;
بستن جستجو

در میان 6000+ رستوان و کافی‌شاپ و شیرینی‌فروشی و کلی خوراکی خوشمزه، بگرد!

فیدیلیو، یه جای مناسب بگو برای
مکان‌های داغ این هفته

بهترین های کلاب در تیر ماه و مرداد ماه

طبق نظر سنجی هایی که کاربران فیدیلیوکلاب در داشبور خود انجام دادند بهترین های کلاب را در تیر ماه و مرداد ماه به شما معرفی می کنیم .

پرفروش ترین سرویس دهندگان در تیر ماه:

پرفروش ترین سرویس دهندگان با توجه به مجموع مبلغ تراکنش،  برای دومین بار رستوران میلانو و همچنین رستوران رزماری  معرفی می گردند و بدینوسیله به آقای صاحبی مدیریت  رستوران میلانو و همچنین آقای بهرامی مدیریت رستوران رزماری تبریک عرض می کنیم.

بهترین سرویس دهندگان از نگاه مشتریان در تیر ماه:

درتیر ماه رستوران  رزماری برای سومین بار وهمچنین رستوران دوئت با کسب امتیاز ۵ از سقف ۵ امتیاز و با بدست آوردن حداکثر رضایت مشتریان به عنوان بهترین سرویس دهندگان شناخته شدند. با تشکر از آقای  بهرامی مدیریت رستوران رزماری وهمچنین آقای شهبازی مدیریت رستوران دوئت این انتخاب را به آنها تبریک عرض می کنیم.

 

پرفروش ترین سرویس دهندگان در مرداد ماه:

پرفروش ترین سرویس دهندگان با توجه به مجموع مبلغ تراکنش، برای ششمین بار رستوران چیل وهمچنین مجموعه آرایشی بهداشتی رژا معرفی می گردند و بدینوسیله به آقای پروین جاه مدیریت رستوران چیل وهمچنین آقای پاکاریان مدیریت مجموعه آرایشی بهداشتی رژا تبریک عرض می کنیم.

بهترین سرویس دهندگان از نگاه مشتریان در مرداد ماه:

درمرداد ماه رستوران  باکس کلاسیک برای سومین باروهمچنین شیرینی فروشی لاریسا (شعبه ونک) با کسب امتیاز ۵ از سقف ۵ امتیاز و با بدست آوردن حداکثر رضایت مشتریان به عنوان بهترین سرویس دهندگان شناخته شدند. با تشکر از آقای  پناه مدیریت رستوران باکس کلاسیک وهمچنین آقای زند مدیریت شیرینی فروشی لاریسا (شعبه ونک) این انتخاب را به آنها تبریک عرض می کنیم.