;
بستن جستجو

در میان 6000+ رستوان و کافی‌شاپ و شیرینی‌فروشی و کلی خوراکی خوشمزه، بگرد!

فیدیلیو، یه جای مناسب بگو برای
مکان‌های داغ این هفته

بهبود اساسی در بخش نظرات و امتیاز رستوران ها

دوستان عزیز فیدیلیو

بخش نظرات و امتیاز مردم درباره رستوران ها و کافه ها در سایت فیدیلیو با بیش از 20 هزار نظر، همیشه برای کاربران مورد توجه بوده و جهت بهبود آن همواره تقاضاهایی را از ما داشته اند. ما این بخش را بر اساس خواسته های کاربران و استانداردهای تجربه شده در سایت های معتبر بین المللی بصورت جدی تغییراتی داده ایم که شامل موارد زیر می باشند.

 

- الزام کاربران به نوشتن حداقلی از توضیح در کنار ثبت امتیاز

- امکان اضافه کردن عکس به نظر

- اضافه کردن چندین آیتم دیگر مثل نظر کاربر درباره موقعیت مناسب برای مراجعه، کلاس قیمت، وعده غذایی مراجعه شده و مواردی از این دست که در کنار طراحی، سیستمی هوشمند از این به بعد اطلاعات رستوران را بر اساس نظرات کاربران اصلاح می نماید.

- اضافه شدن آیکون تجربه کلی که در کنار ستاره های امتیاز، میزان رضایت کاربر را از صرف غذا در رستوران می سنجد.

همچنین با وصل شدن نام کاربر به پروفایل وی شما می توانید شناخت کاملتری از صاحب نظر و نوشته پیدا کنید. به زودی امکان لایک نظرات نیز فراهم می شود تا میزان اعتبار یک نظر بیشتر مشخص شود.پاکسازی نظرات:

با توجه به استانداردهای جدید بین المللی نظرات مربوط به یک واحد خدمات غذایی و گردشگری حداکثر تا 2 سال معتبر و قابل اتکا می باشند  از این رو کلید نظرات مربوط به قبل از این ، از بانک اطلاعاتی فیدیلیو حذف کردید. ضمن اینکه کلید نظرات فاقد متن که تنها حاوی امتیاز بوده اند بدلیل مفید شناخته نشدن از سوی کاربران از بانک نظرات حذف گردیدند.

امیدواریم این تغییرات به مفید تر شدن این بخش و در نهایت انتخاب بهتر شما کمک نماید.


mahi goli

1394/2/27

با سلام و خسته نباشید . ممنون از تغییرات