;
بستن جستجو

در میان 6000+ رستوان و کافی‌شاپ و شیرینی‌فروشی و کلی خوراکی خوشمزه، بگرد!

فیدیلیو، یه جای مناسب بگو برای
مکان‌های داغ این هفته

برگزاری کلاس آشپزی فیدیلیو با نوید ذوالفقار

 

با توجه به درخواستهای زیاد کاربران فیدیلیو برای برگزاری کلاس های آموزش آشپزی، خوشحالیم به شما اطلاع دهیم اولین دوره کلاسهای آموزش آشپزی از ابتدای آبان ماه در یکی از مجهزترین آشپزخانه های آموزشی کشور برگزار می شود. دوره اول این کلاس با عنوان بهترینهای آشپزی ایتالیایی توسط سرآشپز ماهر و دوست داشتنی، نوید ذوالفقار در 4 جلسه 3 ساعته برگزار می شود. کلاسها در صورت به حد نصاب رسیدن در دو گروه، در روزهای جمعه و دوشنبه ۹ صبح تا ۱ بعد از ظهر برگزار می شوند و شما می توانید در گروه مورد نظر خود ثبت نام کنید.ظرفیت کلاس ها حداقل 10نفر خواهد بود.

 تفاوت اصلی این دوره با سایر کلاسهای آشپزی در این است که شرکت کنندگان شخصاً تهیه تمام دستورهای آشپزی را در سر کلاس و زیر نظر مربی تجربه می کنند و جزوه تهیه و در اختیار شرکت کنندگان قرار خواهد گرفت و شرکت کنندگان هر دو نفر با هم کار می کنند و می توانند غذاهای تهیه شده را همراه خود ببرند. این دوره با همکاری موسسه آموزشی سیاحان و با طراحی فیدیلیو برگزار می گردد وطی آن حداقل 12 دستور آشپزی توسط شرکت کنندگان تهیه خواهد شد و در پایان دوره گواهینامه معتبر به شرکت کنندگان اهداء خواهد شد. هزینه این دوره 450 هزار تومان می باشد که هزینه مواد اولیه برای تهیه غذا در آن در نظر گرفته شده است. به دلیل محدودیت ظرفیت در اسرع وقت جهت ثبت نام در ساعات اداری با شماره تلفن 88547434 تماس بگیرید و یا درخواست خود را همراه با نام و تلفن تماس به ایمیل contactus@fidilio.com ارسال نمایید

موارد آموزشی این دوره: 1-پاستا:معرفی انواع پاستا، طرز تهیه خمیر پاستا، آموزش تهیه انواع پاستا مانند پاستا پریماورا و کاربونارا، پاستیتسیو و سس های مربوطه شامل: سس بولونزه، سس مارینارا، سس آلفردو، سس پستو و... 2- لازانیا: روش تهیه انواع لازانیای گوشت، مرغ، سبزیجات و تکنیک های مربوطه به همراه آموزش سس های مرتبط مانند سس سفید، بشامل و... 3- پیتزا: طرز تهیه انواع خمیر پیتزا، معرفی مواد تاپینگ و آماده سازی آن، سس گوجه فرنگی برای پیتزا و آموزش انواع پیتزا شامل: مارگاریتا، پپرونی، وجی تاله، کالزونه، پانزاروتی و معرفی انواع پنیر. 4- نکات فنی و آموزشی شامل: پیمانه ها و اندازه گیری، معرفی ابزار، مواد اولیه و تکنیک های استفاده از ابزار- انتخاب و خرید مواد اولیه و..

 

مکان برگزاری کلاسها آشپزخانه آموزشی هتل المپیک تهران می باشد.


 

 

 

 

 

 


 

 

 

لیلا قیومی

1392/8/14

خیلی گران است حداقل باید برا ی اعضا تخفیف داشته باشد .

atife akbary

1392/8/15

قیمتش خیلی بالاس

Nooshin A.B.

1392/8/18

450 تومن شاید برای رستوران دار یا آشپز های حرفه ای که شغلشون اینه خوب باشه ولی برای کسایی که صرفا جهت یادگیریه شخصی میخوان ......

nana jadid

1392/8/14

با سلام منتظرش بودم اما نه با این هزینه اونم برای اولین بار برای اعضا!!

ramin sadeghi

1392/8/19

خوبه سعی میکنم شرکت کنم.

zizi safa

1392/8/8

چقدر گرونه

sogol namvar

1392/8/14

به نظر من هم براي اعضا تخفيف در نظر بگيريد.

Ali Marandian

1392/8/18

قیمتش انصافا مناسب هستش و میارزه، ولی راهش واسه من خیلی دوره، وگرنه 2 نفر هستیم ما

Elena Esmaeili

1392/8/14

گرونه

kaveh hossein pour

1392/8/26

4جلسه 450 ؟!؟!؟!؟ عكسهاي كلاس رو هم بذاريد-ما كه پولشو نداريم بيايم

Maryaseri

1392/8/14

گرووووووووونه

سینا مهاجر

1392/8/15

گرونه دادا...پول هتل هم باید بدیم آیا؟!

انوشیروان آیتی

1392/8/26

اول اینکه از آغاز این جریان خوشحالم و از طراحان و مجریان دوره سپاسگزارم. دوم اینکه قیمتش اصلا مناسب نیست. خصوصا در شروع چنین جریانی. سوم اینکه به نظر من منوهای انتخابی هم زیاد جذاب نبود.

shahrzad khojasteh

1392/8/20

سلام. من خیلی منتظر این موقعیت بودم ولی خیلی گرونه

sara mahmoudi

1392/8/14

گرون گرون واقعا دارم فک می کنم که کی میره این کلاسو