بشامل و... 3- پیتزا: طرز تهیه انواع خمیر پیتزا، معرفی مواد تاپینگ و آماده سازی آن، سس گوجه فرنگی برای پیتزا و آموزش انواع پیتزا شامل: مارگاریتا، پپرونی، وجی تاله، کالزونه، پانزاروتی و معرفی انواع پنیر. 4- نکات فنی و آموزشی شامل: پیمانه ها و اندازه گیری، معرفی ابزار، مواد اولیه و تکنیک های استفاده از ابزار- انتخاب و خرید مواد اولیه و..

 علی عرب

1392/11/17

با سلام لطفا در مورد نحوه برگذاری دوره از نظر زمانی توضیح دهید .

عماد روحانی

1392/11/14

واقعا ممنون فیدیلیو کلاس قبلی من امدم خیلی خوب و مفیدی بود.

فاطمه جلال

1394/6/23

سلام باز هم کلاسش رو میشه بزارید؟؟

ساناز کرمانی

1392/11/14

ممنون از کلاسهاتون