;
بستن جستجو

در میان 6000+ رستوان و کافی‌شاپ و شیرینی‌فروشی و کلی خوراکی خوشمزه، بگرد!

فیدیلیو، یه جای مناسب بگو برای
مکان‌های داغ این هفته

در مورد مقاله های سایت نظر دهید

ا
درباره یک چیز خوشمزه، با سرآشپز و ورود غیر حرفه ای ها ممنوع، 3 بخش محتوایی سایت فیدیلیو می باشد که در آن سعی می شود اطلاعات جالب و جذابی در مورد غذا، رستوران و خوردنیها برای شما ارائه کند.


در بخش مورد یک  چیز خوشمزه هرهفته یک مطلب در معرفی یکی از خوردنی های خوشمزه موجود در بازار گذاشته می شود که اطلاعاتی در مورد طعم و سایر ویژگی های آن محصول ارائه می دهد.
با سرآشپز اختصاص دارد به دستور آشپزی مصور که توسط سرآشپز بین المللی رستوران الیزه و در محل این رستوران برای شما آماده می شود. در این بخش هر 2هفته یک دستور آشپزی قرار می گیرد.
و ورود غیرحرفه ای ممنوع مطلب جالب با رویکردی حرفه ای و تخصصی را برای علاقمندان حرفه ای غذا و رستوران ارائه می دهد و می تواند برای عموم مردم  و مدیران رستورانها جالب باشد. مقاله های این بخش توسط استاد محمد فرخ فر ارائه می شود و هر هفته یک مطلب جدید در آن قرار می گیرد.

 


در این بخشها که از این به بعد با کیفیت و نظم بالاتری از قبل ارائه می شوند. جدیداً این مکان برای شما اضافه شده است که نظرات خود را در مورد مطالب  در پایین هر مطلب ارائه نمایید. این نظرات که هم می تواند در مورد خود مطلب باشد وهم پیشنهاد در مورد مقاله های بعدی، کمک زیادی به افزایش کیفیت مطلب خواهد کرد.
 پس نظرات خود را از ما دریغ نفرمائید.