;
بستن جستجو

در میان 6000+ رستوان و کافی‌شاپ و شیرینی‌فروشی و کلی خوراکی خوشمزه، بگرد!

فیدیلیو، یه جای مناسب بگو برای

گزارشی از فودکورت مجتمع تجاری آرن


مرکز خرید آرن که به تازگی در شهرک غرب افتتاح شده در روز چهارده مهر ماه یک افتتاحیه ی بزرگ برای فودکورتش تدارک دیده بود مراسمی به یاد ماندنی که در آن میهمان های رستوران ها و فست فود های مختلف حضور داشتند و از آنها با برنامه های مختلف و یک شام ویژه پذیرایی شد.

 
 
نیم ساعت مانده به افتتاحیه با هماهنگی با مامورین وارد طبقه ی سوم مجتمع تجاری آرن شدیم جایی که قرار بود برند های زیادی مثل لاوانسی ، چاپس گریل ، راشن ، چلو کبابی رفتاری ،  شنتی ، گوگی ، رومانا و... در این روز شروع به کار کنند. هر کدام هم به همین مناسبت برنامه های ویژه ای را برای میهمانانشان تدارک دیده بودند.
هر چه به آغاز برنامه نزدیک می شدیم به تعداد سبد گل ها و میهمانان هم افزوده می شد ، ساعت حدودا 6 بود که مراسم افتتاحیه شروع شد. انقدر محیط فودکورت آرن شلوغ شده بود و تبریک گفتن ها زیاد بود که ناخوداگاه این انرژی به مهمان ها هم منتقل می شد بعد از حدود نیم ساعت نورپردازی و پخش موزیک هم به مراسم اضافه شد و جنب و جوش بیشتری را در محیط به وجود اورد.
 
 
علاوه بر میهمانان ویژه رستوران ها تعداد زیادی عکاس هم بودند که از لحظه به لحظه ی مراسم را تصویر برداری می کردند ، در این میان سیلور من ها هم رو به روی غرفه های مختلف هنرنمایی می کردند و بساط عکس گرفتن با آنها هم داغ داغ بود.
بعداز مدتی آقای رفتاری مدیریت رستوران رفتاری با لباس مخصوص سرآشپز وارد محوطه ی فودکورت شد و به مهمان های اقتتاحیه خوش آمد گفت.
 
 
ساعت حدود 8:30 بود که تمام میهمانان دعوت به شام رایگان در تمام غرفه ها شدند ، بعد از صرف شام طبقه ی سوم آرن کم کم خلوت شد و مراسم افتتاحیه هم حدودا ساعت 11 بعد گذراندن پنج ساعت پر از موسیقی و نور و انرژی و خوراکی های لذیذ پایان یافت.
 
 

 

محمد mm6889

1394/8/9

مجموعه خوبیه.. رستوران های بسیار خوب و با کیفیتی حضور دارند.

امیر آذری

1394/7/19

چرا ما باید الان متوجه بشیم؟ خب زودتر میگفتید که ما هم در افتتاحیه حضور داشته باشیم.