;
بستن جستجو

در میان 6000+ رستوان و کافه‌ و شیرینی‌فروشی و کلی خوراکی خوشمزه، بگرد!

فیدیلیو، یه جای مناسب بگو برای

اطلاعیه مهم در مورد تاریخ انقضای کارت

اطلاعیه مهم فیدیلیو کلاب در مورد تاریخ انقضای کارت
اعضای محترم فیدیلیو کلاب همانطور که می دانید کارتهای فیدیلیو کلاب همانند سایر کارتهای بانکی دارای انقضاء هستند که روی جسم کارت شما درج گردیده است.
جدا از اعتبار عضویت شما در کلاب  چنانچه تاریخ انقضاء کارت فرا برسد لازم است کارت جدید برای شما صادر شود. برای جلوگیری از مشکلات احتمالی لطفا به موارد زیر توجه فرمایید.
•    شما از 2 ماه قبل از تاریخ انقضای کارت با تماس با شماره 88504575  پشتیبانی کلاب می توانید در خواست صدور کارت جدید نمایید. صدور و ارسال کارت ممکن است تا 15 روز کاری طول بکشد.
•    صدور و ارسال کارت برای اعضایی که از اعتبار عضویت آنها در کلاب بیش از 3 ماه مانده است رایگان انجام می شود و در غیر اینصورت مبلغ 5000 تومان بابت صدور کارت و 10000 تومان بابت ارسال دریافت می گردد.
•    توصیه می شود قبل از درخواست صدور کارت جدید عضویت خود را تمدید نمایید تا صدور و ارسال کارت جدید برای شما رایگان باشد.
•    نکته مهم آخر اینکه فرآیند صدور کارتهای جدید از اردیبهشت ماه سال 94 آغاز می گردد. از این بابت کارتهای تمامی اعضایی که در اسفند و فروردین منقضی می شود تا پایان اردیبهشت ماه94 تمدید گردیده است. این اعضاء می توانند از 15 فروردین ماه 94 جهت صدور کارت جدید با پشتیبانی فیدیلیو کلاب تماس حاصل نمایند.