;
بستن جستجو

در میان 6000+ رستوان و کافه‌ و شیرینی‌فروشی و کلی خوراکی خوشمزه، بگرد!

فیدیلیو، یه جای مناسب بگو برای

توسکانایی ها مردم خوش غذا ی ایتالیا


توسکانا رستورانی برای همه ما


توسکانا جای دیدنی است. هم به لحاظ گردشگری و هم به لحاظ تاریخی. می گویند قلب فرهنگی ایتالیاست. حالا این توسکانایی ها با این فرهنگ و تاریخ و زیبایی به یک چیز شهره هستند:«خوش غذا» بودن. خوش غذاهایی که آنقدر خورده اند که امروز یکی از چاق ترین شهرهای دنیا همین توسکاناست.

 

 

حالا یک آدم خوش سلیقه ای پیدا هم شده و در قلب تهران(جردن) به یاد توسکانایی های شکمو رستورانی به همین اسم زده. رستورانی که غذاهای توسکانایی را درست همانطور که آنجا درست می شود را برایتان درست می کند و شما هم میل می کنید.

 

 

 

 

البته توسکانای تهران تنها این ویژگی را ندارد. این رستوران، یک جای آرامی و مطمئنی است که در تمام روز برایتان انواع سالادها پیتزاها , برگرها و استیکها   را سرو می کند و از ساعت 7-4 هر روز هم تبدیل به کافی شاپ می شود یک کافی شاپ دنج برای کسانی که می خواهند توی این روزهای داغ و شلوغ چند ساعتی آرام  باز فضای درگوشهای بنشینند و برای خودشان  خوش باشند.

 

 

  


چرا باید برویم توسکانا؟


معمولا کسانی که می خواهند از بین همه رستوران های پر زرق و برق پایتخت یکی را انتخاب کنند اولین سوالی که می آید جلوی چشمانشان همین است. چرا باید برویم فلان جا؟ ما اتفاقا از آقای مظلومیان رستوران توسکانا قبل از همه چیز این را پرسیدیم. و البته جواب یک کلمه  صاحبان لنکرانی و  بود:«خوشمزگی». بنابراین اگر می خواهید در عمرتان یک بار یک پیتزای خوشمزه یا یک سالاد بی نظیر بخورید حتما در گوشه ذهنتان توسکانا را به خاطر داشته باشید چون که یکی در همین گوشه کنار تهران توی گوش ما گفت:«بهترین پیتزاهای ایران را توسکانا درست می کند». حتی چند روز پیش یک آشپز ایتالیایی از رستوران توسکانا بازدید کرده و بعد از خودن یکی از پیتزاهای این رستوران گفته:«تهرانی ها باید خیلی خوش شانس باشند که چنین پیتزاهای خوشمزه ای برای آنها درست می کنید».

 

 

مطمئن بخورید


توسکانا جایی است که می توانید با خیالی راحت غذا سفارش بدهید و بخورید. این هم یک دلیل ساده دارد. یکی آشپزخانه باز توسکاناست و دیگری اهمیتی که مدیریت توسکانا به کیفیت سرویسده  می دهند. آقای مظلومیان می گوید:«مشتری وقتی از در وارد می شود می خواهیم که به ما اطمینان کند و چه اطمینانی بیشتر از اینکه ما آشپزخانه مان را در اختیار مشتری قرار بدهیم. برای همین هم ما آشپزخانه را طوری طراحی کرده ایم که مشتری به راحتی بتواند در جریان سفارش و نحوه آماده شدن سفارش اش قرار بگیرد. همینطور به نحوه شست و شو و ضدعفونی کردن  مواد تهیه و سبزیجات رستوران هم خیلی اهمیت می دهم و شاید برای همین باشد که یکی از مطمئن ترین و بهترین نیروهای رستوران را مسئول این کار کرده ام تا وقتی مشتری غذای اینجا را مصرف می کند از خوردن آن لذت ببرد». البته آقای مظلومیان به یک نکته هم تاکید دارد:«سبزیجات مواد و   ما همان روز تهیه شده و مصرف می شوند».

 

 


تولد، مهمانی، جلسه، باغچه، حیاط نمی خوای.... نمی یای


توسکانا نورپردازی زیبایی دارد. به لحاظ دکوراسیون و طراحی داخلی جزو خوب های تهران است و زمانی که آنجا می نشینید موسیقی دلنشینی هم می شنوید. اما در کنار همه اینها یک موضوع مهم هم وجود دارد. یک حیاط دلباز با باغچه های خوشگل. یعنی شما این اختیار را دارید که سفارش غذایتان را داخل فضای رمانتیک و آرام داخلی توسکانا دریافت کنید و یا در داخل حیاط. البته اگر خیلی خوشگذران هستید می توانید حیاط رستوران توسکانا را برای مهمانی های تولد و دوستانه و... هم از قبل رزرو کنید؛ البته با رعایت قوانینی که توسکانا برایتان می گذارد.

 

 

 


          

توسکانا شعبه هم دارد؟

 


بله توسکانا علاوه بر شعبه اصلی اش در جردن یک شعبه دیگر هم در فرمانیه دارد که پیتزا را همانجا و در پیشخوان رستوران برایتان درست می کنند. البته قرار است در آینده نزدیک در3-4نقطه تهران هم شعبه های دیگر توسکانا دایر شوند.
از منوی رستوران چه خبر


منوی توسکانا با استارترهای مختلف شروع می شود و با سالادها ادامه پیدا می کند و به غذاهای مختلف ختم می شود. مشتری های دائمی این رستوران می گویند که استیک های توسکانا بسیار خوشمزه اند و نباید به پاستاها و پیتزاهای این رستوران رحم کرد. منوی غذایی توسکانا معمولا از 6500تومان شروع می شود و به21هزار تومان ختم می شود. البته غذاهایی هم مثل «فیله مینیون» هستند که قیمتشان استثناست:«18000تومان»


در نظر سنجی رستوران شرکت کنید

توسکانا برای مشتریانش فرمهای نظرسنجی دارد. این هم یک دلیل خاص دارد. توسکانا می خواهد همیشه غذاها خوشمزه به شما بدهد. پس شما هم این نظرسنجی ها را پر کنید تا در نوبت بعدی غذای متفاوت تر و خوشمزه تری دریافت کنید.


mamarj Merati

1390/6/19

خیابان ظفر، بین مدرس و آفریقا شماره 312

nasi ch

1390/7/24

واقعا عالیه. هم رفتار پرسنل...هم نحوه ی سرویس دهی و هم طعم غذاها...

leila sadeghian

1390/6/29

فوق العادس

negin mortezaei

1390/6/15

mishe adres daghigh bedin